Menu

Maccabi Netanya vs Beitar Jerusalem

Netanya Stadium, Netanya31. marca 2024 o 19:00

Udalosti zápasu

Maccabi Netanya
Beitar Jerusalem
Výkop
6′
I. Soro
Boris Enow16′
20′
Y. Shua

asistencia: M. George

32′
M. George

asistencia: D. Micha

Polčas
J. Abu HannaE. Azoulay
46′
S. BilenkyiI. Shviro
46′
M. PlakushchenkoI. Ben Shabat
46′
64′
N. KhorkheliT. Muzi
64′
M. GeorgeF. Friday
O. BiluI. Tanko
65′
N. OuammouN. Belay
70′
83′
A. YonaD. Azaria
86′
I. SoroO. Kriaf
87′
D. MichaN. Dabush
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
6Shots off Goal3
15Total Shots12
3Blocked Shots3
10Shots insidebox8
5Shots outsidebox4
10Fouls13
5Corner Kicks5
1Offsides1
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
322Total passes485
235Passes accurate415
73%Passes %86%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Netanya je 6.59, v porovnaní s 6.64 u Beitar Jerusalem. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Netanya je O. Bilu (6.95), u Beitar Jerusalem je to Y. Shua (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Netanya prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 2 asistenciami, na čele s O. Bilu (7G). U Beitar Jerusalem je to 19 gólov a 9 asistencií s lídrom Y. Shua (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Netanya nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.05, zatiaľ čo Beitar Jerusalem má 4 obrancov s priemerom 6.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Netanya nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 3 u Beitar Jerusalem s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Netanya nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u Beitar Jerusalem s priemerom 7.29. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Maccabi Netanya a 79% u Beitar Jerusalem. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Netanya nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Beitar Jerusalem. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Netanya je 24.8 (najmladší: S. Khvadagiani (22), najstarší: M. Plakushchenko (29)), zatiaľ čo Beitar Jerusalem má priemer 27.3 (najmladší: A. Yona (21), najstarší: D. Micha (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Netanya majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 20 u Beitar Jerusalem. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Netanya4-4-1-14-3-3Beitar Jerusalem
GKDEFMIDFWD
22Niron80Mizrahi44Khvadag.17Hanna42Ouammou10Bilu8Enow15Avraham66Zlatano.7Plakush.9Bilenkyi55Silva2Zasno20Dahan27Galabov18Morozov15Micha16Soro21Yona10Khorkhe.23George7Shua

Náhradníci

Tréner: G. Tzarfati

Náhradníci

Tréner: B. Itzhaki

Maccabi NetanyaSila pozíciíBeitar Jerusalem
6.59
Ø Hodnotenie
6.64
6.74Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.05Obranca (4 v 4)6.15
0G 0A2G 2A
6.95Záložník (4 v 3)6.89
7G 1A9G 3A
6.62Útočník (2 v 3)7.29
0G 1A8G 4A
Maccabi Netanya4-4-1-1
22BrankárO. Niron6.7
80ObrancaG. Mizrahi
44ObrancaS. Khvadagiani6.0
17ObrancaJ. Abu Hanna
42ObrancaN. Ouammou
10ZáložníkO. Bilu7.07G1A
8ZáložníkB. Enow
15ZáložníkA. Avraham
66ZáložníkI. Zlatanović
7ÚtočníkM. Plakushchenko6.61A
9ÚtočníkS. Bilenkyi
Beitar Jerusalem4-3-3
55BrankárMiguel Silva7.0
2ObrancaZ. Zasno5.1
20ObrancaO. Dahan6.5
27ObrancaP. Galabov
18ObrancaG. Morozov6.82G2A
15ZáložníkD. Micha6.82G2A
16ZáložníkI. Soro
21ZáložníkA. Yona7.07G1A
10ÚtočníkN. Khorkheli
23ÚtočníkM. George
7ÚtočníkY. Shua7.38G4A

Prehľad zápasu

Beitar Jerusalem zdolal Maccabi Netanya 3:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2023. Góly strelili: I. Soro 6′, Y. Shua 20′, M. George 32′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Maccabi Netanya mal 40% držanie lopty, Beitar Jerusalem mal 60%. Maccabi Netanya mal 15 striel (6 na bránu), Beitar Jerusalem mal 12 (6 na bránu). Maccabi Netanya urobil 5 striedaní, Beitar Jerusalem urobil 5.

Rivalita od 2017

Maccabi Netanya vs Beitar Jerusalem vzájomné výsledky

27 stretnutí
Maccabi Netanya
8
výhier
Remízy
6
Beitar Jerusalem
13
výhier
Góly spolu
87 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
15/27 · 56%
Nad 2,5
16/27 · 59%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 28 v 2026

Aktuálna forma

Maccabi Netanya

WLWWDW

Beitar Jerusalem

WWDWWW

Predpoveď zápasu

Maccabi Netanya

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Beitar Jerusalem

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Beitar Jerusalem

50%Forma50%
56%Útok44%
29%Obrana71%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026