Menu

Toluca vs Leon

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Nemesio Díez, Toluca de Lerdo3. novembra 2024 o 00:00
Domáci

Toluca

22
Hostia

Leon

Rozhodca: G. Pacheco

Udalosti zápasu

Toluca
Leon
Výkop
15′
S. Mendoza
Polčas
LuanB. Méndez
46′
Paulinho55′
57′
A. Alvarado

asistencia: S. Reyes

Jesús Ricardo AnguloI. López
58′
B. GarcíaJ. Domínguez
58′
C. BaezaF. Amaya
59′
Paulinho

asistencia: A. Vega

60′
Jesús Gallardo68′
69′
A. AlvaradoJ. Cádiz
70′
L. CabralA. Frías
Juan Dominguez74′
Alexis Vega80′
80′Adonis Frías
Bruno Méndez81′
Isaías Violante84′
84′
S. MendozaD. Hernández
Paulinho

asistencia: F. Amaya

87′
A. VegaV. Arteaga
90′
90+2′
S. SantosE. Guerra
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
10Shots off Goal5
21Total Shots15
3Blocked Shots5
14Shots insidebox10
7Shots outsidebox5
12Fouls7
4Corner Kicks6
1Offsides5
55%Ball Possession45%
5Yellow Cards2
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
412Total passes338
346Passes accurate263
84%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Toluca je 6.89, v porovnaní s 6.57 u Leon. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Toluca je M. Ruíz (7.16), u Leon je to S. Barreiro (6.77).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Toluca prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 7 asistenciami, na čele s M. Ruíz (5G). U Leon je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom A. Alvarado (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Toluca nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Leon má 4 obrancov s priemerom 6.56. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Toluca nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 3 u Leon s hodnotením 6.62. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Toluca nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Leon s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Toluca a 85% u Leon. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Toluca nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Leon. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Toluca je 28.4 (najmladší: I. Violante (22), najstarší: Tiago Volpi (35)), zatiaľ čo Leon má priemer 27.9 (najmladší: S. Santos (22), najstarší: A. Blanco (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Toluca majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 17 u Leon. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Toluca4-2-3-14-3-3Leon
GKDEFMIDFWD
1Volpi17García13Luan6Pereira20Gallardo23Baeza14Ruíz190Violante10Angulo25Vega26Paulinho1Blanco31Santos21Barreiro25Bellón26Reyes28Ramírez27Estrada18Guardado8Cabral20Alvarado11Mendoza

Náhradníci

Tréner: Renato Paiva

Náhradníci

Tréner: E. Berizzo

TolucaSila pozíciíLeon
6.89
Ø Hodnotenie
6.57
7.10Brankár (1 v 1)
4G 1A0G 0A
6.98Obranca (4 v 4)6.56
2G 2A0G 2A
6.79Záložník (5 v 3)6.62
5G 4A0G 0A
Útočník (1 v 3)6.50
0G 0A2G 0A
Toluca4-2-3-1
1BrankárTiago Volpi7.14G1A
17ObrancaB. García7.02G2A
13ObrancaLuan
6ObrancaF. Pereira
20ObrancaJ. Gallardo
23ZáložníkC. Baeza6.82A
14ZáložníkM. Ruíz7.25G2A
190ZáložníkI. Violante6.4
10ZáložníkJesús Ricardo Angulo
25ZáložníkA. Vega
26ÚtočníkPaulinho
Leon4-3-3
1BrankárA. Blanco
31ObrancaS. Santos6.4
21ObrancaS. Barreiro6.8
25ObrancaP. Bellón6.6
26ObrancaS. Reyes6.42A
28ZáložníkD. Ramírez6.6
27ZáložníkÁ. Estrada6.6
18ZáložníkA. Guardado
8ÚtočníkL. Cabral
20ÚtočníkA. Alvarado6.52G
11ÚtočníkS. Mendoza

Prehľad zápasu

Toluca a Leon remizovali 2:2. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: S. Mendoza 15′, A. Alvarado 57′, Paulinho 60′, Paulinho 87′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Toluca mal 55% držanie lopty, Leon mal 45%. Toluca mal 21 striel (8 na bránu), Leon mal 15 (5 na bránu). Toluca urobil 5 striedaní, Leon urobil 4.

Rivalita od 2023

Toluca vs Leon vzájomné výsledky

2 stretnutí
Toluca
1
výhier
Remízy
1
Leon
0
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Toluca

WLWDLW

Leon

LLWWWW

Predpoveď zápasu

Toluca

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Leon

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Toluca and +1.5 goals

59%Forma41%
58%Útok42%
63%Obrana38%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026