Menu

Monterrey vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio BBVA, Guadalupe28. apríla 2025 o 03:30
Domáci

Monterrey

12
Hostia

Pachuca

Rozhodca: L. Santander

Udalosti zápasu

Monterrey
Pachuca
Výkop
Ricardo Chávez40′
Polčas
G. Berterame

asistencia: J. Corona

51′
J. CoronaJ. Cortizo
62′
65′
A. BautistaJohn Kennedy
65′
J. SigalaA. Domínguez
65′
J. BerlangaC. Sánchez
R. de la RosaL. Ocampos
71′
J. RodríguezF. Ambríz
72′
Stefan Medina78′
82′
Eduardo Bauermann

asistencia: John Kennedy

85′
P. PedrazaS. Homenchenko
87′
S. Rondón
I. FimbresA. Alvarado
90′
90+3′
O. IdrissiG. Cabral
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal8
4Shots off Goal8
12Total Shots21
3Blocked Shots5
5Shots insidebox10
7Shots outsidebox11
12Fouls16
5Corner Kicks8
2Offsides2
45%Ball Possession55%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves4
316Total passes390
248Passes accurate310
78%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.83, v porovnaní s 6.78 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je G. Berterame (7.21), u Pachuca je to E. Montiel (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 12 asistenciami, na čele s G. Berterame (13G). U Pachuca je to 17 gólov a 10 asistencií s lídrom O. Idrissi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Monterrey a 81% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 27.9 (najmladší: I. Fimbres (20), najstarší: E. Andrada (34)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 25.0 (najmladší: J. Sigala (18), najstarší: S. Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-3-34-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
1Andrada2Chávez33Medina4Guzmán3Arteaga25Deossa30Rodrígu.204Fimbres17Corona31Rosa7Bertera.25Moreno35Berlanga4Bauerma.3Aceves8González28Montiel5Pedraza240Sigala26Bautista11Idrissi23Rondón

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Náhradníci

Tréner: G. Almada

MonterreySila pozíciíPachuca
6.83
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (4 v 4)6.71
4G 4A2G 2A
6.79Záložník (3 v 5)6.77
3G 0A10G 8A
6.87Útočník (3 v 1)6.78
19G 8A5G 0A
Monterrey4-3-3
1BrankárE. Andrada
2ObrancaR. Chávez6.82G3A
33ObrancaS. Medina6.9
4ObrancaV. Guzmán7.01G
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
25ZáložníkN. Deossa6.7
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
204ZáložníkI. Fimbres6.82G
17ÚtočníkJ. Corona6.84G4A
31ÚtočníkR. de la Rosa6.62G1A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
35ObrancaJ. Berlanga6.7
4ObrancaEduardo Bauermann6.9
3ObrancaA. Aceves6.81G2A
8ObrancaB. González6.51G
28ZáložníkE. Montiel7.12G3A
5ZáložníkP. Pedraza6.6
240ZáložníkJ. Sigala6.3
26ZáložníkA. Bautista6.83G2A
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.85G

Prehľad zápasu

Pachuca zdolal Monterrey 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: G. Berterame 51′, Eduardo Bauermann 82′, S. Rondón 87′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Monterrey mal 45% držanie lopty, Pachuca mal 55%. Monterrey mal 12 striel (5 na bránu), Pachuca mal 21 (8 na bránu). Monterrey urobil 4 striedaní, Pachuca urobil 5.

Rivalita od 2016

Monterrey vs Pachuca vzájomné výsledky

21 stretnutí
Monterrey
11
výhier
Remízy
3
Pachuca
7
výhier
Góly spolu
60 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
10/21 · 48%
Nad 2,5
11/21 · 52%

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pachuca

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Monterrey or draw

56%Forma44%
47%Útok53%
62%Obrana38%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026