Menu

Cruz Azul vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Ciudad de los Deportes, D.F.3. novembra 2024 o 04:10
Domáci

Cruz Azul

20
Hostia

Santos Laguna

Rozhodca: K. Hernández

Udalosti zápasu

Cruz Azul
Santos Laguna
Výkop
J. Sánchez

asistencia: C. Rotondi

23′
41′Luis Gutierrez
44′Tahiel Jiménez
Polčas
46′
B. AmioneE. Echeverría
50′Salvador Mariscal
55′
L. GutiérrezF. Fagúndez
55′
S. CarrilloS. Muñóz
M. LevyÁ. Sepúlveda
56′
56′
T. JiménezP. Aquino
Á. Sepúlveda

asistencia: L. Romo

68′
J. SánchezC. Valdivia
72′
A. GutiérrezA. Montaño
72′
74′
I. GoveaL. Gómez
C. RodríguezA. Morales
78′
C. RotondiC. Cándido
78′
Gonzalo Piovi83′
83′Franco Fagúndez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal0
12Shots off Goal4
23Total Shots5
3Blocked Shots1
14Shots insidebox3
9Shots outsidebox2
15Fouls14
7Corner Kicks2
0Offsides1
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves6
569Total passes381
517Passes accurate312
91%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.85, v porovnaní s 6.79 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u Santos Laguna je to C. Acevedo (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 18 asistenciami, na čele s C. Rodríguez (7G). U Santos Laguna je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom C. Acevedo (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Santos Laguna má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Santos Laguna s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 1 u Santos Laguna s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Cruz Azul a —% u Santos Laguna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 27.0 (najmladší: M. Levy (19), najstarší: I. Rivero (33)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 25.6 (najmladší: S. Mariscal (22), najstarší: C. Acevedo (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 16 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul3-4-2-14-2-3-1Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
23Mier4Ditta6Lira33Piovi2Sánchez15Rivero19Rodrígu.29Rotondi27Romo14Gutiérr.214Levy1Acevedo3Govea5Santama.188Pérez2Amione27Gutiérr.8Mariscal16López247Jiménez9Carrillo191Carrillo

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Náhradníci

Tréner: I. Ambríz

Cruz AzulSila pozíciíSantos Laguna
6.85
Ø Hodnotenie
6.79
6.87Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.92Obranca (3 v 4)6.70
0G 4A0G 1A
6.88Záložník (4 v 5)6.76
14G 14A0G 0A
6.68Útočník (3 v 1)
0G 0A0G 0A
Cruz Azul3-4-2-1
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
6ObrancaÉ. Lira6.8
33ObrancaG. Piovi7.02A
2ZáložníkJ. Sánchez6.61A
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
27ÚtočníkL. Romo
14ÚtočníkA. Gutiérrez6.8
214ÚtočníkM. Levy6.6
Santos Laguna4-2-3-1
1BrankárC. Acevedo7.01G
3ObrancaI. Govea6.71A
5ObrancaA. Santamaría
188ObrancaJ. Pérez
2ObrancaB. Amione
27ZáložníkL. Gutiérrez
8ZáložníkS. Mariscal6.8
16ZáložníkA. López6.7
247ZáložníkT. Jiménez
9ZáložníkJ. Carrillo6.8
191ÚtočníkS. Carrillo

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal Santos Laguna 2:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: J. Sánchez 23′, Á. Sepúlveda 68′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Cruz Azul mal 60% držanie lopty, Santos Laguna mal 40%. Cruz Azul mal 23 striel (8 na bránu), Santos Laguna mal 5 (0 na bránu). Cruz Azul urobil 5 striedaní, Santos Laguna urobil 5.

Rivalita od 2025

Cruz Azul vs Santos Laguna vzájomné výsledky

2 stretnutí
Cruz Azul
2
výhier
Remízy
0
Santos Laguna
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Santos Laguna

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Cruz Azul

88%Forma12%
88%Útok12%
75%Obrana25%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026