Menu

Beitar Jerusalem vs Maccabi Haifa

Teddy Stadium, Jerusalem31. augusta 2025 o 19:30
Rozhodca: Snir Levi

Udalosti zápasu

Beitar Jerusalem
Maccabi Haifa
Výkop
Omer Atzili7′
Card upgrade9′
VAR
Zohar Zasano10′
23′Goni Naor
J. KaluG. Morozov
31′
31′
G. NaorM. Nahuel
Brayan Carabalí45′
Polčas
61′
K. SaiefP. Cornud
61′
D. JovanovicT. Stewart
VAR
65′Red card cancelled
67′Ali Mohamed
Y. ShuaD. Hugi
75′
O. AtziliSilva Kani
86′
L. YarinA. Zargary
86′
86′
S. PodgoreanuO. Dahan
90+1′Trivante Stewart
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
3Shots off Goal9
7Total Shots15
1Blocked Shots4
3Shots insidebox9
4Shots outsidebox6
16Fouls16
1Corner Kicks8
0Offsides7
31%Ball Possession69%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
216Total passes479
129Passes accurate406
60%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Beitar Jerusalem je 6.73, v porovnaní s 6.77 u Maccabi Haifa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Beitar Jerusalem je Y. Shua (7.29), u Maccabi Haifa je to A. Mohamed (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Beitar Jerusalem prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 16 asistenciami, na čele s O. Atzili (8G). U Maccabi Haifa je to 12 gólov a 6 asistencií s lídrom D. Haziza (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Beitar Jerusalem nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.49, zatiaľ čo Maccabi Haifa má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Beitar Jerusalem nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Maccabi Haifa s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Beitar Jerusalem nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 2 u Maccabi Haifa s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Beitar Jerusalem a 81% u Maccabi Haifa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Beitar Jerusalem nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Maccabi Haifa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Beitar Jerusalem je 26.6 (najmladší: L. Yarin (20), najstarší: O. Atzili (32)), zatiaľ čo Maccabi Haifa má priemer 27.5 (najmladší: G. Yermakov (23), najstarší: A. Seck (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Beitar Jerusalem majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u Maccabi Haifa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Beitar Jerusalem4-2-3-14-4-2Maccabi Haifa
GKDEFMIDFWD
55Silva2Zasno4Carabali5Cohen29Mendy42Tavares8Yarin77Atzili7Shua11Muzie9Kalu89Yermakov25Bataille30Seck3Goldberg16Saief17Podgore.4Mohamed5Naor8Haziza19Azoulay99Jovanov.

Náhradníci

Tréner: Barak Itzhaki

Náhradníci

Tréner: Rodolfo Diego Flores

Beitar JerusalemSila pozíciíMaccabi Haifa
6.73
Ø Hodnotenie
6.77
6.96Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.49Obranca (4 v 4)6.76
3G 0A4G 1A
6.88Záložník (5 v 4)6.74
17G 14A4G 2A
6.72Útočník (1 v 2)6.76
5G 2A4G 3A
Beitar Jerusalem4-2-3-1
55BrankárMiguel Silva7.0
2ObrancaZ. Zasno5.1
4ObrancaB. Carabali7.12G
5ObrancaG. Cohen7.11G
29ObrancaA. Mendy6.7
42ZáložníkA. Tavares6.51A
8ZáložníkL. Yarin6.62A
77ZáložníkO. Atzili7.38G4A
7ZáložníkY. Shua7.38G4A
11ZáložníkT. Muzie6.71G3A
9ÚtočníkJ. Kalu6.75G2A
Maccabi Haifa4-4-2
89BrankárG. Yermakov6.9
25ObrancaJ. Bataille6.81A
30ObrancaA. Seck6.82G
3ObrancaS. Goldberg6.8
16ObrancaK. Saief6.62G
17ZáložníkS. Podgoreanu6.71A
4ZáložníkA. Mohamed7.1
5ZáložníkG. Naor6.4
8ZáložníkD. Haziza6.84G1A
19ÚtočníkE. Azoulay6.92G2A
99ÚtočníkD. Jovanovic6.62G1A

Prehľad zápasu

Beitar Jerusalem a Maccabi Haifa remizovali 0:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Beitar Jerusalem mal 31% držanie lopty, Maccabi Haifa mal 69%. Beitar Jerusalem mal 7 striel (3 na bránu), Maccabi Haifa mal 15 (2 na bránu). Beitar Jerusalem urobil 4 striedaní, Maccabi Haifa urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Zohar Zasano 9′), Red card cancelled (Ali Mohamed 65′).

Rivalita od 2016

Beitar Jerusalem vs Maccabi Haifa vzájomné výsledky

28 stretnutí
Beitar Jerusalem
11
výhier
Remízy
5
Maccabi Haifa
12
výhier
Góly spolu
83 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
16/28 · 57%
Nad 2,5
17/28 · 61%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2025

Aktuálna forma

Beitar Jerusalem

WWDWWW

Maccabi Haifa

WLLLLW

Predpoveď zápasu

Beitar Jerusalem

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Maccabi Haifa

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Beitar Jerusalem or draw

50%Forma50%
33%Útok67%
0%Obrana100%
71%Vzájomné zápasy29%

Zranenia a stopky

Beitar Jerusalem

Maccabi Haifa

  • OtáznyK. Gorré
  • OtáznyL. Kasa
  • OtáznyG. Melamed
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026