Menu

Guadalajara Chivas vs Club America

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio AKRON, Zapopan9. marca 2025 o 04:05
Rozhodca: A. Escobedo

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Club America
Výkop
M. Chavez Garcia43′
Polčas
F. Gonzalez49′
A. Mozo63′
63′
V. DávilaB. Rodríguez
63′
É. SánchezÁlvaro Fidalgo
63′
J. DilrosunÁ. Zendejas
Y. PadillaC. Cowell
66′
F. BeltránL. Romo
66′
69′B. Rodriguez
C. Cowell71′
R. AlvaradoI. Brizuela
79′
79′
N. AraújoH. Martín
80′
A. CervantesK. Álvarez
J. HernándezO. Govea
81′
M. ChávezR. Martínez
81′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
4Shots off Goal3
8Total Shots8
1Blocked Shots2
5Shots insidebox5
3Shots outsidebox3
7Fouls7
4Corner Kicks5
2Offsides1
38%Ball Possession62%
3Yellow Cards1
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
281Total passes458
211Passes accurate391
75%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.83, v porovnaní s 6.87 u Club America. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je F. Beltrán (7.27), u Club America je to D. Valdés (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Club America je to 12 gólov a 3 asistencií s lídrom R. Aguirre (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Club America má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u Club America s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 1 u Club America s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Guadalajara Chivas a 83% u Club America. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Club America. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 26.7 (najmladší: Y. Padilla (20), najstarší: J. Hernández (37)), zatiaľ čo Club America má priemer 28.7 (najmladší: M. Vázquez (21), najstarší: R. Cota (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 14 u Club America. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas3-4-2-14-1-4-1Club America
GKDEFMIDFWD
1Rangel21Castillo3Sepúlve.4Tapias2Mozo20Beltrán28González50Chávez25Alvarado31Padilla14Hernánd.30Cota32Vázquez3Reyes10Valdés18Calderón13Cervant.14Araújo28Sánchez24Dilrosun27Aguirre11Dávila

Náhradníci

Tréner: G. Espinoza

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Guadalajara ChivasSila pozíciíClub America
6.83
Ø Hodnotenie
6.87
6.89Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (3 v 4)6.95
1G 1A1G 3A
6.96Záložník (4 v 5)6.79
1G 1A8G 0A
6.82Útočník (3 v 1)6.80
6G 5A3G 0A
Guadalajara Chivas3-4-2-1
1BrankárR. Rangel6.9
21ObrancaJ. Castillo6.81G
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
4ObrancaM. Tapias6.71A
2ZáložníkA. Mozo6.51A
20ZáložníkF. Beltrán7.31G
28ZáložníkR. González6.8
50ZáložníkM. Chávez7.2
25ÚtočníkR. Alvarado7.24G5A
31ÚtočníkY. Padilla6.81G
14ÚtočníkJ. Hernández6.51G
Club America4-1-4-1
30BrankárR. Cota6.9
32ObrancaM. Vázquez6.5
3ObrancaI. Reyes7.12A
10ObrancaD. Valdés7.31G1A
18ObrancaC. Calderón6.9
13ZáložníkA. Cervantes6.81G
14ZáložníkN. Araújo
28ZáložníkÉ. Sánchez7.03G
24ZáložníkJ. Dilrosun6.8
27ZáložníkR. Aguirre6.64G
11ÚtočníkV. Dávila6.83G

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas a Club America remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Guadalajara Chivas mal 38% držanie lopty, Club America mal 62%. Guadalajara Chivas mal 8 striel (3 na bránu), Club America mal 8 (3 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 5 striedaní, Club America urobil 5.

Rivalita od 2016

Guadalajara Chivas vs Club America vzájomné výsledky

35 stretnutí
Guadalajara Chivas
10
výhier
Remízy
8
Club America
17
výhier
Góly spolu
83 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
14/35 · 40%
Nad 2,5
15/35 · 43%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2020

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Club America

DLWWDD

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club America

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Club America

47%Forma53%
41%Útok59%
42%Obrana58%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026