Menu

Monterrey vs Atlas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio BBVA, Guadalupe3. novembra 2024 o 02:05
Domáci

Monterrey

40
Hostia

Atlas

Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

Monterrey
Atlas
Výkop
Sergio Canales

asistencia: L. Ocampos

6′
G. Berterame

asistencia: L. Ocampos

13′
Óliver Torres16′
22′Jeremy Márquez
Sergio Canales

asistencia: L. Ocampos

40′
Polčas
60′
R. LozanoJ. Murillo
61′
E. AguirreL. Flores
H. MorenoS. Vegas
63′
Óliver TorresJ. Rojas
64′
65′
I. LariosR. Fulgencio
J. Rojas

asistencia: Sergio Canales

68′
72′Dória
F. AmbrízC. Garza
75′
I. FimbresJ. Cortizo
75′
G. BerterameB. Vázquez
75′
78′
L. ReyesA. Mora
78′
J. MárquezU. Đurđević
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
9Shots off Goal9
22Total Shots14
5Blocked Shots3
11Shots insidebox10
11Shots outsidebox4
8Fouls17
6Corner Kicks5
1Offsides1
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
426Total passes364
355Passes accurate314
83%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.93, v porovnaní s 6.81 u Atlas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u Atlas je to L. Reyes (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 41 gólmi a 24 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U Atlas je to 3 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Nervo (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Atlas má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u Atlas s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 1 u Atlas s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Monterrey a —% u Atlas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Atlas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 29.0 (najmladší: I. Fimbres (20), najstarší: H. Moreno (37)), zatiaľ čo Atlas má priemer 30.0 (najmladší: I. Larios (22), najstarší: C. Vargas (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u Atlas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-2-3-14-2-3-1Atlas
GKDEFMIDFWD
1Andrada33Medina4Guzmán15Moreno3Arteaga5Ambríz204Fimbres10Canales8Torres29Ocampos7Bertera.12Vargas6Zaldívar2Nervo5Dória14Reyes18Márquez216Ramírez211Larios192Serrato17Lozano19Aguirre

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Náhradníci

Tréner: Beñat San José

MonterreySila pozíciíAtlas
6.93
Ø Hodnotenie
6.81
Brankár (1 v 1)6.88
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.83
2G 1A2G 5A
6.96Záložník (5 v 5)6.76
26G 20A1G 3A
7.21Útočník (1 v 1)
13G 3A0G 0A
Monterrey4-2-3-1
1BrankárE. Andrada
33ObrancaS. Medina6.9
4ObrancaV. Guzmán7.01G
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
5ZáložníkF. Ambríz6.72G
204ZáložníkI. Fimbres6.82G
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
29ZáložníkL. Ocampos6.97G6A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
Atlas4-2-3-1
12BrankárC. Vargas6.9
6ObrancaÉ. Zaldívar6.6
2ObrancaM. Nervo6.91G1A
5ObrancaMatheus Dória
14ObrancaL. Reyes7.01G4A
18ZáložníkJ. Márquez6.81G3A
216ZáložníkP. Ramírez
211ZáložníkI. Larios6.7
192ZáložníkJ. Serrato
17ZáložníkR. Lozano
19ÚtočníkE. Aguirre

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Atlas 4:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Sergio Canales 6′, G. Berterame 13′, Sergio Canales 40′, J. Rojas 68′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Monterrey mal 53% držanie lopty, Atlas mal 47%. Monterrey mal 22 striel (8 na bránu), Atlas mal 14 (2 na bránu). Monterrey urobil 5 striedaní, Atlas urobil 5.

Rivalita od 2025

Monterrey vs Atlas vzájomné výsledky

2 stretnutí
Monterrey
1
výhier
Remízy
1
Atlas
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Atlas

LWWDWW

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Atlas

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Monterrey or draw

45%Forma55%
60%Útok40%
50%Obrana50%
93%Vzájomné zápasy7%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026