Menu

Club Queretaro vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Corregidora, Santiago de Querétaro9. novembra 2024 o 02:00
32
Rozhodca: Ó. Macías

Udalosti zápasu

Club Queretaro
Santos Laguna
Výkop
17′
J. Pérez

asistencia: F. Fagúndez

Pablo Nicolás Ortíz19′
P. OrtízJ. Robles
32′
R. Rubín

asistencia: K. Escamilla

36′
José Canale43′
Polčas
51′Pedro Aquino
Kevin Escamilla54′
Pablo Barrera54′
R. Rubín
66′
K. EscamillaM. Río
68′
D. BenedettoR. Cisneros
68′
75′
S. MuñózG. Muñoz
75′
E. SantillánS. Carrillo
75′
P. AquinoFran Villalba
P. BarreraA. Medina
82′
L. RodríguezA. Pérez
82′
84′
T. JiménezL. Gómez
84′
L. GutiérrezH. Carranza
90+8′Franco Fagúndez
R. Cisneros
90+3′
90+7′
F. Fagúndez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
6Shots off Goal7
15Total Shots13
5Blocked Shots3
10Shots insidebox5
5Shots outsidebox8
18Fouls15
6Corner Kicks7
0Offsides0
38%Ball Possession62%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
329Total passes562
256Passes accurate484
78%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Queretaro je 6.76, v porovnaní s 6.79 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Queretaro je G. Allison (7.14), u Santos Laguna je to C. Acevedo (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Queretaro prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s L. Rodríguez (2G). U Santos Laguna je to 1 gólov a 0 asistencií s lídrom C. Acevedo (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Queretaro nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Santos Laguna má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Queretaro nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 4 u Santos Laguna s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Queretaro nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Santos Laguna s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Club Queretaro a —% u Santos Laguna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Queretaro nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Queretaro je 32.4 (najmladší: L. Rodríguez (28), najstarší: P. Barrera (38)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 24.5 (najmladší: S. Mariscal (22), najstarší: C. Acevedo (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Queretaro majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 14 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Queretaro4-1-3-24-4-2Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
25Allison3Manzaná.4Russo6Canale33Ortíz5Escamil.8Barrera19Benedet.10Rodrígu.14Lértora28Rubín1Acevedo187Santill.8Mariscal188Pérez17Echever.9Carrillo18Aquino27Gutiérr.19Muñóz10Fagúndez247Jiménez

Náhradníci

Tréner: M. Gerk

Náhradníci

Tréner: I. Ambríz

Club QueretaroSila pozíciíSantos Laguna
6.76
Ø Hodnotenie
6.79
7.14Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.58Obranca (4 v 4)6.77
0G 0A0G 0A
6.69Záložník (4 v 4)6.72
3G 7A0G 0A
Club Queretaro4-1-3-2
25BrankárG. Allison7.1
3ObrancaÓ. Manzanárez6.6
4ObrancaF. Russo
6ObrancaJ. Canale
33ObrancaP. Ortíz
5ZáložníkK. Escamilla6.7
8ZáložníkP. Barrera6.51G2A
19ZáložníkD. Benedetto
10ZáložníkL. Rodríguez6.82G5A
14ÚtočníkF. Lértora
28ÚtočníkR. Rubín
Santos Laguna4-4-2
1BrankárC. Acevedo7.01G
187ObrancaE. Santillán
8ObrancaS. Mariscal6.8
188ObrancaJ. Pérez
17ObrancaE. Echeverría
9ZáložníkJ. Carrillo6.8
18ZáložníkP. Aquino
27ZáložníkL. Gutiérrez
19ZáložníkS. Muñóz6.7
10ÚtočníkF. Fagúndez
247ÚtočníkT. Jiménez

Prehľad zápasu

Club Queretaro zdolal Santos Laguna 3:2. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: J. Pérez 17′, R. Rubín 36′, R. Rubín 66′, R. Cisneros 90′, F. Fagúndez 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Club Queretaro mal 38% držanie lopty, Santos Laguna mal 62%. Club Queretaro mal 15 striel (4 na bránu), Santos Laguna mal 13 (3 na bránu). Club Queretaro urobil 5 striedaní, Santos Laguna urobil 5.

Rivalita od 2016

Club Queretaro vs Santos Laguna vzájomné výsledky

19 stretnutí
Club Queretaro
5
výhier
Remízy
4
Santos Laguna
10
výhier
Góly spolu
54 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
11/19 · 58%
Nad 2,5
11/19 · 58%

Aktuálna forma

Club Queretaro

WDDWDW

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

Club Queretaro

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Santos Laguna

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Club Queretaro or draw and -3.5 goals

33%Forma67%
75%Útok25%
42%Obrana58%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026