Menu

Necaxa vs Toluca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Victoria, Aguascalientes28. októbra 2024 o 01:00
Domáci

Necaxa

13
Hostia

Toluca

Rozhodca: F. Guerrero

Udalosti zápasu

Necaxa
Toluca
Výkop
19′
Jesús Ricardo Angulo
25′
Jesús Ricardo Angulo

asistencia: I. Violante

Polčas
B. GarnicaD. Cambindo
57′
H. JuradoA. Mayorga
57′
66′
Jesús Ricardo Angulo

asistencia: I. Violante

71′
Jesús Ricardo AnguloA. Vega
71′
J. DomínguezB. García
71′
M. RuízC. Baeza
J. ParadelaR. Cortéz
72′
T. BadaloniK. Rosero
72′
73′
I. ViolanteA. Duarte
Agustín Palavecino77′
85′
J. GallardoL. Navarrete
A. Palavecino

asistencia: A. Mayorga

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal8
6Shots off Goal4
22Total Shots13
9Blocked Shots1
13Shots insidebox10
9Shots outsidebox3
13Fouls17
13Corner Kicks3
4Offsides1
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves6
428Total passes452
354Passes accurate372
83%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Necaxa je 6.74, v porovnaní s 6.83 u Toluca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Necaxa je B. Garnica (6.88), u Toluca je to M. Ruíz (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Necaxa prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 8 asistenciami, na čele s A. Oliveros (3G). U Toluca je to 9 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Ruíz (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Necaxa nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Toluca má 3 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Necaxa nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u Toluca s hodnotením 7.16. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Necaxa nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u Toluca s priemerom 6.39. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Necaxa a 42% u Toluca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Necaxa nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Toluca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Necaxa je 25.0 (najmladší: H. Jurado (20), najstarší: B. Garnica (29)), zatiaľ čo Toluca má priemer 24.6 (najmladší: E. López (20), najstarší: Tiago Volpi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Necaxa majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Toluca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Necaxa3-4-1-23-4-3Toluca
GKDEFMIDFWD
22Unsain2Martínez23Montes3Oliveros15Garnica33Arce8Palavec.11Jurado10Paradela30Monreal9Badaloni1Volpi6Pereira13Luan204López7Domíngu.198Arteaga14Ruíz20Gallardo10Angulo26Paulinho190Violante

Náhradníci

Tréner: E. Fentanes

Náhradníci

Tréner: Renato Paiva

NecaxaSila pozíciíToluca
6.74
Ø Hodnotenie
6.83
Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A4G 1A
6.78Obranca (3 v 3)6.70
3G 1A0G 0A
6.73Záložník (4 v 4)7.16
2G 4A5G 2A
6.71Útočník (3 v 3)6.39
2G 3A0G 0A
Necaxa3-4-1-2
22BrankárE. Unsain
2ObrancaE. Martínez
23ObrancaA. Montes
3ObrancaA. Oliveros6.83G1A
15ZáložníkB. Garnica6.92G3A
33ZáložníkF. Arce
8ZáložníkA. Palavecino
11ZáložníkH. Jurado6.61A
10ÚtočníkJ. Paradela
30ÚtočníkR. Monreal6.72G3A
9ÚtočníkT. Badaloni
Toluca3-4-3
1BrankárTiago Volpi7.14G1A
6ObrancaF. Pereira
13ObrancaLuan
204ObrancaE. López6.7
7ZáložníkJ. Domínguez
198ZáložníkV. Arteaga
14ZáložníkM. Ruíz7.25G2A
20ZáložníkJ. Gallardo
10ÚtočníkJesús Ricardo Angulo
26ÚtočníkPaulinho
190ÚtočníkI. Violante6.4

Prehľad zápasu

Toluca zdolal Necaxa 3:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Jesús Ricardo Angulo 19′, Jesús Ricardo Angulo 25′, Jesús Ricardo Angulo 66′, A. Palavecino 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Necaxa mal 50% držanie lopty, Toluca mal 50%. Necaxa mal 22 striel (7 na bránu), Toluca mal 13 (8 na bránu). Necaxa urobil 4 striedaní, Toluca urobil 5.

Rivalita od 2022

Necaxa vs Toluca vzájomné výsledky

4 stretnutí
Necaxa
0
výhier
Remízy
0
Toluca
4
výhier
Góly spolu
11 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
1/4 · 25%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

Necaxa

LLDLDW

Toluca

WLWDLW

Predpoveď zápasu

Necaxa

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Toluca

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Toluca

17%Forma83%
27%Útok73%
31%Obrana69%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026