Menu

Monterrey vs Club Tijuana

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio BBVA, Guadalupe30. marca 2025 o 05:15
Domáci

Monterrey

12
Hostia

Club Tijuana

Rozhodca: L. Santander

Udalosti zápasu

Monterrey
Club Tijuana
Výkop
19′
R. Zúñiga

asistencia: K. Castañeda

22′R. Inzunza
23′
J. Rodriguez28′
39′A. Gomez
J. RodríguezJ. Corona
40′
L. Ocampos42′
Polčas
Óliver TorresN. Deossa
46′
66′I. Tona
71′
I. TonaJ. Julio
71′
K. CastañedaJoe Corona
I. FimbresR. Chávez
78′
H. MorenoR. de la Rosa
78′
É. AguirreF. Ambríz
78′
80′
R. FernándezA. Mejía
80′
A. GómezJ. Fernández
83′
Efraín ÁlvarezR. Árciga
83′
G. Mora
87′A. Rodriguez
89′F. Boya
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
7Shots off Goal2
12Total Shots7
0Blocked Shots1
11Shots insidebox3
1Shots outsidebox4
9Fouls17
4Corner Kicks1
3Offsides1
67%Ball Possession33%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
616Total passes312
545Passes accurate242
88%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.95, v porovnaní s 7.05 u Club Tijuana. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u Club Tijuana je to K. Castañeda (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 25 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U Club Tijuana je to 32 gólov a 12 asistencií s lídrom K. Castañeda (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Club Tijuana má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Club Tijuana s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 2 u Club Tijuana s priemerom 7.33. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Monterrey a 82% u Club Tijuana. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 57 u Club Tijuana. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 30.0 (najmladší: I. Fimbres (20), najstarší: H. Moreno (37)), zatiaľ čo Club Tijuana má priemer 26.0 (najmladší: G. Mora (17), najstarší: A. Rodríguez (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 30 u Club Tijuana. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-1-4-14-4-2Club Tijuana
GKDEFMIDFWD
22Cárdenas14Aguirre33Medina15Moreno3Arteaga30Rodrígu.10Canales8Torres204Fimbres29Ocampos7Bertera.2Rodrígu.3Fernánd.12Porozo31Bilbao28Gómez11Álvarez23Tona34Boya19Mora26Zúñiga10Castañe.

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Náhradníci

Tréner: C. Saucedo

MonterreySila pozíciíClub Tijuana
6.95
Ø Hodnotenie
7.05
7.21Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.94
1G 2A7G 3A
7.00Záložník (5 v 4)7.03
25G 20A12G 2A
7.21Útočník (1 v 2)7.33
13G 3A13G 7A
Monterrey4-1-4-1
22BrankárL. Cárdenas7.2
14ObrancaÉ. Aguirre6.71A
33ObrancaS. Medina6.9
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
204ZáložníkI. Fimbres6.82G
29ZáložníkL. Ocampos6.97G6A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
Club Tijuana4-4-2
2BrankárA. Rodríguez7.3
3ObrancaR. Fernández6.81G3A
12ObrancaJ. Porozo7.02G
31ObrancaUnai Bilbao7.02G
28ObrancaA. Gómez6.92G
11ZáložníkEfraín Álvarez
23ZáložníkI. Tona7.01A
34ZáložníkF. Boya6.96G
19ZáložníkG. Mora7.26G1A
26ÚtočníkR. Zúñiga
10ÚtočníkK. Castañeda7.313G7A

Prehľad zápasu

Club Tijuana zdolal Monterrey 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: R. Zúñiga 19′, Sergio Canales 23′ (pen.), G. Mora 83′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Monterrey mal 67% držanie lopty, Club Tijuana mal 33%. Monterrey mal 12 striel (5 na bránu), Club Tijuana mal 7 (4 na bránu). Monterrey urobil 5 striedaní, Club Tijuana urobil 5.

Rivalita od 2025

Monterrey vs Club Tijuana vzájomné výsledky

2 stretnutí
Monterrey
0
výhier
Remízy
2
Club Tijuana
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Club Tijuana

DWDWWL

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club Tijuana

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Monterrey or draw

77%Forma23%
55%Útok45%
70%Obrana30%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026