Menu

Club America vs Atletico San Luis

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Ciudad de los Deportes, D.F.29. januára 2025 o 02:00
Rozhodca: J. Camacho

Udalosti zápasu

Club America
Atletico San Luis
Výkop
V. Dávila

asistencia: B. Rodríguez

16′
24′Vitinho
V. Dávila

asistencia: Á. Zendejas

43′
Polčas
Álvaro Fidalgo

asistencia: B. Rodríguez

49′
60′
Yan PhillipeD. Abitia
60′
Miguel GarcíaL. Nájera
B. RodríguezM. Ramírez
64′
Á. ZendejasJ. Dilrosun
64′
J. dos SantosR. Sánchez
64′
S. CáceresR. Juárez
78′
78′
VitinhoJ. Murillo
78′
L. CañamarD. Guillén
K. ÁlvarezD. Espinoza
81′
90+1′
S. Salles-LamongeS. Pérez Bouquet
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal2
13Total Shots5
2Blocked Shots1
9Shots insidebox3
4Shots outsidebox2
10Fouls13
3Corner Kicks4
2Offsides1
55%Ball Possession45%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
502Total passes405
449Passes accurate345
89%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club America je 6.98, v porovnaní s 6.78 u Atletico San Luis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club America je B. Rodríguez (7.28), u Atletico San Luis je to S. Salles-Lamonge (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club America prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 17 asistenciami, na čele s B. Rodríguez (13G). U Atletico San Luis je to 10 gólov a 16 asistencií s lídrom S. Salles-Lamonge (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club America nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Atletico San Luis má 5 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club America nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.14, oproti 3 u Atletico San Luis s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club America nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 2 u Atletico San Luis s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Club America a 81% u Atletico San Luis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club America nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Atletico San Luis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club America je 27.5 (najmladší: I. Reyes (25), najstarší: J. dos Santos (35)), zatiaľ čo Atletico San Luis má priemer 27.1 (najmladší: Yan Phillipe (21), najstarší: J. Domínguez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club America majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 21 u Atletico San Luis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club America4-2-3-15-3-2Atletico San Luis
GKDEFMIDFWD
1Malagón5Álvarez3Reyes4Cáceres18Calderón28Sánchez6Santos17Zendejas8Fidalgo7Rodrígu.11Dávila1Sánchez202Cañamar4Domíngu.31Águila18Cruz8Sanabria14García13Dourado19Salles-.11Vitinho22Phillipe

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

Club AmericaSila pozíciíAtletico San Luis
6.98
Ø Hodnotenie
6.78
6.84Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 5)6.76
1G 3A4G 5A
7.14Záložník (5 v 3)6.87
27G 14A6G 11A
6.80Útočník (1 v 2)6.67
3G 0A0G 0A
Club America4-2-3-1
1BrankárL. Malagón6.8
5ObrancaK. Álvarez6.71G1A
3ObrancaI. Reyes7.12A
4ObrancaS. Cáceres6.7
18ObrancaC. Calderón6.9
28ZáložníkÉ. Sánchez7.03G
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
7ZáložníkB. Rodríguez7.313G6A
11ÚtočníkV. Dávila6.83G
Atletico San Luis5-3-2
1BrankárA. Sánchez6.8
202ObrancaL. Cañamar
4ObrancaJ. Domínguez6.7
31ObrancaE. Águila6.72G
18ObrancaA. Cruz6.6
8ObrancaJ. Sanabria7.12G5A
14ZáložníkMiguel García6.61G3A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
19ZáložníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
11ÚtočníkVitinho6.5
22ÚtočníkYan Phillipe6.8

Prehľad zápasu

Club America zdolal Atletico San Luis 3:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: V. Dávila 16′, V. Dávila 43′, Álvaro Fidalgo 49′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Club America mal 55% držanie lopty, Atletico San Luis mal 45%. Club America mal 13 striel (6 na bránu), Atletico San Luis mal 5 (2 na bránu). Club America urobil 5 striedaní, Atletico San Luis urobil 5.

Rivalita od 2019

Club America vs Atletico San Luis vzájomné výsledky

16 stretnutí
Club America
11
výhier
Remízy
0
Atletico San Luis
5
výhier
Góly spolu
44 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
8/16 · 50%
Nad 2,5
10/16 · 63%

Aktuálna forma

Club America

DLWWDD

Atletico San Luis

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Club America

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Atletico San Luis

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Club America or draw

65%Forma35%
60%Útok40%
76%Obrana24%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026