Menu

Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Haifa

Bloomfield Stadium, Tel-Aviv3. decembra 2025 o 19:00

Udalosti zápasu

Maccabi Tel Aviv
Hapoel Haifa
Výkop
Polčas
K. AndradeD. Peretz
46′
I. SissokhoK. Belic
46′
HeitorR. Revivo
46′
Card upgrade54′
VAR
Ido Shahar55′
S. Abu Farhi

asistencia: R. Revivo

57′
Saied Abu Farchi59′
D. Peretz

asistencia: I. Nicolaescu

60′
I. NicolaescuO. Davida
61′
62′
R. NdoA. Forat Ayias
62′
G. DibaO. Biton
62′
R. NawiT. Arbel
66′
Y. FerberR. Zikri
I. Noy
68′
73′
SanaI. Buganim
84′
J. East

asistencia: O. Biton

Tyrese Asante89′
Osher Davida90+7′
90′Dor Malul
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
2Shots off Goal4
14Total Shots8
4Blocked Shots1
8Shots insidebox6
6Shots outsidebox2
17Fouls18
6Corner Kicks2
0Offsides2
51%Ball Possession49%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
343Total passes325
276Passes accurate260
80%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Tel Aviv je 6.76, v porovnaní s 6.71 u Hapoel Haifa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Tel Aviv je O. Melika (7.07), u Hapoel Haifa je to J. East (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 9 asistenciami, na čele s I. Shahar (6G). U Hapoel Haifa je to 11 gólov a 7 asistencií s lídrom J. East (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Hapoel Haifa má 3 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 6 u Hapoel Haifa s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 1 u Hapoel Haifa s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Maccabi Tel Aviv a 77% u Hapoel Haifa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Tel Aviv nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Hapoel Haifa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv je 23.5 (najmladší: S. Abu Farhi (19), najstarší: S. Jehezkel (30)), zatiaľ čo Hapoel Haifa má priemer 28.3 (najmladší: R. Nawi (21), najstarší: D. Malul (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Tel Aviv majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u Hapoel Haifa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Tel Aviv4-3-34-2-3-1Hapoel Haifa
GKDEFMIDFWD
22Melika6Asante4Heitor5Camara21Harush36Shahar28Sissokho10Andrade11Jehezkel98Nicolae.34Farhi1Antman4Malul33Ramires25Diba92Sana55Sabag14Nawi77Ndo8Ferber9Hatuel10East

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Náhradníci

Tréner: Gal Arel

Maccabi Tel AvivSila pozíciíHapoel Haifa
6.76
Ø Hodnotenie
6.71
7.07Brankár (1 v 1)6.59
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 3)6.58
2G 2A0G 1A
6.79Záložník (3 v 6)6.71
8G 2A5G 5A
6.66Útočník (3 v 1)7.21
8G 5A6G 1A
Maccabi Tel Aviv4-3-3
22BrankárO. Melika7.1
6ObrancaT. Asante6.81G2A
4ObrancaHeitor7.01G
5ObrancaM. Camara6.8
21ObrancaN. Ben Harush6.4
36ZáložníkI. Shahar6.96G1A
28ZáložníkI. Sissokho6.71A
10ZáložníkK. Andrade6.82G
11ÚtočníkS. Jehezkel6.61G3A
98ÚtočníkI. Nicolaescu6.61G1A
34ÚtočníkS. Abu Farhi6.86G1A
Hapoel Haifa4-2-3-1
1BrankárN. Antman6.6
4ObrancaD. Malul6.61A
33ObrancaBruno Ramires6.5
92ObrancaSana6.6
25ZáložníkG. Diba6.5
55ZáložníkN. Sabag6.91G3A
14ZáložníkR. Nawi6.7
77ZáložníkR. Ndo6.8
8ZáložníkY. Ferber6.61G1A
9ZáložníkR. Hatuel6.83G1A
10ÚtočníkJ. East7.26G1A

Prehľad zápasu

Maccabi Tel Aviv zdolal Hapoel Haifa 2:1. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: S. Abu Farhi 57′, D. Peretz 60′, J. East 84′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Maccabi Tel Aviv mal 51% držanie lopty, Hapoel Haifa mal 49%. Maccabi Tel Aviv mal 14 striel (8 na bránu), Hapoel Haifa mal 8 (3 na bránu). Maccabi Tel Aviv urobil 5 striedaní, Hapoel Haifa urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Ido Shahar 54′).

Rivalita od 2016

Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Haifa vzájomné výsledky

28 stretnutí
Maccabi Tel Aviv
21
výhier
Remízy
6
Hapoel Haifa
1
výhier
Góly spolu
92 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
15/28 · 54%
Nad 2,5
18/28 · 64%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2020

Aktuálna forma

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

Hapoel Haifa

LDDLDL

Predpoveď zápasu

Maccabi Tel Aviv

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hapoel Haifa

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Maccabi Tel Aviv or draw and +1.5 goals

67%Forma33%
50%Útok50%
58%Obrana42%
93%Vzájomné zápasy7%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026