Menu

Club America vs Cruz Azul

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Ciudad de los Deportes, D.F.6. decembra 2024 o 03:00
Domáci

Club America

00
Hostia

Cruz Azul

Rozhodca: Ó. Mejía

Udalosti zápasu

Club America
Cruz Azul
Výkop
Polčas
64′
Á. SepúlvedaG. Giakoumakis
R. AguirreH. Martín
67′
75′
L. FaravelliJ. Sánchez
B. RodríguezV. Dávila
83′
C. CalderónC. Borja
83′
85′
A. GutiérrezA. Montaño
88′Gonzalo Piovi
Álvaro FidalgoJ. dos Santos
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
2Shots off Goal3
6Total Shots7
2Blocked Shots2
3Shots insidebox3
3Shots outsidebox4
9Fouls14
6Corner Kicks7
3Offsides0
35%Ball Possession65%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
270Total passes507
223Passes accurate448
83%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club America je 6.89, v porovnaní s 6.88 u Cruz Azul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club America je B. Rodríguez (7.28), u Cruz Azul je to C. Rodríguez (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club America prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 15 asistenciami, na čele s B. Rodríguez (13G). U Cruz Azul je to 21 gólov a 21 asistencií s lídrom C. Rodríguez (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club America nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Cruz Azul má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club America nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 5 u Cruz Azul s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club America nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 2 u Cruz Azul s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Club America a 82% u Cruz Azul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club America nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Cruz Azul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club America je 26.4 (najmladší: M. Vázquez (21), najstarší: R. Aguirre (31)), zatiaľ čo Cruz Azul má priemer 28.9 (najmladší: K. Mier (25), najstarší: Á. Sepúlveda (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club America majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 25 u Cruz Azul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club America5-4-13-5-2Cruz Azul
GKDEFMIDFWD
1Malagón5Álvarez3Reyes29Juárez32Vázquez18Calderón17Zendejas13Cervant.8Fidalgo7Rodrígu.27Aguirre23Mier4Ditta6Lira33Piovi15Rivero14Gutiérr.19Rodrígu.8Faravel.29Rotondi27Romo9Sepúlve.

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Club AmericaSila pozíciíCruz Azul
6.89
Ø Hodnotenie
6.88
6.84Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (5 v 3)6.92
3G 3A0G 4A
7.13Záložník (4 v 5)6.88
25G 12A14G 14A
6.57Útočník (1 v 2)6.81
4G 0A7G 3A
Club America5-4-1
1BrankárL. Malagón6.8
5ObrancaK. Álvarez6.71G1A
3ObrancaI. Reyes7.12A
29ObrancaR. Juárez6.72G
32ObrancaM. Vázquez6.5
18ObrancaC. Calderón6.9
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
13ZáložníkA. Cervantes6.81G
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
7ZáložníkB. Rodríguez7.313G6A
27ÚtočníkR. Aguirre6.64G
Cruz Azul3-5-2
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
6ObrancaÉ. Lira6.8
33ObrancaG. Piovi7.02A
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
14ZáložníkA. Gutiérrez6.8
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
27ÚtočníkL. Romo
9ÚtočníkÁ. Sepúlveda6.87G3A

Prehľad zápasu

Club America a Cruz Azul remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Bolo udelených 1 žltých kariet. Club America mal 35% držanie lopty, Cruz Azul mal 65%. Club America mal 6 striel (2 na bránu), Cruz Azul mal 7 (2 na bránu). Club America urobil 4 striedaní, Cruz Azul urobil 3.

Rivalita od 2025

Club America vs Cruz Azul vzájomné výsledky

4 stretnutí
Club America
0
výhier
Remízy
2
Cruz Azul
2
výhier
Góly spolu
8 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Club America

DLWWDD

Cruz Azul

WWDDDL

Predpoveď zápasu

Club America

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Cruz Azul

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

56%Forma44%
50%Útok50%
46%Obrana54%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026