Menu

Club Tijuana vs Cruz Azul

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Caliente, Tijuana28. novembra 2024 o 04:10
30
Hostia

Cruz Azul

Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

Club Tijuana
Cruz Azul
Výkop
R. Zúñiga

asistencia: C. Rivera

10′
Goal confirmed12′
VAR
Efraín Álvarez
19′
34′Jorge Sánchez
E. Reynoso

asistencia: A. Mejía

42′
Polčas
E. ReynosoF. Monárrez
46′
R. FernándezI. Tona
64′
K. CastañedaG. Mora
64′
64′
G. GiakoumakisÁ. Sepúlveda
R. ZúñigaJ. Álvarez
74′
C. RiveraJoe Corona
74′
80′
L. RomoC. Rodríguez
80′
L. FaravelliA. Montaño
89′
A. GutiérrezG. Fernández
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal0
4Shots off Goal6
11Total Shots8
3Blocked Shots2
7Shots insidebox5
4Shots outsidebox3
9Fouls6
7Corner Kicks3
2Offsides0
73%Ball Possession27%
0Yellow Cards0
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves1
716Total passes253
648Passes accurate182
91%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Tijuana je 6.94, v porovnaní s 6.81 u Cruz Azul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Tijuana je K. Castañeda (7.33), u Cruz Azul je to C. Rotondi (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Tijuana prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 10 asistenciami, na čele s K. Castañeda (13G). U Cruz Azul je to 7 gólov a 14 asistencií s lídrom C. Rotondi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Tijuana nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Cruz Azul má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Tijuana nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u Cruz Azul s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Tijuana nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Cruz Azul s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Club Tijuana a 83% u Cruz Azul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Tijuana nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Cruz Azul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Tijuana je 27.1 (najmladší: A. Gómez (23), najstarší: A. Rodríguez (33)), zatiaľ čo Cruz Azul má priemer 28.6 (najmladší: K. Mier (25), najstarší: I. Rivero (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Tijuana majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 24 u Cruz Azul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Tijuana4-2-3-13-4-3Cruz Azul
GKDEFMIDFWD
2Rodrígu.3Fernánd.35Balanta31Bilbao28Gómez14Rivera18Mejía11Álvarez10Castañe.26Zúñiga33Reynoso23Mier4Ditta6Lira33Piovi2Sánchez27Romo8Faravel.29Rotondi15Rivero11Giakoum.14Gutiérr.

Náhradníci

Tréner: J. Osorio

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Club TijuanaSila pozíciíCruz Azul
6.94
Ø Hodnotenie
6.81
7.28Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 3)6.92
5G 3A0G 4A
6.95Záložník (5 v 4)6.72
13G 7A5G 9A
Útočník (1 v 3)6.74
0G 0A2G 1A
Club Tijuana4-2-3-1
2BrankárA. Rodríguez7.3
3ObrancaR. Fernández6.81G3A
35ObrancaK. Balanta6.6
31ObrancaUnai Bilbao7.02G
28ObrancaA. Gómez6.92G
14ZáložníkC. Rivera
18ZáložníkA. Mejía6.6
11ZáložníkEfraín Álvarez
10ZáložníkK. Castañeda7.313G7A
26ZáložníkR. Zúñiga
33ÚtočníkE. Reynoso
Cruz Azul3-4-3
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
6ObrancaÉ. Lira6.8
33ObrancaG. Piovi7.02A
2ZáložníkJ. Sánchez6.61A
27ZáložníkL. Romo
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
15ÚtočníkI. Rivero6.72G1A
11ÚtočníkG. Giakoumakis
14ÚtočníkA. Gutiérrez6.8

Prehľad zápasu

Club Tijuana zdolal Cruz Azul 3:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: R. Zúñiga 10′, Efraín Álvarez 19′, E. Reynoso 42′. 1 červených kariet. Club Tijuana mal 73% držanie lopty, Cruz Azul mal 27%. Club Tijuana mal 11 striel (4 na bránu), Cruz Azul mal 8 (0 na bránu). Club Tijuana urobil 5 striedaní, Cruz Azul urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Raúl Zúñiga 12′).

Rivalita od 2016

Club Tijuana vs Cruz Azul vzájomné výsledky

21 stretnutí
Club Tijuana
6
výhier
Remízy
5
Cruz Azul
10
výhier
Góly spolu
52 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
11/21 · 52%
Nad 2,5
9/21 · 43%

Aktuálna forma

Club Tijuana

DWDWWL

Cruz Azul

WWDDDL

Predpoveď zápasu

Club Tijuana

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Cruz Azul

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Cruz Azul

42%Forma58%
42%Útok58%
30%Obrana70%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026