Menu

Club America vs Monterrey

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Cuauhtémoc, Puebla13. decembra 2024 o 03:00
Domáci

Club America

21
Hostia

Monterrey

Rozhodca: V. Cáceres

Udalosti zápasu

Club America
Monterrey
Výkop
4′
L. OcamposR. de la Rosa
35′
Sergio Canales
K. Álvarez

asistencia: Á. Zendejas

39′
Polčas
Á. Zendejas

asistencia: Álvaro Fidalgo

49′
51′
V. GuzmánÉ. Aguirre
Jonathan Dos Santos59′
V. DávilaD. Valdés
64′
J. dos SantosA. Cervantes
64′
65′
Sergio CanalesJ. Corona
66′
R. de la RosaB. Vázquez
66′
H. MorenoS. Vegas
73′Óliver Torres
H. MartínB. Rodríguez
78′
C. BorjaC. Calderón
78′
Ramón Juárez81′
S. CáceresN. Araújo
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
6Shots off Goal2
13Total Shots7
1Blocked Shots3
10Shots insidebox3
3Shots outsidebox4
7Fouls10
8Corner Kicks5
4Offsides0
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
417Total passes469
353Passes accurate405
85%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club America je 6.87, v porovnaní s 6.98 u Monterrey. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club America je Á. Zendejas (7.24), u Monterrey je to Sergio Canales (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club America prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 15 asistenciami, na čele s Á. Zendejas (10G). U Monterrey je to 40 gólov a 24 asistencií s lídrom Sergio Canales (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club America nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Monterrey má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club America nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Monterrey s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club America nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 1 u Monterrey s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Club America a 86% u Monterrey. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club America nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Monterrey. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club America je 28.4 (najmladší: R. Juárez (24), najstarší: J. dos Santos (35)), zatiaľ čo Monterrey má priemer 29.5 (najmladší: I. Fimbres (20), najstarší: H. Moreno (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club America majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 24 u Monterrey. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club America5-4-14-2-3-1Monterrey
GKDEFMIDFWD
1Malagón5Álvarez3Reyes29Juárez4Cáceres26Borja11Dávila6Santos8Fidalgo17Zendejas21Martín22Cárdenas33Medina4Guzmán15Moreno3Arteaga30Rodrígu.204Fimbres8Torres10Canales29Ocampos7Bertera.

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Club AmericaSila pozíciíMonterrey
6.87
Ø Hodnotenie
6.98
6.84Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (5 v 4)6.83
3G 6A2G 1A
7.05Záložník (4 v 5)7.00
14G 8A25G 20A
6.44Útočník (1 v 1)7.21
1G 1A13G 3A
Club America5-4-1
1BrankárL. Malagón6.8
5ObrancaK. Álvarez6.71G1A
3ObrancaI. Reyes7.12A
29ObrancaR. Juárez6.72G
4ObrancaS. Cáceres6.7
26ObrancaC. Borja6.93A
11ZáložníkV. Dávila6.83G
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
21ÚtočníkH. Martín6.41G1A
Monterrey4-2-3-1
22BrankárL. Cárdenas7.2
33ObrancaS. Medina6.9
4ObrancaV. Guzmán7.01G
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
204ZáložníkI. Fimbres6.82G
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
29ZáložníkL. Ocampos6.97G6A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A

Prehľad zápasu

Club America zdolal Monterrey 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Sergio Canales 35′, K. Álvarez 39′, Á. Zendejas 49′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Club America mal 47% držanie lopty, Monterrey mal 53%. Club America mal 13 striel (6 na bránu), Monterrey mal 7 (2 na bránu). Club America urobil 5 striedaní, Monterrey urobil 5.

Rivalita od 2025

Club America vs Monterrey vzájomné výsledky

4 stretnutí
Club America
2
výhier
Remízy
1
Monterrey
1
výhier
Góly spolu
10 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Club America

DLWWDD

Monterrey

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Club America

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Monterrey

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Club America or draw

48%Forma52%
42%Útok58%
58%Obrana42%
71%Vzájomné zápasy29%

Stadium

Estadio Cuauhtémoc, Heroica Puebla de Zaragoza — 47,417 capacity, opened in 1968. Home of Puebla F.C., Cruz Azul, Club Puebla.

Estadio Cuauhtémoc

Israel Espinosa López : Zeisseon · CC BY-SA 3.0

Capacity
47,417
Opened
1968
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026