Menu

Maccabi Netanya vs Ashdod

Netanya Stadium, Netanya3. decembra 2025 o 18:30
Domáci

Maccabi Netanya

22
Hostia

Ashdod

Udalosti zápasu

Maccabi Netanya
Ashdod
Výkop
O. Bilu

asistencia: Matheus Davo

4′
Heriberto Tavares19′
Matheus Davo

Penalty

44′
Polčas
46′
A. AraniaO. N. Azo
G. DiomandeB. Zaarura
55′
60′
M. Amer KhanL. Nangis
61′
R. GordanaE. Agyei
69′
J. BatoumN. Dabush
73′
E. Ansah

asistencia: I. Tamam

R. KellerS. Mizrachi
74′
O. BiluW. Harris
75′
Itay Ben Shabat83′
Heriberto TavaresA. Cohen
83′
83′
M. YashilirmakB. Hadadi
I. Ben ShabatM. Djetei
84′
90′
N. Dabush

asistencia: O. N. Azo

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
7Shots off Goal5
15Total Shots18
4Blocked Shots6
11Shots insidebox9
4Shots outsidebox9
13Fouls8
6Corner Kicks11
1Offsides0
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
365Total passes460
291Passes accurate391
80%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Netanya je 6.75, v porovnaní s 6.66 u Ashdod. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Netanya je M. Levi (7.11), u Ashdod je to R. Gordana (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Netanya prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 19 asistenciami, na čele s M. Levi (6G). U Ashdod je to 12 gólov a 11 asistencií s lídrom E. Ansah (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Netanya nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Ashdod má 2 obrancov s priemerom 6.44. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Netanya nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u Ashdod s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Netanya nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 3 u Ashdod s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Maccabi Netanya a 79% u Ashdod. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Netanya nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Ashdod. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Netanya je 24.9 (najmladší: G. Diomande (22), najstarší: Heriberto Tavares (28)), zatiaľ čo Ashdod má priemer 25.8 (najmladší: M. Yashilirmak (20), najstarší: R. Gordana (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Netanya majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 22 u Ashdod. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Netanya5-3-24-3-3Ashdod
GKDEFMIDFWD
22On91Tavares26Jaber5Kulikov4Shabat72Keller15Levi8Sade57Diomande10Bilu83Davo25Niemczy.16Yashili.4Awany3Diakite87Khan2Arania8Gordana10Tamam14Muche29Batoum13Ansah

Náhradníci

Tréner: Ronny Levy

Náhradníci

Tréner: Avi Avinu

Maccabi NetanyaSila pozíciíAshdod
6.75
Ø Hodnotenie
6.66
Brankár (0 v 1)6.38
0G 0A
6.63Obranca (3 v 2)6.44
5G 8A0G 1A
6.76Záložník (7 v 5)6.84
7G 4A1G 2A
7.08Útočník (1 v 3)6.78
4G 7A11G 8A
Maccabi Netanya5-3-2
91ObrancaHeriberto Tavares6.94G4A
26ObrancaK. Jaber6.52A
72ObrancaR. Keller6.51G2A
22ZáložníkO. Y. Nir On
5ZáložníkD. Kulikov
4ZáložníkI. Ben Shabat
15ZáložníkM. Levi7.16G4A
8ZáložníkY. Sade6.5
57ZáložníkG. Diomande6.71G
10ZáložníkO. Bilu
83ÚtočníkMatheus Davo7.14G7A
Ashdod4-3-3
25BrankárK. Niemczycki6.4
16ObrancaM. Yashilirmak6.31A
4ObrancaT. Awany6.5
3ZáložníkI. Diakite
87ZáložníkM. Amer Khan
2ZáložníkA. Arania6.6
8ZáložníkR. Gordana7.11G2A
10ZáložníkI. Tamam
14ÚtočníkN. Muche6.71A
29ÚtočníkJ. Batoum6.74G2A
13ÚtočníkE. Ansah7.07G5A

Prehľad zápasu

Maccabi Netanya a Ashdod remizovali 2:2. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: O. Bilu 4′, Matheus Davo 44′ (pen.), E. Ansah 73′, N. Dabush 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Maccabi Netanya mal 44% držanie lopty, Ashdod mal 56%. Maccabi Netanya mal 15 striel (4 na bránu), Ashdod mal 18 (7 na bránu). Maccabi Netanya urobil 5 striedaní, Ashdod urobil 5.

Rivalita od 2025

Maccabi Netanya vs Ashdod vzájomné výsledky

3 stretnutí
Maccabi Netanya
2
výhier
Remízy
1
Ashdod
0
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Maccabi Netanya

WLWWDW

Ashdod

LDLLDL

Predpoveď zápasu

Maccabi Netanya

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ashdod

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Maccabi Netanya or draw

63%Forma37%
55%Útok45%
43%Obrana57%
64%Vzájomné zápasy36%

Stadium

Netanya Stadium, Netanya — 13,610 capacity, opened in 2012. Home of Israel men's national football team, Maccabi Netanya F.C., Israel national under-19 association football team, Hapoel Hadera F.C..

Netanya Stadium

Amos Meron · CC BY-SA 3.0

Capacity
13,610
Opened
2012
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026