Menu

U N A M Pumas vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Universitario, D.F.17. apríla 2025 o 05:05
Domáci

U.N.A.M. - Pumas

20
Hostia

Santos Laguna

Rozhodca: A. Escobedo

Udalosti zápasu

U.N.A.M. - Pumas
Santos Laguna
Výkop
G. Martínez

asistencia: R. Ergas

10′
L. MagallánRubén Duarte
30′
37′
D. MedinaG. Muñoz
Polčas
A. CarrasquillaR. López
61′
I. PussettoJ. Ruvalcaba
62′
71′
R. SordoS. Muñóz
G. MartínezR. Funes Mori
72′
L. SuárezP. Quispe
72′
Nathan Silva

asistencia: S. Trigos

74′
81′
Fran VillalbaA. Lozano
89′Santiago Muñoz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
5Shots off Goal8
15Total Shots14
4Blocked Shots3
13Shots insidebox9
2Shots outsidebox5
12Fouls6
6Corner Kicks4
7Offsides1
49%Ball Possession51%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
413Total passes436
356Passes accurate375
86%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy U.N.A.M. - Pumas je 6.85, v porovnaní s 6.76 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč U.N.A.M. - Pumas je R. Ergas (7.33), u Santos Laguna je to C. Acevedo (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 10 asistenciami, na čele s G. Martínez (9G). U Santos Laguna je to 5 gólov a 3 asistencií s lídrom D. Medina (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Santos Laguna má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Santos Laguna s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 1 u Santos Laguna s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u U.N.A.M. - Pumas a —% u Santos Laguna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas je 26.7 (najmladší: Á. Padilla (22), najstarší: L. Magallán (32)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 25.6 (najmladší: S. Mariscal (22), najstarší: C. Acevedo (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 21 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

U.N.A.M. - Pumas4-2-3-14-2-3-1Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
1Padilla13Monroy6Silva4Magallán22Ergas20Trigos8Caicedo10Suárez28Carrasq.23Pussetto9Martínez1Acevedo13Abella3Govea23Gutiérr.17Echever.16López8Mariscal24Medina14Villalba26Sordo32Barticc.

Náhradníci

Tréner: E. Juárez

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

U.N.A.M. - PumasSila pozíciíSantos Laguna
6.85
Ø Hodnotenie
6.76
6.78Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.93Obranca (4 v 4)6.70
1G 2A0G 1A
6.78Záložník (5 v 5)6.72
3G 8A4G 2A
6.89Útočník (1 v 1)
9G 0A0G 0A
U.N.A.M. - Pumas4-2-3-1
1BrankárÁ. Padilla6.8
13ObrancaP. Monroy6.7
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
22ObrancaR. Ergas7.31G1A
20ZáložníkS. Trigos6.6
8ZáložníkJ. Caicedo6.71A
10ZáložníkL. Suárez
28ZáložníkA. Carrasquilla7.02G6A
23ZáložníkI. Pussetto6.81G1A
9ÚtočníkG. Martínez6.99G
Santos Laguna4-2-3-1
1BrankárC. Acevedo7.01G
13ObrancaJ. Abella
3ObrancaI. Govea6.71A
23ObrancaÉ. Gutiérrez
17ObrancaE. Echeverría
16ZáložníkA. López6.7
8ZáložníkS. Mariscal6.8
24ZáložníkD. Medina6.64G2A
14ZáložníkFran Villalba
26ZáložníkR. Sordo
32ÚtočníkB. Barticciotto

Prehľad zápasu

U.N.A.M. - Pumas zdolal Santos Laguna 2:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: G. Martínez 10′, Nathan Silva 74′. Bolo udelených 2 žltých kariet. U.N.A.M. - Pumas mal 49% držanie lopty, Santos Laguna mal 51%. U.N.A.M. - Pumas mal 15 striel (6 na bránu), Santos Laguna mal 14 (3 na bránu). U.N.A.M. - Pumas urobil 5 striedaní, Santos Laguna urobil 3.

Rivalita od 2025

U.N.A.M. - Pumas vs Santos Laguna vzájomné výsledky

2 stretnutí
U.N.A.M. - Pumas
1
výhier
Remízy
0
Santos Laguna
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

U.N.A.M. - Pumas

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Santos Laguna

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : U.N.A.M. - Pumas or draw

70%Forma30%
57%Útok43%
58%Obrana42%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026