Menu

Fc Juarez vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez2. marca 2025 o 00:00
Domáci

FC Juarez

22
Hostia

Pachuca

Rozhodca: L. Santander

Udalosti zápasu

FC Juarez
Pachuca
Výkop
Madson
6′
31′Eduardo Bauermann
Madson

asistencia: D. García

45+3′
Polčas
46′
A. GonzálezJohn Kennedy
46′
L. RodríguezC. Sánchez
46′
E. RodríguezO. Idrissi
47′Santiago Homenchenko
Madson de Souza Silva51′
51′Oussama Idrissi
52′
S. HomenchenkoP. Pedraza
60′
John Kennedy
D. VillalpandoD. Campillo
62′
64′
S. Rondón

asistencia: C. Sánchez

70′Bryan González
72′
S. HernándezG. Cabral
J. GónzalezA. Hurtado
78′
Jesús Murillo87′
87′John Kennedy
MadsonC. López
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
5Shots off Goal7
14Total Shots11
4Blocked Shots2
7Shots insidebox5
7Shots outsidebox6
12Fouls13
2Corner Kicks7
1Offsides1
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards4
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves3
417Total passes338
344Passes accurate262
82%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Juarez je 6.70, v porovnaní s 6.82 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Juarez je J. Rodríguez (6.92), u Pachuca je to E. Montiel (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Juarez prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 16 asistenciami, na čele s Madson (4G). U Pachuca je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom S. Rondón (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Juarez nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Juarez nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 7.12. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Juarez nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u FC Juarez a 79% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Juarez nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Juarez je 27.4 (najmladší: D. García (22), najstarší: D. Villalpando (34)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 26.3 (najmladší: E. Montiel (20), najstarší: S. Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Juarez majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 15 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Juarez4-4-24-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
1Jurado5García3Mosquera2Murillo15Orquin9Madson20Torres25Gónzalez11Rodrígu.29Zaldívar10Villalp.25Moreno24Rodrígu.4Bauerma.3Aceves8González28Montiel6Homench.14González7Rodrígu.197Hernánd.23Rondón

Náhradníci

Tréner: M. Varini

Náhradníci

Tréner: G. Almada

FC JuarezSila pozíciíPachuca
6.70
Ø Hodnotenie
6.82
6.73Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 4)6.69
5G 3A2G 2A
6.73Záložník (4 v 5)7.12
12G 12A2G 3A
6.58Útočník (2 v 1)6.78
2G 1A5G 0A
FC Juarez4-4-2
1BrankárS. Jurado6.7
5ObrancaD. García6.83G2A
3ObrancaM. Mosquera6.7
2ObrancaJ. Murillo6.62G1A
15ObrancaR. Orquin
9ZáložníkMadson6.84G1A
20ZáložníkJ. Torres6.84G2A
25ZáložníkJ. Gónzalez6.5
11ZáložníkJ. Rodríguez6.94G9A
29ÚtočníkÁ. Zaldívar6.52G1A
10ÚtočníkD. Villalpando6.6
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
24ObrancaL. Rodríguez6.7
4ObrancaEduardo Bauermann6.9
3ObrancaA. Aceves6.81G2A
8ObrancaB. González6.51G
28ZáložníkE. Montiel7.12G3A
6ZáložníkS. Homenchenko
14ZáložníkA. González
7ZáložníkE. Rodríguez
197ZáložníkS. Hernández
23ÚtočníkS. Rondón6.85G

Prehľad zápasu

FC Juarez a Pachuca remizovali 2:2. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Madson 6′, Madson 45′, John Kennedy 60′, S. Rondón 64′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Juarez mal 55% držanie lopty, Pachuca mal 45%. FC Juarez mal 14 striel (5 na bránu), Pachuca mal 11 (2 na bránu). FC Juarez urobil 3 striedaní, Pachuca urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Juarez vs Pachuca vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Juarez
1
výhier
Remízy
1
Pachuca
1
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 3 stretnutí

Aktuálna forma

FC Juarez

WLLLDD

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

FC Juarez

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pachuca

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or CF Pachuca

60%Forma40%
42%Útok58%
44%Obrana56%
40%Vzájomné zápasy60%

Stadium

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez — 22,300 capacity, opened in 1981. Home of Indios de Ciudad Juárez, FC Juárez, FC Juárez (women).

Capacity
22,300
Opened
1981
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026