Menu

Bnei Sakhnin vs Hapoel Haifa

Doha Stadium, Sakhnin13. septembra 2025 o 18:45
Domáci

Bnei Sakhnin

02
Hostia

Hapoel Haifa

Rozhodca: Igal Frid

Udalosti zápasu

Bnei Sakhnin
Hapoel Haifa
Výkop
VAR
18′Goal Disallowed - offside
18′R. Zikri
A. Salman24′
G. Otanga33′
G. Otanga44′
G. Otanga44′
Polčas
J. BushnaqA. Taha
46′
I. Abu Abaid50′
53′L. Angulo
M. CudjoeB. Khuri
56′
56′
L. AnguloO. Biton
56′
R. ZikriR. Hatuel
63′
O. Biton

asistencia: N. Sabag

M. Bdarney
71′
71′
Y. FerberR. Ndo
73′R. Hatuel
74′
J. East
79′
Bruno RamiresT. Arbel
79′
R. NawiL. Sardal
E. ShamirO. Korsia
85′
I. Abu AbaidO. Abuhav
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal10
1Shots off Goal4
4Total Shots26
2Blocked Shots12
4Shots insidebox17
0Shots outsidebox9
11Fouls13
7Corner Kicks6
0Offsides1
40%Ball Possession60%
5Yellow Cards3
1Red Cards0
8Goalkeeper Saves1
336Total passes512
259Passes accurate433
77%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bnei Sakhnin je 6.61, v porovnaní s 6.66 u Hapoel Haifa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bnei Sakhnin je M. Abu Nil (6.94), u Hapoel Haifa je to J. East (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bnei Sakhnin prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 10 asistenciami, na čele s A. Salman (3G). U Hapoel Haifa je to 10 gólov a 7 asistencií s lídrom J. East (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bnei Sakhnin nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Hapoel Haifa má 3 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bnei Sakhnin nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.47, oproti 6 u Hapoel Haifa s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bnei Sakhnin nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 1 u Hapoel Haifa s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Bnei Sakhnin a 75% u Hapoel Haifa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bnei Sakhnin nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Hapoel Haifa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bnei Sakhnin je 26.0 (najmladší: A. Salman (19), najstarší: K. Brucic (33)), zatiaľ čo Hapoel Haifa má priemer 29.4 (najmladší: R. Nawi (21), najstarší: D. Malul (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bnei Sakhnin majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 21 u Hapoel Haifa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bnei SakhninSila pozíciíHapoel Haifa
6.61
Ø Hodnotenie
6.66
6.94Brankár (1 v 1)6.59
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (3 v 3)6.58
1G 5A0G 1A
6.47Záložník (6 v 6)6.61
10G 5A4G 5A
6.64Útočník (1 v 1)7.21
2G 0A6G 1A
Bnei Sakhnin
22BrankárM. Abu Nil6.9
12ObrancaA. Azugi6.71G3A
2ObrancaM. Gantus6.92A
3ObrancaK. Brucic6.5
5ZáložníkI. Abu Abaid
14ZáložníkG. Otanga5.7
23ZáložníkE. Shamir6.82G1A
10ZáložníkM. Cudjoe6.72G
29ZáložníkA. Salman6.73G2A
21ZáložníkJ. Bushnaq6.53G2A
9ÚtočníkA. Miranyan6.62G
Hapoel Haifa
1BrankárN. Antman6.6
4ObrancaD. Malul6.61A
33ObrancaBruno Ramires6.5
92ObrancaSana6.6
25ZáložníkG. Diba6.5
55ZáložníkN. Sabag6.91G3A
28ZáložníkL. Angulo6.2
8ZáložníkY. Ferber6.61G1A
14ZáložníkR. Nawi6.7
21ZáložníkR. Zikri6.82G1A
10ÚtočníkJ. East7.26G1A

Prehľad zápasu

Hapoel Haifa zdolal Bnei Sakhnin 2:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: O. Biton 63′, J. East 74′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. Bnei Sakhnin mal 40% držanie lopty, Hapoel Haifa mal 60%. Bnei Sakhnin mal 4 striel (1 na bránu), Hapoel Haifa mal 26 (10 na bránu). Bnei Sakhnin urobil 5 striedaní, Hapoel Haifa urobil 5. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside ( 18′).

Rivalita od 2025

Bnei Sakhnin vs Hapoel Haifa vzájomné výsledky

2 stretnutí
Bnei Sakhnin
1
výhier
Remízy
0
Hapoel Haifa
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Bnei Sakhnin

LDLDWL

Hapoel Haifa

LDDLDL

Predpoveď zápasu

Bnei Sakhnin

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hapoel Haifa

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Hapoel Haifa and -3.5 goals

50%Forma50%
60%Útok40%
40%Obrana60%
29%Vzájomné zápasy71%

Stadium

Doha Stadium, Doha.

Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026