Menu

Guadalajara Chivas vs Club Tijuana

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio AKRON, Zapopan10. februára 2025 o 04:05

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Club Tijuana
Výkop
21′Frank Boya
A. Pulido

asistencia: L. Romo

28′
R. Alvarado

asistencia: M. Chávez

30′
34′
F. BoyaI. Tona
45+8′
R. Zúñiga

asistencia: K. Castañeda

Polčas
46′
R. FrancoR. Fernández
46′
K. CastañedaG. Mora
46′
A. GómezJ. Fernández
H. CamberosC. Cowell
58′
A. PulidoR. González
58′
R. AlvaradoY. Padilla
66′
73′
R. ZúñigaD. Blanco
81′Joaquín Fernández
Mateo Chávez85′
90+6′Christian Rivera
90+5′Rafael Fernández
L. RomoI. Brizuela
90′
M. ChávezR. Martínez
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
3Shots off Goal9
12Total Shots15
2Blocked Shots4
8Shots insidebox8
4Shots outsidebox7
13Fouls14
7Corner Kicks5
4Offsides1
34%Ball Possession66%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves5
261Total passes499
199Passes accurate443
76%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.78, v porovnaní s 6.85 u Club Tijuana. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je M. Chávez (7.23), u Club Tijuana je to K. Castañeda (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 11 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Club Tijuana je to 26 gólov a 7 asistencií s lídrom K. Castañeda (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Club Tijuana má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u Club Tijuana s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Club Tijuana s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Guadalajara Chivas a 79% u Club Tijuana. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Club Tijuana. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 26.4 (najmladší: H. Camberos (18), najstarší: A. Pulido (34)), zatiaľ čo Club Tijuana má priemer 28.5 (najmladší: R. Franco (22), najstarší: José Corona (44)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 20 u Club Tijuana. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas3-4-34-2-3-1Club Tijuana
GKDEFMIDFWD
1Rangel65Rey3Sepúlve.4Tapias2Mozo17Romo15Gutiérr.50Chávez25Alvarado9Pulido58Camberos30Corona25Franco12Porozo31Bilbao28Gómez14Rivera34Boya11Álvarez10Castañe.26Zúñiga9Nichols.

Náhradníci

Tréner: Óscar García

Náhradníci

Tréner: J. Osorio

Guadalajara ChivasSila pozíciíClub Tijuana
6.78
Ø Hodnotenie
6.85
6.89Brankár (1 v 1)6.20
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (3 v 4)6.97
0G 1A6G 0A
6.89Záložník (4 v 5)7.11
1G 5A19G 7A
6.78Útočník (3 v 1)6.65
6G 5A1G 0A
Guadalajara Chivas3-4-3
1BrankárR. Rangel6.9
65ObrancaL. Rey6.6
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
4ObrancaM. Tapias6.71A
2ZáložníkA. Mozo6.51A
17ZáložníkL. Romo7.11G2A
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
50ZáložníkM. Chávez7.2
25ÚtočníkR. Alvarado7.24G5A
9ÚtočníkA. Pulido6.4
58ÚtočníkH. Camberos6.82G
Club Tijuana4-2-3-1
30BrankárJosé Corona6.2
25ObrancaR. Franco
12ObrancaJ. Porozo7.02G
31ObrancaUnai Bilbao7.02G
28ObrancaA. Gómez6.92G
14ZáložníkC. Rivera
34ZáložníkF. Boya6.96G
11ZáložníkEfraín Álvarez
10ZáložníkK. Castañeda7.313G7A
26ZáložníkR. Zúñiga
9ÚtočníkS. Nicholson6.71G

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas zdolal Club Tijuana 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: A. Pulido 28′, R. Alvarado 30′, R. Zúñiga 45′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Guadalajara Chivas mal 34% držanie lopty, Club Tijuana mal 66%. Guadalajara Chivas mal 12 striel (7 na bránu), Club Tijuana mal 15 (2 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 5 striedaní, Club Tijuana urobil 5.

Rivalita od 2016

Guadalajara Chivas vs Club Tijuana vzájomné výsledky

19 stretnutí
Guadalajara Chivas
8
výhier
Remízy
5
Club Tijuana
6
výhier
Góly spolu
45 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
8/19 · 42%
Nad 2,5
9/19 · 47%

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Club Tijuana

DWDWWL

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club Tijuana

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Guadalajara Chivas or draw

56%Forma44%
46%Útok54%
65%Obrana35%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026