Menu

Club Tijuana vs Fc Juarez

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Caliente, Tijuana15. februára 2025 o 04:00
12
Hostia

FC Juarez

Rozhodca: G. Pacheco

Udalosti zápasu

Club Tijuana
FC Juarez
Výkop
R. Zúñiga

asistencia: Efraín Álvarez

2′
21′
Guilherme Castilho

asistencia: D. Villalpando

Goal cancelled39′
VAR
Polčas
Jesús Gómez62′
A. GómezR. Franco
66′
S. NicholsonK. Castañeda
66′
67′
MadsonJ. Álvarez
77′
Ó. EstupiñánÁ. Zaldívar
77′
D. VillalpandoS. Abdullahi
I. TonaF. Madrigal
81′
D. BlancoR. Árciga
82′
Ramiro Árciga86′
90+5′Saminu Kwari Abdullahi
90′
Guilherme CastilhoJ. Gónzalez
90+3′
Á. Zaldívar

asistencia: S. Abdullahi

Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
9Shots off Goal4
21Total Shots13
5Blocked Shots4
12Shots insidebox7
9Shots outsidebox6
10Fouls10
5Corner Kicks4
2Offsides1
63%Ball Possession37%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
560Total passes325
485Passes accurate236
87%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Tijuana je 6.91, v porovnaní s 6.76 u FC Juarez. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Tijuana je G. Mora (7.15), u FC Juarez je to J. Rodríguez (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Tijuana prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 3 asistenciami, na čele s G. Mora (6G). U FC Juarez je to 35 gólov a 17 asistencií s lídrom Ó. Estupiñán (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Tijuana nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo FC Juarez má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Tijuana nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 5 u FC Juarez s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Tijuana nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 1 u FC Juarez s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Club Tijuana a 81% u FC Juarez. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Tijuana nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 41 u FC Juarez. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Tijuana je 25.6 (najmladší: G. Mora (17), najstarší: Unai Bilbao (31)), zatiaľ čo FC Juarez má priemer 27.4 (najmladší: D. García (22), najstarší: D. Villalpando (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Tijuana majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 29 u FC Juarez. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Tijuana3-2-4-14-2-3-1FC Juarez
GKDEFMIDFWD
13Ortega12Porozo31Bilbao28Gómez14Rivera23Tona11Álvarez19Mora26Zúñiga27Blanco9Nichols.1Jurado5García3Mosquera2Murillo15Orquin27Campillo8Castilho9Madson10Villalp.11Rodrígu.19Estupiñ.

Náhradníci

Tréner: J. Osorio

Náhradníci

Tréner: M. Varini

Club TijuanaSila pozíciíFC Juarez
6.91
Ø Hodnotenie
6.76
Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (3 v 4)6.72
6G 0A5G 3A
7.10Záložník (4 v 5)6.79
6G 2A15G 12A
6.62Útočník (3 v 1)6.84
2G 1A15G 2A
Club Tijuana3-2-4-1
13BrankárM. Ortega
12ObrancaJ. Porozo7.02G
31ObrancaUnai Bilbao7.02G
28ObrancaA. Gómez6.92G
14ZáložníkC. Rivera
23ZáložníkI. Tona7.01A
19ZáložníkG. Mora7.26G1A
26ZáložníkR. Zúñiga
11ÚtočníkEfraín Álvarez
27ÚtočníkD. Blanco6.61G1A
9ÚtočníkS. Nicholson6.71G
FC Juarez4-2-3-1
1BrankárS. Jurado6.7
5ObrancaD. García6.83G2A
3ObrancaM. Mosquera6.7
2ObrancaJ. Murillo6.62G1A
15ObrancaR. Orquin
27ZáložníkD. Campillo
8ZáložníkGuilherme Castilho6.87G2A
9ZáložníkMadson6.84G1A
10ZáložníkD. Villalpando6.6
11ZáložníkJ. Rodríguez6.94G9A
19ÚtočníkÓ. Estupiñán6.815G2A

Prehľad zápasu

FC Juarez zdolal Club Tijuana 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: R. Zúñiga 2′, Guilherme Castilho 21′, Á. Zaldívar 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Club Tijuana mal 63% držanie lopty, FC Juarez mal 37%. Club Tijuana mal 21 striel (7 na bránu), FC Juarez mal 13 (5 na bránu). Club Tijuana urobil 4 striedaní, FC Juarez urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Raúl Zúñiga 39′).

Rivalita od 2019

Club Tijuana vs FC Juarez vzájomné výsledky

13 stretnutí
Club Tijuana
6
výhier
Remízy
4
FC Juarez
3
výhier
Góly spolu
32 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
6/13 · 46%

Aktuálna forma

Club Tijuana

DWDWWL

FC Juarez

WLLLDD

Predpoveď zápasu

Club Tijuana

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Juarez

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Club Tijuana or draw

31%Forma69%
60%Útok40%
35%Obrana65%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026