Menu

Bnei Sakhnin vs Ironi Kiryat Shmona

Doha Stadium, Sakhnin2. decembra 2025 o 18:30
11
Hostia

Ironi Kiryat Shmona

Udalosti zápasu

Bnei Sakhnin
Ironi Kiryat Shmona
Výkop
3′
Y. Mordechai

asistencia: A. Ugarriza

45+3′Y. Mordechai
Polčas
J. BushnaqA. Salman
46′
M. CudjoeI. Drame
46′
47′H. Goldenberg
56′
H. GoldenbergI. Sholmyster
O. AbuhavJ. N'Zi
61′
A. Salman63′
68′
Y. MordechaiA. Avraham
A. Salman

asistencia: A. Azugi

72′
M. Sheikh YosefG. Otanga
75′
78′
W. M. AlliA. Sharetzky
79′
M. Abu RumiJ. Al Halabi
H. HiluM. Gantus
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
7Shots off Goal5
9Total Shots9
1Blocked Shots2
6Shots insidebox5
3Shots outsidebox4
16Fouls14
3Corner Kicks5
0Offsides1
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves0
331Total passes412
236Passes accurate327
71%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bnei Sakhnin je 6.70, v porovnaní s 6.90 u Ironi Kiryat Shmona. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bnei Sakhnin je M. Abu Nil (6.94), u Ironi Kiryat Shmona je to S. Bangoura (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bnei Sakhnin prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s J. Bushnaq (3G). U Ironi Kiryat Shmona je to 16 gólov a 9 asistencií s lídrom A. Ugarriza (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bnei Sakhnin nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Ironi Kiryat Shmona má 2 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bnei Sakhnin nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 7 u Ironi Kiryat Shmona s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bnei Sakhnin nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 1 u Ironi Kiryat Shmona s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Bnei Sakhnin a 76% u Ironi Kiryat Shmona. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bnei Sakhnin nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Ironi Kiryat Shmona. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bnei Sakhnin je 26.6 (najmladší: M. Cudjoe (22), najstarší: K. Brucic (33)), zatiaľ čo Ironi Kiryat Shmona má priemer 26.4 (najmladší: Y. Mordechai (22), najstarší: D. Tenenbaum (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bnei Sakhnin majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 26 u Ironi Kiryat Shmona. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bnei SakhninSila pozíciíIroni Kiryat Shmona
6.70
Ø Hodnotenie
6.90
6.94Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (3 v 2)6.83
1G 3A0G 4A
6.65Záložník (6 v 7)6.98
7G 3A6G 3A
6.64Útočník (1 v 1)6.94
2G 0A10G 2A
Bnei Sakhnin
22BrankárM. Abu Nil6.9
12ObrancaA. Azugi6.71G3A
17ObrancaH. Hilu6.8
3ObrancaK. Brucic6.5
5ZáložníkI. Abu Abaid
10ZáložníkM. Cudjoe6.72G
23ZáložníkE. Shamir6.82G1A
18ZáložníkO. Abuhav
21ZáložníkJ. Bushnaq6.53G2A
7ZáložníkM. Sheikh Yosef
9ÚtočníkA. Miranyan6.62G
Ironi Kiryat Shmona
19BrankárD. Tenenbaum6.8
26ObrancaN. Ljubisavljevic6.92A
32ObrancaS. David6.82A
20ZáložníkO. Darwish
14ZáložníkH. Goldenberg
70ZáložníkC. Martinez
4ZáložníkS. Bangoura7.3
87ZáložníkM. Abu Rumi
7ZáložníkY. Mordechai6.95G3A
22ZáložníkW. M. Alli6.71G
9ÚtočníkA. Ugarriza6.910G2A

Prehľad zápasu

Bnei Sakhnin a Ironi Kiryat Shmona remizovali 1:1. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: Y. Mordechai 3′, A. Salman 72′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Bnei Sakhnin mal 44% držanie lopty, Ironi Kiryat Shmona mal 56%. Bnei Sakhnin mal 9 striel (1 na bránu), Ironi Kiryat Shmona mal 9 (2 na bránu). Bnei Sakhnin urobil 5 striedaní, Ironi Kiryat Shmona urobil 4.

Rivalita od 2025

Bnei Sakhnin vs Ironi Kiryat Shmona vzájomné výsledky

2 stretnutí
Bnei Sakhnin
1
výhier
Remízy
0
Ironi Kiryat Shmona
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Bnei Sakhnin

LDLDWL

Ironi Kiryat Shmona

WWLWLW

Predpoveď zápasu

Bnei Sakhnin

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ironi Kiryat Shmona

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Ironi Kiryat Shmona

50%Forma50%
50%Útok50%
56%Obrana44%
40%Vzájomné zápasy60%

Stadium

Doha Stadium, Doha.

Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026