Menu

Club Queretaro vs Cruz Azul

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2025

Estadio La Corregidora, Santiago de Queretaro22. apríla 2026 o 03:00
Domáci

Club Queretaro

11
Hostia

Cruz Azul

Rozhodca: Vicente Jassiel Reynoso Arce

Udalosti zápasu

Club Queretaro
Cruz Azul
Výkop
5′Gonzalo Piovi
9′
J. Marquez

asistencia: W. Ditta

Daniel Parra24′
F. VenegasJ. Cazares
29′
Bayron Duarte45+4′
Santiago Homenchenko45+3′
45+2′Agustín Palavecino
J. Marquez

Own Goal

45′
Polčas
62′
J. ParadelaC. Ebere
62′
A. PalavecinoL. Romero
J. UnjanqueJ. Gomez
63′
F. Pena
63′
71′
C. RotondiA. Morales
B. DuarteW. Madrid
78′
C. GarciaB. Parra
78′
80′
J. MarquezM. Levy
80′
G. PioviA. Garcia
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
7Shots off Goal9
10Total Shots20
2Blocked Shots7
1Shots insidebox13
9Shots outsidebox7
17Fouls11
2Corner Kicks7
4Offsides2
31%Ball Possession69%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
258Total passes588
180Passes accurate503
70%Passes %86%
0.37expected_goals2.10
-0.94goals_prevented-0.94

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Queretaro je 6.74, v porovnaní s 6.99 u Cruz Azul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Queretaro je B. Duarte (7.11), u Cruz Azul je to C. Rodriguez (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Queretaro prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 3 asistenciami, na čele s A. Avila (11G). U Cruz Azul je to 47 gólov a 37 asistencií s lídrom G. Fernandez (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Queretaro nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Cruz Azul má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Queretaro nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u Cruz Azul s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Queretaro nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u Cruz Azul s priemerom 7.10. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Club Queretaro a 81% u Cruz Azul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Queretaro nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 57 u Cruz Azul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Queretaro je 25.5 (najmladší: J. Unjanque (20), najstarší: D. Reyes (33)), zatiaľ čo Cruz Azul má priemer 27.3 (najmladší: O. Campos (23), najstarší: G. Piovi (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Queretaro majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 31 u Cruz Azul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Queretaro4-4-23-4-3Cruz Azul
GKDEFMIDFWD
1Hernand.22Duarte9Reyes2Abascia27Parra14Unjanque6Homench.4Garcia17Venegas31Avila37Coronel23Mier4Ditta6Lira33Piovi3Campos8Palavec.16Marquez29Rotondi20Paradela21Fernand.19Rodrigu.

Náhradníci

Tréner: Eduardo Gonzalez Herrera Esteban

Náhradníci

Tréner: Joel Huiqui

Club QueretaroSila pozíciíCruz Azul
6.74
Ø Hodnotenie
6.99
6.78Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 3)6.92
1G 0A0G 4A
6.67Záložník (4 v 4)7.00
6G 2A17G 13A
6.66Útočník (2 v 3)7.10
16G 1A30G 20A
Club Queretaro4-4-2
1BrankárJ. Hernandez6.8
22ObrancaB. Duarte7.1
9ObrancaD. Reyes6.8
2ObrancaL. Abascia6.8
27ObrancaD. Parra6.71G
14ZáložníkJ. Unjanque6.51A
6ZáložníkS. Homenchenko7.06G
4ZáložníkC. Garcia6.71A
17ZáložníkF. Venegas6.5
31ÚtočníkA. Avila6.811G1A
37ÚtočníkM. Coronel6.65G
Cruz Azul3-4-3
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
6ObrancaE. Lira6.8
33ObrancaG. Piovi7.02A
3ZáložníkO. Campos6.82G2A
8ZáložníkA. Palavecino7.35G3A
16ZáložníkJ. Marquez6.95G1A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
20ÚtočníkJ. Paradela7.09G9A
21ÚtočníkG. Fernandez7.014G6A
19ÚtočníkC. Rodriguez7.37G5A

Prehľad zápasu

Club Queretaro a Cruz Azul remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2025. Góly strelili: J. Marquez 9′, J. Marquez 45′ (o.g.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Club Queretaro mal 31% držanie lopty, Cruz Azul mal 69%. Club Queretaro mal 10 striel (1 na bránu), Cruz Azul mal 20 (4 na bránu). Očakávané góly: Club Queretaro 0.37 — Cruz Azul 2.10. Club Queretaro urobil 5 striedaní, Cruz Azul urobil 5.

Rivalita od 2025

Club Queretaro vs Cruz Azul vzájomné výsledky

1 stretnutí
Club Queretaro
0
výhier
Remízy
1
Cruz Azul
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Club Queretaro

WDDWDW

Cruz Azul

WWDDDL

Predpoveď zápasu

Club Queretaro

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Cruz Azul

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Cruz Azul

69%Forma31%
50%Útok50%
70%Obrana30%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026