Menu

Club Queretaro vs Atletico San Luis

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Corregidora, Santiago de Querétaro8. februára 2025 o 02:00
Rozhodca: V. Arce

Udalosti zápasu

Club Queretaro
Atletico San Luis
Výkop
L. Rodríguez

asistencia: F. Venegas

44′
45+2′Vitinho
Polčas
57′
Léo BonatiniS. Salles-Lamonge
J. ColmánA. Pérez
59′
J. GómezA. Medina
69′
L. RodríguezR. Bogarín
69′
71′
Ó. MacíasYan Phillipe
81′Eduardo Águila
81′
J. DomínguezJ. Villal
81′
J. MurilloD. Abitia
P. BarreraP. Ortíz
87′
K. EscamillaF. Lértora
87′
Goal cancelled90+1′
VAR
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
8Shots off Goal3
14Total Shots9
3Blocked Shots3
8Shots insidebox1
6Shots outsidebox8
9Fouls15
5Corner Kicks3
2Offsides1
38%Ball Possession62%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
339Total passes554
264Passes accurate469
78%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Queretaro je 6.65, v porovnaní s 6.72 u Atletico San Luis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Queretaro je G. Allison (7.14), u Atletico San Luis je to J. Sanabria (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Queretaro prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s L. Rodríguez (2G). U Atletico San Luis je to 6 gólov a 10 asistencií s lídrom E. Águila (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Queretaro nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.36, zatiaľ čo Atletico San Luis má 3 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Queretaro nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 4 u Atletico San Luis s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Queretaro nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Atletico San Luis s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Club Queretaro a 80% u Atletico San Luis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Queretaro nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Atletico San Luis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Queretaro je 32.6 (najmladší: F. Venegas (27), najstarší: P. Barrera (38)), zatiaľ čo Atletico San Luis má priemer 27.2 (najmladší: R. Torres (21), najstarší: J. Domínguez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Queretaro majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 21 u Atletico San Luis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Queretaro4-4-23-4-3Atletico San Luis
GKDEFMIDFWD
25Allison2Mendoza4Russo6Canale17Venegas8Barrera12Gómez5Escamil.7Preciado10Rodrígu.19Colmán1Sánchez4Domíngu.31Águila18Cruz194Torres21Macías13Dourado8Sanabria16Murillo9Bonatini11Vitinho

Náhradníci

Tréner: B. Mora

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

Club QueretaroSila pozíciíAtletico San Luis
6.65
Ø Hodnotenie
6.72
7.14Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 0A
6.36Obranca (4 v 3)6.66
0G 0A2G 0A
6.63Záložník (4 v 4)6.78
1G 2A4G 10A
6.84Útočník (2 v 3)6.53
2G 5A0G 0A
Club Queretaro4-4-2
25BrankárG. Allison7.1
2ObrancaO. Mendoza6.2
4ObrancaF. Russo
6ObrancaJ. Canale
17ObrancaF. Venegas6.5
8ZáložníkP. Barrera6.51G2A
12ZáložníkJ. Gómez6.7
5ZáložníkK. Escamilla6.7
7ZáložníkA. Preciado
10ÚtočníkL. Rodríguez6.82G5A
19ÚtočníkJ. Colmán
Atletico San Luis3-4-3
1BrankárA. Sánchez6.8
4ObrancaJ. Domínguez6.7
31ObrancaE. Águila6.72G
18ObrancaA. Cruz6.6
194ZáložníkR. Torres6.51G2A
21ZáložníkÓ. Macías6.71G1A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
8ZáložníkJ. Sanabria7.12G5A
16ÚtočníkJ. Murillo
9ÚtočníkLéo Bonatini
11ÚtočníkVitinho6.5

Prehľad zápasu

Club Queretaro zdolal Atletico San Luis 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: L. Rodríguez 44′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Club Queretaro mal 38% držanie lopty, Atletico San Luis mal 62%. Club Queretaro mal 14 striel (3 na bránu), Atletico San Luis mal 9 (3 na bránu). Club Queretaro urobil 5 striedaní, Atletico San Luis urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Franco Russo 90′).

Rivalita od 2019

Club Queretaro vs Atletico San Luis vzájomné výsledky

13 stretnutí
Club Queretaro
5
výhier
Remízy
2
Atletico San Luis
6
výhier
Góly spolu
40 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
8/13 · 62%
Nad 2,5
8/13 · 62%

Aktuálna forma

Club Queretaro

WDDWDW

Atletico San Luis

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Club Queretaro

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Atletico San Luis

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Atletico San Luis

57%Forma43%
50%Útok50%
65%Obrana35%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026