Menu

Guadalajara Chivas vs U N A M Pumas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio AKRON, Zapopan3. novembra 2024 o 02:05
Domáci

Guadalajara Chivas

00
Rozhodca: M. Ortíz

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
U.N.A.M. - Pumas
Výkop
Polčas
R. MarínT. Wilke
49′
61′
U. RivasR. López
61′
I. PussettoG. Martínez
C. CowellY. Padilla
71′
M. ChávezC. Cisneros
71′
F. BeltránV. Guzmán
75′
78′
J. RuvalcabaP. Monroy
90+2′
C. HuertaR. Funes Mori
90+1′
P. QuispeS. Trigos
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
3Shots off Goal8
10Total Shots14
2Blocked Shots3
7Shots insidebox10
3Shots outsidebox4
10Fouls6
5Corner Kicks4
2Offsides1
46%Ball Possession54%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
395Total passes472
319Passes accurate406
81%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.83, v porovnaní s 6.82 u U.N.A.M. - Pumas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je F. Beltrán (7.27), u U.N.A.M. - Pumas je to R. Ergas (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s R. Marín (3G). U U.N.A.M. - Pumas je to 9 gólov a 10 asistencií s lídrom J. Ruvalcaba (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má 5 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 3 u U.N.A.M. - Pumas s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 2 u U.N.A.M. - Pumas s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Guadalajara Chivas a 87% u U.N.A.M. - Pumas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 39 u U.N.A.M. - Pumas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 25.8 (najmladší: M. Chávez (21), najstarší: R. González (31)), zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má priemer 27.3 (najmladší: J. Caicedo (23), najstarší: G. Alcalá (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 15 u U.N.A.M. - Pumas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas3-4-1-25-3-2U.N.A.M. - Pumas
GKDEFMIDFWD
1Rangel21Castillo65Rey13Orozco2Mozo15Gutiérr.28González50Chávez20Beltrán19Marín16Cowell33Alcalá17Ruvalca.2Benneve.6Silva5Duarte22Ergas15Rivas8Caicedo27Quispe23Pussetto12Huerta

Náhradníci

Tréner: A. Ortega

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Guadalajara ChivasSila pozíciíU.N.A.M. - Pumas
6.83
Ø Hodnotenie
6.82
6.89Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (3 v 5)6.88
1G 0A8G 8A
6.83Záložník (4 v 3)6.73
0G 3A0G 1A
6.89Útočník (3 v 2)6.83
6G 3A1G 1A
Guadalajara Chivas3-4-1-2
1BrankárR. Rangel6.9
21ObrancaJ. Castillo6.81G
65ObrancaL. Rey6.6
13ObrancaJ. Orozco
2ZáložníkA. Mozo6.51A
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
28ZáložníkR. González6.8
50ZáložníkM. Chávez7.2
20ÚtočníkF. Beltrán7.31G
19ÚtočníkR. Marín6.83G2A
16ÚtočníkC. Cowell6.62G1A
U.N.A.M. - Pumas5-3-2
33BrankárG. Alcalá
17ObrancaJ. Ruvalcaba6.85G4A
2ObrancaP. Bennevendo6.81A
6ObrancaNathan Silva6.71A
5ObrancaRubén Duarte6.72G1A
22ObrancaR. Ergas7.31G1A
15ZáložníkU. Rivas6.5
8ZáložníkJ. Caicedo6.71A
27ZáložníkP. Quispe6.9
23ÚtočníkI. Pussetto6.81G1A
12ÚtočníkC. Huerta

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas a U.N.A.M. - Pumas remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Guadalajara Chivas mal 46% držanie lopty, U.N.A.M. - Pumas mal 54%. Guadalajara Chivas mal 10 striel (5 na bránu), U.N.A.M. - Pumas mal 14 (3 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 4 striedaní, U.N.A.M. - Pumas urobil 5.

Rivalita od 2025

Guadalajara Chivas vs U.N.A.M. - Pumas vzájomné výsledky

2 stretnutí
Guadalajara Chivas
1
výhier
Remízy
1
U.N.A.M. - Pumas
0
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

U.N.A.M. - Pumas

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Guadalajara Chivas or draw

47%Forma53%
62%Útok38%
30%Obrana70%
60%Vzájomné zápasy40%

Stadium

Estadio Akron, Zapopan — 3,000 capacity. Home of Club Deportivo Guadalajara Femenil.

Capacity
3,000
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026