Menu

Fc Juarez vs Leon

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez20. októbra 2024 o 03:06
Domáci

FC Juarez

23
Hostia

Leon

Rozhodca: V. Cáceres

Udalosti zápasu

FC Juarez
Leon
Výkop
13′
D. Hernández

asistencia: J. Cádiz

Polčas
Ó. Estupiñán

asistencia: J. Abella

50′
J. AbellaEdson Fernando
58′
Aitor GarcíaJ. Rodríguez
58′
J. García

asistencia: R. Orquin

62′
67′
S. Mendoza
77′
J. CádizA. Alvarado
77′
D. HernándezM. Isaís
D. VillalpandoA. Méndez
86′
86′
A. GuardadoD. Ramírez
J. TorresD. García
90+2′
R. OrquinM. Mosquera
90+2′
90′
L. CabralJ. Hernández
90+7′
M. Isaís

asistencia: A. Alvarado

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
5Shots off Goal5
16Total Shots10
5Blocked Shots1
9Shots insidebox4
7Shots outsidebox6
9Fouls12
10Corner Kicks4
3Offsides1
49%Ball Possession51%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
391Total passes423
315Passes accurate344
81%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Juarez je 6.74, v porovnaní s 6.57 u Leon. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Juarez je Ó. Estupiñán (6.84), u Leon je to S. Barreiro (6.77).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Juarez prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Ó. Estupiñán (15G). U Leon je to 0 gólov a 2 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Juarez nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Leon má 4 obrancov s priemerom 6.56. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Juarez nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Leon s hodnotením 6.62. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Juarez nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u Leon s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Juarez a 85% u Leon. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Juarez nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Leon. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Juarez je 28.3 (najmladší: J. Torres (25), najstarší: D. Villalpando (34)), zatiaľ čo Leon má priemer 28.0 (najmladší: S. Santos (22), najstarší: A. Blanco (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Juarez majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 16 u Leon. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Juarez4-4-24-4-2Leon
GKDEFMIDFWD
31Díaz4Abella26García72Salcedo34Orquin33García27Campillo11Castilho20Torres10Villalp.19Estupiñ.1Blanco31Santos21Barreiro25Bellón26Reyes11Mendoza18Guardado27Estrada19Hernánd.8Cabral29Cádiz

Náhradníci

Tréner: Maurício Barbieri

Náhradníci

Tréner: E. Berizzo

FC JuarezSila pozíciíLeon
6.74
Ø Hodnotenie
6.57
6.67Obranca (4 v 4)6.56
0G 0A0G 2A
6.79Záložník (4 v 4)6.62
11G 4A0G 0A
6.73Útočník (2 v 2)
15G 2A0G 0A
FC Juarez4-4-2
31BrankárB. Díaz
4ObrancaJ. Abella
26ObrancaJ. García6.7
72ObrancaC. Salcedo
34ObrancaR. Orquin
33ZáložníkAitor García
27ZáložníkD. Campillo
11ZáložníkGuilherme Castilho6.87G2A
20ZáložníkJ. Torres6.84G2A
10ÚtočníkD. Villalpando6.6
19ÚtočníkÓ. Estupiñán6.815G2A
Leon4-4-2
1BrankárA. Blanco
31ObrancaS. Santos6.4
21ObrancaS. Barreiro6.8
25ObrancaP. Bellón6.6
26ObrancaS. Reyes6.42A
11ZáložníkS. Mendoza
18ZáložníkA. Guardado
27ZáložníkÁ. Estrada6.6
19ZáložníkD. Hernández
8ÚtočníkL. Cabral
29ÚtočníkJ. Cádiz

Prehľad zápasu

Leon zdolal FC Juarez 3:2. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: D. Hernández 13′, Ó. Estupiñán 50′, J. García 62′, S. Mendoza 67′, M. Isaís 90′. FC Juarez mal 49% držanie lopty, Leon mal 51%. FC Juarez mal 16 striel (6 na bránu), Leon mal 10 (4 na bránu). FC Juarez urobil 5 striedaní, Leon urobil 4.

Rivalita od 2025

FC Juarez vs Leon vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Juarez
1
výhier
Remízy
0
Leon
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Juarez

WLLLDD

Leon

LLWWWW

Predpoveď zápasu

FC Juarez

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Leon

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Juarez or draw

64%Forma36%
62%Útok38%
54%Obrana46%
15%Vzájomné zápasy85%

Stadium

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez — 22,300 capacity, opened in 1981. Home of Indios de Ciudad Juárez, FC Juárez, FC Juárez (women).

Capacity
22,300
Opened
1981
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026