Menu

Club Tijuana vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Caliente, Tijuana5. októbra 2024 o 05:00
21
Hostia

Pachuca

Rozhodca: I. López

Udalosti zápasu

Club Tijuana
Pachuca
Výkop
Jesus Hernandez-5′
Kevin Castañeda30′
30′Nelson Deossa
Polčas
K. BalantaA. Gómez
57′
D. BlancoJ. Álvarez
64′
F. ContrerasF. Monárrez
64′
66′
S. HernándezF. Gil
66′
O. GonzálezÁ. Mena
Efraín Álvarez

asistencia: I. Tona

67′
Nicolás Díaz71′
K. CastañedaE. Reynoso
72′
N. DíazG. Mora
73′
75′
L. RodríguezC. Sánchez
80′
A. Gómez

Own Goal

83′Faber Andrés Gil
87′
N. DeossaP. Pedraza
Fernando Monarrez90+7′
E. Reynoso

asistencia: Efraín Álvarez

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
3Shots off Goal7
14Total Shots12
5Blocked Shots3
5Shots insidebox10
9Shots outsidebox2
21Fouls19
3Corner Kicks4
0Offsides4
59%Ball Possession41%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
493Total passes338
407Passes accurate255
83%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Tijuana je 6.92, v porovnaní s 6.97 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Tijuana je K. Castañeda (7.33), u Pachuca je to J. Eulogio (8.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Tijuana prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 9 asistenciami, na čele s K. Castañeda (13G). U Pachuca je to 13 gólov a 6 asistencií s lídrom O. Idrissi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Tijuana nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Tijuana nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Tijuana nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.33, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Club Tijuana a 78% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Tijuana nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Tijuana je 28.1 (najmladší: A. Mejía (24), najstarší: A. Rodríguez (33)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 25.4 (najmladší: E. Montiel (20), najstarší: S. Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Tijuana majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 11 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Tijuana4-2-3-14-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
2Rodrígu.18Mejía35Balanta31Bilbao4Díaz14Rivera23Tona11Álvarez20Contrer.27Blanco10Castañe.31Eulogio24Rodrígu.22Cabral35Berlanga8González28Montiel6Deossa27González197Hernánd.11Idrissi23Rondón

Náhradníci

Tréner: J. Osorio

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Club TijuanaSila pozíciíPachuca
6.92
Ø Hodnotenie
6.97
7.28Brankár (1 v 1)8.20
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.62
2G 0A1G 0A
6.81Záložník (5 v 5)6.98
1G 2A7G 6A
7.33Útočník (1 v 1)6.78
13G 7A5G 0A
Club Tijuana4-2-3-1
2BrankárA. Rodríguez7.3
18ObrancaA. Mejía6.6
35ObrancaK. Balanta6.6
31ObrancaUnai Bilbao7.02G
4ObrancaN. Díaz
14ZáložníkC. Rivera
23ZáložníkI. Tona7.01A
11ZáložníkEfraín Álvarez
20ZáložníkF. Contreras
27ZáložníkD. Blanco6.61G1A
10ÚtočníkK. Castañeda7.313G7A
Pachuca4-2-3-1
31BrankárJ. Eulogio8.2
24ObrancaL. Rodríguez6.7
22ObrancaG. Cabral
35ObrancaJ. Berlanga6.7
8ObrancaB. González6.51G
28ZáložníkE. Montiel7.12G3A
6ZáložníkN. Deossa
27ZáložníkO. González6.8
197ZáložníkS. Hernández
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.85G

Prehľad zápasu

Club Tijuana zdolal Pachuca 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Efraín Álvarez 67′, A. Gómez 80′ (o.g.), E. Reynoso 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Club Tijuana mal 59% držanie lopty, Pachuca mal 41%. Club Tijuana mal 14 striel (6 na bránu), Pachuca mal 12 (2 na bránu). Club Tijuana urobil 5 striedaní, Pachuca urobil 4.

Rivalita od 2016

Club Tijuana vs Pachuca vzájomné výsledky

20 stretnutí
Club Tijuana
7
výhier
Remízy
3
Pachuca
10
výhier
Góly spolu
75 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
13/20 · 65%
Nad 2,5
14/20 · 70%

Aktuálna forma

Club Tijuana

DWDWWL

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

Club Tijuana

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pachuca

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or CF Pachuca

58%Forma42%
38%Útok62%
58%Obrana42%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026