Menu

Cruz Azul vs Fc Juarez

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Ciudad de los Deportes, D.F.24. októbra 2024 o 03:00
Domáci

Cruz Azul

40
Hostia

FC Juarez

Rozhodca: V. Arce

Udalosti zápasu

Cruz Azul
FC Juarez
Výkop
L. Faravelli

asistencia: G. Giakoumakis

8′
G. GiakoumakisÁ. Sepúlveda
22′
Á. Sepúlveda

asistencia: L. Romo

28′
Polčas
Á. Sepúlveda

asistencia: A. Gutiérrez

50′
54′
J. RodríguezAitor García
55′
J. GónzalezD. Villalpando
Á. SepúlvedaM. Levy
59′
A. GutiérrezA. Morales
59′
L. FaravelliG. Fernández
70′
C. RotondiI. Rivero
70′
G. Fernández

asistencia: L. Romo

73′
75′
J. AbellaEdson Fernando
75′
Guilherme CastilhoJ. Venegas
79′Edson Fernando
88′
R. OrquinE. López
Jorge Sánchez90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal3
9Shots off Goal7
25Total Shots11
7Blocked Shots1
20Shots insidebox2
5Shots outsidebox9
9Fouls8
5Corner Kicks0
1Offsides1
63%Ball Possession37%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
575Total passes337
515Passes accurate277
90%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.87, v porovnaní s 6.74 u FC Juarez. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u FC Juarez je to J. Rodríguez (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 18 asistenciami, na čele s C. Rodríguez (7G). U FC Juarez je to 30 gólov a 15 asistencií s lídrom Ó. Estupiñán (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo FC Juarez má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 3 u FC Juarez s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 3 u FC Juarez s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Cruz Azul a 81% u FC Juarez. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 28 u FC Juarez. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 28.1 (najmladší: K. Mier (25), najstarší: L. Faravelli (32)), zatiaľ čo FC Juarez má priemer 27.0 (najmladší: J. Torres (25), najstarší: J. García (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 21 u FC Juarez. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul3-4-2-14-3-3FC Juarez
GKDEFMIDFWD
23Mier4Ditta6Lira33Piovi2Sánchez8Faravel.19Rodrígu.29Rotondi27Romo14Gutiérr.11Giakoum.31Díaz4Abella26García72Salcedo34Orquin27Campillo25Gónzalez11Castilho13Rodrígu.19Estupiñ.20Torres

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Náhradníci

Tréner: Maurício Barbieri

Cruz AzulSila pozíciíFC Juarez
6.87
Ø Hodnotenie
6.74
6.87Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (3 v 4)6.67
0G 4A0G 0A
6.87Záložník (4 v 3)6.63
12G 14A7G 2A
6.78Útočník (3 v 3)6.84
0G 0A23G 13A
Cruz Azul3-4-2-1
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
6ObrancaÉ. Lira6.8
33ObrancaG. Piovi7.02A
2ZáložníkJ. Sánchez6.61A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
27ÚtočníkL. Romo
14ÚtočníkA. Gutiérrez6.8
11ÚtočníkG. Giakoumakis
FC Juarez4-3-3
31BrankárB. Díaz
4ObrancaJ. Abella
26ObrancaJ. García6.7
72ObrancaC. Salcedo
34ObrancaR. Orquin
27ZáložníkD. Campillo
25ZáložníkJ. Gónzalez6.5
11ZáložníkGuilherme Castilho6.87G2A
13ÚtočníkJ. Rodríguez6.94G9A
19ÚtočníkÓ. Estupiñán6.815G2A
20ÚtočníkJ. Torres6.84G2A

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal FC Juarez 4:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: L. Faravelli 8′, Á. Sepúlveda 28′, Á. Sepúlveda 50′, G. Fernández 73′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Cruz Azul mal 63% držanie lopty, FC Juarez mal 37%. Cruz Azul mal 25 striel (9 na bránu), FC Juarez mal 11 (3 na bránu). Cruz Azul urobil 5 striedaní, FC Juarez urobil 5.

Rivalita od 2025

Cruz Azul vs FC Juarez vzájomné výsledky

2 stretnutí
Cruz Azul
2
výhier
Remízy
0
FC Juarez
0
výhier
Góly spolu
12 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

FC Juarez

WLLLDD

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Juarez

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Cruz Azul or draw

67%Forma33%
55%Útok45%
60%Obrana40%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026