Menu

Club Tijuana vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2025

Estadio Caliente, Tijuana23. apríla 2026 o 05:06

Udalosti zápasu

Club Tijuana
Pachuca
Výkop
31′Cristobal Alfaro
G. Mora
34′
D. Abreu

asistencia: R. Arciga

37′
Polčas
46′
A. DominguezG. Alvarez
58′
C. RiveraV. Guzman
62′Víctor Guzmán
Rafael Fernández64′
P. N. Ortiz OrozcoU. Bilbao
67′
G. MoraD. Blanco
67′
R. ArcigaA. Preciado
67′
74′
L. QuinonesS. Rondon
74′
A. BautistaKenedy
D. AbreuJ. Martinez
77′
K. CastanedaF. Boya
77′
79′Sergio Rodríguez
82′
Rafael Fernández84′
Rafael Fernández84′
Iván Tona87′
87′Enner Valencia
88′
Eduardo BauermannJ. Berlanga
90+1′Enner Valencia
90+1′Enner Valencia
90′
V. Guzman
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal3
4Shots off Goal3
15Total Shots9
1Blocked Shots3
6Shots insidebox5
9Shots outsidebox4
10Fouls16
6Corner Kicks3
6Offsides0
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards5
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves7
512Total passes385
428Passes accurate302
84%Passes %78%
3.05expected_goals0.57
1.17goals_prevented1.17

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Tijuana je 6.92, v porovnaní s 6.77 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Tijuana je K. Castaneda (7.33), u Pachuca je to C. Moreno (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Tijuana prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 22 asistenciami, na čele s K. Castaneda (13G). U Pachuca je to 15 gólov a 12 asistencií s lídrom E. Valencia (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Tijuana nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Tijuana nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Tijuana nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Club Tijuana a 79% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Tijuana nazbierali v tejto sezóne 63 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Tijuana je 24.8 (najmladší: G. Mora (17), najstarší: A. Rodriguez (33)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 26.7 (najmladší: C. Alfaro (18), najstarší: E. Valencia (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Tijuana majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 22 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Tijuana4-1-4-14-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
2Rodrigu.3Inzunza12Porozo6Gomez33Orozco8Tona17Arciga10Castane.22Rivero19Mora31Abreu25Moreno21Lopez4Bauerma.184Alfaro12Caprizo188Rodrigu.16Rivera7Quinones26Bautista18Domingu.10Valencia

Náhradníci

Tréner: Sebastian Abreu

Náhradníci

Tréner: Jaime Lozano

Club TijuanaSila pozíciíPachuca
6.92
Ø Hodnotenie
6.77
7.28Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 4)6.65
5G 4A1G 4A
6.97Záložník (5 v 5)6.80
22G 17A8G 7A
6.77Útočník (1 v 1)6.82
3G 1A6G 1A
Club Tijuana4-1-4-1
2BrankárA. Rodriguez7.3
3ObrancaR. Inzunza6.81G3A
12ObrancaJ. Porozo7.02G
6ObrancaA. Gomez6.92G
33ObrancaP. N. Ortiz Orozco6.51A
8ZáložníkI. Tona7.01A
17ZáložníkR. Arciga6.73G8A
10ZáložníkK. Castaneda7.313G7A
22ZáložníkI. Rivero6.6
19ZáložníkG. Mora7.26G1A
31ÚtočníkD. Abreu6.83G1A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
21ObrancaR. Lopez6.4
4ObrancaEduardo Bauermann6.9
184ObrancaC. Alfaro6.6
12ObrancaB. A. Garcia Caprizo6.71G4A
188ZáložníkS. Rodriguez
16ZáložníkC. Rivera7.01G2A
7ZáložníkL. Quinones6.72G
26ZáložníkA. Bautista6.83G2A
18ZáložníkA. Dominguez6.72G3A
10ÚtočníkE. Valencia6.86G1A

Prehľad zápasu

Club Tijuana zdolal Pachuca 3:1. Zápas sa hral v Liga MX 2025. Góly strelili: G. Mora 34′, D. Abreu 37′, J. Martinez 82′ (pen.), V. Guzman 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 2 červených kariet. Club Tijuana mal 57% držanie lopty, Pachuca mal 43%. Club Tijuana mal 15 striel (10 na bránu), Pachuca mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Club Tijuana 3.05 — Pachuca 0.57. Club Tijuana urobil 5 striedaní, Pachuca urobil 5.

Rivalita od 2016

Club Tijuana vs Pachuca vzájomné výsledky

20 stretnutí
Club Tijuana
7
výhier
Remízy
3
Pachuca
10
výhier
Góly spolu
74 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
13/20 · 65%
Nad 2,5
14/20 · 70%

Aktuálna forma

Club Tijuana

DWDWWL

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

Club Tijuana

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pachuca

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or CF Pachuca

48%Forma52%
39%Útok61%
55%Obrana45%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026