Menu

Atletico San Luis vs Guadalajara Chivas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Alfonso Lastras Ramírez, San Luis Potosí27. februára 2025 o 04:05

Udalosti zápasu

Atletico San Luis
Guadalajara Chivas
Výkop
L. NájeraÓ. Macías
37′
Polčas
S. Salles-Lamonge

asistencia: J. Sanabria

50′
Eduardo Águila51′
Vitinho

asistencia: R. Torres

56′
Vitinho57′
60′
H. CamberosC. Cowell
60′
L. ReyY. Padilla
M. KlimowiczLéo Bonatini
65′
68′
A. PulidoJ. Hernández
72′Fernando González
Léo Bonatini

asistencia: Vitinho

73′
75′
J. Hernández

asistencia: R. Alvarado

76′
R. GonzálezF. Beltrán
76′
A. MozoA. González
VitinhoJ. Murillo
84′
J. DomínguezMiguel García
84′
S. Salles-LamongeYan Phillipe
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
4Shots off Goal7
8Total Shots19
0Blocked Shots6
8Shots insidebox13
0Shots outsidebox6
7Fouls6
2Corner Kicks8
2Offsides4
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
417Total passes577
344Passes accurate498
82%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atletico San Luis je 6.76, v porovnaní s 6.75 u Guadalajara Chivas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atletico San Luis je S. Salles-Lamonge (7.19), u Guadalajara Chivas je to R. Alvarado (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atletico San Luis prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 16 asistenciami, na čele s S. Salles-Lamonge (5G). U Guadalajara Chivas je to 8 gólov a 10 asistencií s lídrom R. Alvarado (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atletico San Luis nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Guadalajara Chivas má 3 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atletico San Luis nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Guadalajara Chivas s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atletico San Luis nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 3 u Guadalajara Chivas s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Atletico San Luis a 84% u Guadalajara Chivas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atletico San Luis nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Guadalajara Chivas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atletico San Luis je 26.7 (najmladší: R. Torres (21), najstarší: J. Domínguez (38)), zatiaľ čo Guadalajara Chivas má priemer 26.9 (najmladší: H. Camberos (18), najstarší: A. Pulido (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atletico San Luis majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 19 u Guadalajara Chivas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atletico San Luis3-4-2-13-4-2-1Guadalajara Chivas
GKDEFMIDFWD
1Sánchez4Domíngu.31Águila18Cruz194Torres13Dourado19Salles-.8Sanabria11Vitinho24Nájera10Klimowi.1Rangel65Rey3Sepúlve.21Castillo2Mozo17Romo28González15Gutiérr.25Alvarado58Camberos9Pulido

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

Náhradníci

Tréner: Óscar García

Atletico San LuisSila pozíciíGuadalajara Chivas
6.76
Ø Hodnotenie
6.75
6.81Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (3 v 3)6.62
2G 0A1G 0A
6.90Záložník (4 v 4)6.79
8G 15A1G 5A
6.65Útočník (3 v 3)6.78
1G 1A6G 5A
Atletico San Luis3-4-2-1
1BrankárA. Sánchez6.8
4ObrancaJ. Domínguez6.7
31ObrancaE. Águila6.72G
18ObrancaA. Cruz6.6
194ZáložníkR. Torres6.51G2A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
19ZáložníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
8ZáložníkJ. Sanabria7.12G5A
11ÚtočníkVitinho6.5
24ÚtočníkL. Nájera6.91G
10ÚtočníkM. Klimowicz6.51A
Guadalajara Chivas3-4-2-1
1BrankárR. Rangel6.9
65ObrancaL. Rey6.6
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
21ObrancaJ. Castillo6.81G
2ZáložníkA. Mozo6.51A
17ZáložníkL. Romo7.11G2A
28ZáložníkR. González6.8
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
25ÚtočníkR. Alvarado7.24G5A
58ÚtočníkH. Camberos6.82G
9ÚtočníkA. Pulido6.4

Prehľad zápasu

Atletico San Luis zdolal Guadalajara Chivas 3:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: S. Salles-Lamonge 50′, Vitinho 56′, Léo Bonatini 73′, J. Hernández 75′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Atletico San Luis mal 42% držanie lopty, Guadalajara Chivas mal 58%. Atletico San Luis mal 8 striel (4 na bránu), Guadalajara Chivas mal 19 (6 na bránu). Atletico San Luis urobil 5 striedaní, Guadalajara Chivas urobil 5.

Rivalita od 2019

Atletico San Luis vs Guadalajara Chivas vzájomné výsledky

13 stretnutí
Atletico San Luis
4
výhier
Remízy
3
Guadalajara Chivas
6
výhier
Góly spolu
41 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
8/13 · 62%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

Atletico San Luis

LWLDWL

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Predpoveď zápasu

Atletico San Luis

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Guadalajara Chivas

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Guadalajara Chivas

0%Forma100%
36%Útok64%
37%Obrana63%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026