Menu

Club Queretaro vs U N A M Pumas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Corregidora, Santiago de Querétaro20. januára 2025 o 00:00
Rozhodca: A. Escobedo

Udalosti zápasu

Club Queretaro
U.N.A.M. - Pumas
Výkop
VAR
13′Goal cancelled
Guillermo Allison24′
26′
Francisco Venegas32′
P. Barrera
37′
45+8′Robert Ergas
Polčas
P. Barrera

asistencia: O. Mendoza

47′
F. Venegas

asistencia: J. Colmán

51′
Francisco Venegas53′
Francisco Venegas53′
55′
P. BennevendoR. Funes Mori
B. RubioP. Ortíz
59′
64′
R. Ergas

asistencia: R. Funes Mori

E. ArmentaK. Escamilla
73′
P. BarreraR. Bogarín
73′
74′
Á. RicoA. Ávila
J. ColmánJ. Perlaza
81′
J. PiñuelasÓ. Manzanárez
81′
Rodrigo Bogarín88′
Jonathan Perlaza90+5′
90+2′
R. LópezP. Monroy
90+3′
L. MagallánS. López
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
1Shots off Goal8
7Total Shots17
3Blocked Shots6
4Shots insidebox9
3Shots outsidebox8
12Fouls18
1Corner Kicks6
2Offsides3
34%Ball Possession66%
5Yellow Cards2
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves0
267Total passes494
190Passes accurate424
71%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Queretaro je 6.63, v porovnaní s 6.78 u U.N.A.M. - Pumas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Queretaro je G. Allison (7.14), u U.N.A.M. - Pumas je to R. Ergas (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Queretaro prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 3 asistenciami, na čele s P. Barrera (1G). U U.N.A.M. - Pumas je to 5 gólov a 9 asistencií s lídrom Rubén Duarte (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Queretaro nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.48, zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má 3 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Queretaro nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 5 u U.N.A.M. - Pumas s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Queretaro nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u U.N.A.M. - Pumas s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Club Queretaro a 83% u U.N.A.M. - Pumas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Queretaro nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 34 u U.N.A.M. - Pumas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Queretaro je 31.3 (najmladší: E. Armenta (24), najstarší: P. Barrera (38)), zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má priemer 25.7 (najmladší: P. Lara (20), najstarší: L. Magallán (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Queretaro majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 15 u U.N.A.M. - Pumas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Queretaro4-2-3-13-5-1-1U.N.A.M. - Pumas
GKDEFMIDFWD
25Allison2Mendoza30Piñuelas6Canale17Venegas13Armenta14Lértora8Barrera19Colmán7Preciado9Rubio35Lara6Silva4Magallán5Duarte2Benneve.7López8Caicedo27Quispe22Ergas189Rico23Pussetto

Náhradníci

Tréner: B. Mora

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Club QueretaroSila pozíciíU.N.A.M. - Pumas
6.63
Ø Hodnotenie
6.78
7.14Brankár (1 v 1)6.20
0G 0A0G 0A
6.48Obranca (4 v 3)6.83
0G 0A2G 2A
6.59Záložník (5 v 5)6.90
1G 3A2G 6A
Útočník (1 v 2)6.69
0G 0A1G 1A
Club Queretaro4-2-3-1
25BrankárG. Allison7.1
2ObrancaO. Mendoza6.2
30ObrancaJ. Piñuelas6.7
6ObrancaJ. Canale
17ObrancaF. Venegas6.5
13ZáložníkE. Armenta6.71A
14ZáložníkF. Lértora
8ZáložníkP. Barrera6.51G2A
19ZáložníkJ. Colmán
7ZáložníkA. Preciado
9ÚtočníkB. Rubio
U.N.A.M. - Pumas3-5-1-1
35BrankárP. Lara6.2
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
5ObrancaRubén Duarte6.72G1A
2ZáložníkP. Bennevendo6.81A
7ZáložníkR. López6.71G3A
8ZáložníkJ. Caicedo6.71A
27ZáložníkP. Quispe6.9
22ZáložníkR. Ergas7.31G1A
189ÚtočníkÁ. Rico6.6
23ÚtočníkI. Pussetto6.81G1A

Prehľad zápasu

Club Queretaro zdolal U.N.A.M. - Pumas 3:2. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Nathan Silva 26′ (pen.), P. Barrera 37′, P. Barrera 47′, F. Venegas 51′, R. Ergas 64′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Club Queretaro mal 34% držanie lopty, U.N.A.M. - Pumas mal 66%. Club Queretaro mal 7 striel (3 na bránu), U.N.A.M. - Pumas mal 17 (3 na bránu). Club Queretaro urobil 5 striedaní, U.N.A.M. - Pumas urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Robert Ergas 13′).

Rivalita od 2016

Club Queretaro vs U.N.A.M. - Pumas vzájomné výsledky

20 stretnutí
Club Queretaro
6
výhier
Remízy
6
U.N.A.M. - Pumas
8
výhier
Góly spolu
56 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
10/20 · 50%
Nad 2,5
8/20 · 40%

Aktuálna forma

Club Queretaro

WDDWDW

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Predpoveď zápasu

Club Queretaro

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

U.N.A.M. - Pumas

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or U.N.A.M. - Pumas

25%Forma75%
33%Útok67%
39%Obrana61%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026