Menu

Club Tijuana vs Cruz Azul

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Caliente, Tijuana1. februára 2025 o 04:05
23
Hostia

Cruz Azul

Rozhodca: M. Terrazas

Udalosti zápasu

Club Tijuana
Cruz Azul
Výkop
6′
L. Romero

asistencia: G. Giakoumakis

33′
G. Giakoumakis
VAR
42′Penalty confirmed
45+3′
J. SánchezI. Rivero
45′
C. Rotondi

Penalty

Polčas
R. FrancoF. Madrigal
46′
F. ContrerasJoe Corona
46′
K. CastañedaR. Zúñiga
46′
D. BlancoI. Tona
46′
55′Jesús Orozco
59′Gonzalo Piovi
I. Tona

asistencia: A. Gómez

64′
67′
L. RomeroA. Gutiérrez
68′Giorgos Giakoumakis
68′
G. GiakoumakisG. Fernández
R. Zúñiga
69′
77′Carlos Rodríguez
Jesús Gómez80′
80′Willer Ditta
87′
A. MoralesA. García
G. MoraA. Mejía
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
7Shots off Goal4
13Total Shots12
0Blocked Shots2
7Shots insidebox12
6Shots outsidebox0
9Fouls15
3Corner Kicks5
2Offsides2
63%Ball Possession37%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
496Total passes287
426Passes accurate203
86%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Tijuana je 6.88, v porovnaní s 6.83 u Cruz Azul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Tijuana je K. Castañeda (7.33), u Cruz Azul je to C. Rodríguez (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Tijuana prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 12 asistenciami, na čele s K. Castañeda (13G). U Cruz Azul je to 17 gólov a 22 asistencií s lídrom C. Rodríguez (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Tijuana nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Cruz Azul má 3 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Tijuana nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Cruz Azul s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Tijuana nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.24, v porovnaní s 3 u Cruz Azul s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Club Tijuana a 84% u Cruz Azul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Tijuana nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Cruz Azul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Tijuana je 27.0 (najmladší: G. Mora (17), najstarší: José Corona (44)), zatiaľ čo Cruz Azul má priemer 26.8 (najmladší: A. Morales (20), najstarší: L. Faravelli (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Tijuana majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u Cruz Azul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Tijuana4-3-33-4-2-1Cruz Azul
GKDEFMIDFWD
30Corona27Blanco12Porozo31Bilbao20Contrer.28Gómez25Franco3Fernánd.11Álvarez10Castañe.19Mora23Mier4Ditta33Piovi5Orozco2Sánchez19Rodrígu.8Faravel.29Rotondi18Romero194Morales11Giakoum.

Náhradníci

Tréner: J. Osorio

Náhradníci

Tréner: V. Sánchez

Club TijuanaSila pozíciíCruz Azul
6.88
Ø Hodnotenie
6.83
6.20Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 3)6.85
5G 1A1G 5A
6.88Záložník (3 v 4)6.87
3G 3A12G 14A
7.24Útočník (3 v 3)6.70
19G 8A4G 3A
Club Tijuana4-3-3
30BrankárJosé Corona6.2
27ObrancaD. Blanco6.61G1A
12ObrancaJ. Porozo7.02G
31ObrancaUnai Bilbao7.02G
20ObrancaF. Contreras
28ZáložníkA. Gómez6.92G
25ZáložníkR. Franco
3ZáložníkR. Fernández6.81G3A
11ÚtočníkEfraín Álvarez
10ÚtočníkK. Castañeda7.313G7A
19ÚtočníkG. Mora7.26G1A
Cruz Azul3-4-2-1
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
33ObrancaG. Piovi7.02A
5ObrancaJ. Orozco6.71G1A
2ZáložníkJ. Sánchez6.61A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
18ÚtočníkL. Romero6.83G2A
194ÚtočníkA. Morales6.61G1A
11ÚtočníkG. Giakoumakis

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal Club Tijuana 3:2. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: L. Romero 6′, G. Giakoumakis 33′, C. Rotondi 45′ (pen.), I. Tona 64′, R. Zúñiga 69′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Club Tijuana mal 63% držanie lopty, Cruz Azul mal 37%. Club Tijuana mal 13 striel (6 na bránu), Cruz Azul mal 12 (6 na bránu). Club Tijuana urobil 5 striedaní, Cruz Azul urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Carlos Rotondi 42′).

Rivalita od 2016

Club Tijuana vs Cruz Azul vzájomné výsledky

21 stretnutí
Club Tijuana
7
výhier
Remízy
5
Cruz Azul
9
výhier
Góly spolu
50 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
10/21 · 48%
Nad 2,5
9/21 · 43%

Aktuálna forma

Club Tijuana

DWDWWL

Cruz Azul

WWDDDL

Predpoveď zápasu

Club Tijuana

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Cruz Azul

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Cruz Azul

44%Forma56%
38%Útok62%
38%Obrana62%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026