Menu

El Nacional vs Barcelona Sc

Riadny čas

Liga Pro · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Atahualpa, Quito5. októbra 2024 o 23:00
30
Rozhodca: Á. Cajas

Udalosti zápasu

El Nacional
Barcelona SC
Výkop
A. Cabeza

asistencia: G. Cortéz

3′
Fernando Mora13′
V. Mendoza

Own Goal

32′
Rommel Cabezas43′
Polčas
46′
B. OyolaC. Solano
Fernando Mora61′
Fernando Mora61′
Fidel Martínez62′
65′
B. CastilloB. Carabalí
65′
J. TrindadeD. Reasco
A. CabezaM. Pineida
66′
G. CortézE. Mejía
77′
J. OrdóñezK. Peralta
77′
F. Martínez

asistencia: A. Bedoya

88′
89′
E. BelloF. Gaibor
F. MartínezA. Chére
90′
L. ArceA. Cela
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
4Shots off Goal7
7Total Shots15
1Blocked Shots3
3Shots insidebox9
4Shots outsidebox6
17Fouls14
0Corner Kicks6
1Offsides1
39%Ball Possession61%
4Yellow Cards1
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
239Total passes355
182Passes accurate294
76%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy El Nacional je 6.79, v porovnaní s 6.83 u Barcelona SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč El Nacional je A. Bedoya (6.88), u Barcelona SC je to J. Trindade (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky El Nacional prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s A. Bedoya (1G). U Barcelona SC je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom O. Rivero (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

El Nacional nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Barcelona SC má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

El Nacional nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u Barcelona SC s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

El Nacional nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Barcelona SC s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u El Nacional a 51% u Barcelona SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu El Nacional nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Barcelona SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky El Nacional je 29.0 (najmladší: R. Cabezas (25), najstarší: F. Martínez (35)), zatiaľ čo Barcelona SC má priemer 30.0 (najmladší: A. Rangel (23), najstarší: D. Arroyo (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu El Nacional majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 20 u Barcelona SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

El Nacional4-2-3-14-4-2Barcelona SC
GKDEFMIDFWD
12Cabezas23Patiño32Bedoya4Cabezas24Mora88Arce6Olmedo43Ordóñez81Cortéz8Martínez9Cabeza12Mendoza26Castillo14Rangel88Ramírez6Chalá30Oyola5Trindade23Arroyo21Bello7Preciado29Rivero

Náhradníci

Tréner: M. Zuleta

Náhradníci

Tréner: A. Holan

El NacionalSila pozíciíBarcelona SC
6.79
Ø Hodnotenie
6.83
6.87Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.75
2G 2A0G 1A
6.80Záložník (5 v 4)6.87
0G 0A2G 4A
Útočník (1 v 2)6.95
0G 0A9G 0A
El Nacional4-2-3-1
12BrankárD. Cabezas6.9
23ObrancaD. Patiño
32ObrancaA. Bedoya6.91G1A
4ObrancaR. Cabezas6.81G
24ObrancaF. Mora6.71A
88ZáložníkL. Arce
6ZáložníkM. Olmedo6.9
43ZáložníkJ. Ordóñez
81ZáložníkG. Cortéz
8ZáložníkF. Martínez6.7
9ÚtočníkA. Cabeza
Barcelona SC4-4-2
12BrankárV. Mendoza
26ObrancaB. Castillo6.7
14ObrancaA. Rangel6.9
88ObrancaN. Ramírez
6ObrancaA. Chalá6.71A
30ZáložníkB. Oyola6.91G4A
5ZáložníkJ. Trindade7.01G
23ZáložníkD. Arroyo6.8
21ZáložníkE. Bello
7ÚtočníkA. Preciado
29ÚtočníkO. Rivero7.09G

Prehľad zápasu

El Nacional zdolal Barcelona SC 3:0. Zápas sa hral v Liga Pro 2024. Góly strelili: A. Cabeza 3′, V. Mendoza 32′ (o.g.), F. Martínez 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. El Nacional mal 39% držanie lopty, Barcelona SC mal 61%. El Nacional mal 7 striel (2 na bránu), Barcelona SC mal 15 (5 na bránu). El Nacional urobil 5 striedaní, Barcelona SC urobil 4.

Rivalita od 2012

El Nacional vs Barcelona SC vzájomné výsledky

27 stretnutí
El Nacional
9
výhier
Remízy
4
Barcelona SC
14
výhier
Góly spolu
80 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
16/27 · 59%

Aktuálna forma

El Nacional

WLWLLW

Barcelona SC

LWDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026