Menu

Atletico San Luis vs Fc Juarez

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Alfonso Lastras Ramírez, San Luis Potosí8. marca 2025 o 02:00
10
Hostia

FC Juarez

Rozhodca: M. Ortíz

Udalosti zápasu

Atletico San Luis
FC Juarez
Výkop
27′Jonathan Gonzalez
Polčas
46′Moises Mosquera
Yan PhillipeB. Galdames
46′
Ó. Macías

asistencia: J. Sanabria

48′
59′
R. OrquinE. López
59′
J. GónzalezD. Campillo
70′
D. VillalpandoA. Méndez
Léo BonatiniD. Abitia
72′
S. Salles-LamongeMiguel García
73′
81′
MadsonA. Hurtado
81′
M. MosqueraF. Nevárez
90+5′Jairo Torres
Ó. MacíasA. Cruz
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
1Shots off Goal9
7Total Shots14
2Blocked Shots1
5Shots insidebox10
2Shots outsidebox4
8Fouls12
6Corner Kicks3
1Offsides1
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
452Total passes427
364Passes accurate370
81%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atletico San Luis je 6.78, v porovnaní s 6.70 u FC Juarez. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atletico San Luis je S. Salles-Lamonge (7.19), u FC Juarez je to J. Rodríguez (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atletico San Luis prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 16 asistenciami, na čele s S. Salles-Lamonge (5G). U FC Juarez je to 19 gólov a 16 asistencií s lídrom Madson (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atletico San Luis nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo FC Juarez má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atletico San Luis nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 4 u FC Juarez s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atletico San Luis nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 2 u FC Juarez s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Atletico San Luis a 81% u FC Juarez. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atletico San Luis nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 35 u FC Juarez. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atletico San Luis je 26.4 (najmladší: R. Torres (21), najstarší: J. Domínguez (38)), zatiaľ čo FC Juarez má priemer 27.4 (najmladší: D. García (22), najstarší: D. Villalpando (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atletico San Luis majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 24 u FC Juarez. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atletico San Luis4-3-34-4-1-1FC Juarez
GKDEFMIDFWD
23López194Torres4Domíngu.31Águila8Sanabria19Salles-.21Macías13Dourado11Vitinho9Bonatini22Phillipe1Jurado5García3Mosquera2Murillo15Orquin9Madson20Torres25Gónzalez11Rodrígu.10Villalp.29Zaldívar

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

Náhradníci

Tréner: M. Varini

Atletico San LuisSila pozíciíFC Juarez
6.78
Ø Hodnotenie
6.70
Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.72
5G 7A5G 3A
6.91Záložník (3 v 4)6.73
6G 9A12G 12A
6.67Útočník (3 v 2)6.58
0G 0A2G 1A
Atletico San Luis4-3-3
23BrankárC. López
194ObrancaR. Torres6.51G2A
4ObrancaJ. Domínguez6.7
31ObrancaE. Águila6.72G
8ObrancaJ. Sanabria7.12G5A
19ZáložníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
21ZáložníkÓ. Macías6.71G1A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
11ÚtočníkVitinho6.5
9ÚtočníkLéo Bonatini
22ÚtočníkYan Phillipe6.8
FC Juarez4-4-1-1
1BrankárS. Jurado6.7
5ObrancaD. García6.83G2A
3ObrancaM. Mosquera6.7
2ObrancaJ. Murillo6.62G1A
15ObrancaR. Orquin
9ZáložníkMadson6.84G1A
20ZáložníkJ. Torres6.84G2A
25ZáložníkJ. Gónzalez6.5
11ZáložníkJ. Rodríguez6.94G9A
10ÚtočníkD. Villalpando6.6
29ÚtočníkÁ. Zaldívar6.52G1A

Prehľad zápasu

Atletico San Luis zdolal FC Juarez 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Ó. Macías 48′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Atletico San Luis mal 50% držanie lopty, FC Juarez mal 50%. Atletico San Luis mal 7 striel (4 na bránu), FC Juarez mal 14 (4 na bránu). Atletico San Luis urobil 4 striedaní, FC Juarez urobil 5.

Rivalita od 2017

Atletico San Luis vs FC Juarez vzájomné výsledky

17 stretnutí
Atletico San Luis
5
výhier
Remízy
2
FC Juarez
10
výhier
Góly spolu
47 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

Atletico San Luis

LWLDWL

FC Juarez

WLLLDD

Predpoveď zápasu

Atletico San Luis

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Juarez

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Atletico San Luis or draw

23%Forma77%
46%Útok54%
44%Obrana56%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026