Menu

Hapoel Haifa vs Maccabi Netanya

Sammy Ofer Stadium, Haifa7. decembra 2025 o 19:00
Domáci

Hapoel Haifa

34
Hostia

Maccabi Netanya

Udalosti zápasu

Hapoel Haifa
Maccabi Netanya
Výkop
Tamir Arbel11′
13′
G. Diomande
Rotem Hatuel21′
45′
O. Bilu

asistencia: Matheus Davo

N. Sabag

asistencia: O. Biton

45′
Polčas
Y. CabedaY. Ferber
46′
O. Y. Nir On

Own Goal

51′
56′
M. Levi

asistencia: A. Cohen

O. BitonR. Zikri
62′
62′
R. KellerS. Mizrachi
Roy Nawi63′
70′
G. DiomandeM. Plakushchenko
R. NawiI. Buganim
71′
77′
M. LeviB. Zaarura
77′
Matheus DavoW. Harris
Itay Buganim81′
SanaO. Biton
82′
N. SabagY. Gonen
82′
90+2′Wilson Harris
J. East

asistencia: Y. Ferber

90′
90′
W. Harris

asistencia: K. Jaber

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal22
2Shots off Goal10
8Total Shots38
1Blocked Shots6
4Shots insidebox16
4Shots outsidebox22
12Fouls11
2Corner Kicks10
4Offsides1
45%Ball Possession55%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
18Goalkeeper Saves3
349Total passes427
295Passes accurate384
85%Passes %90%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hapoel Haifa je 6.79, v porovnaní s 6.74 u Maccabi Netanya. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hapoel Haifa je B. Machini (7.46), u Maccabi Netanya je to M. Levi (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hapoel Haifa prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 11 asistenciami, na čele s J. East (6G). U Maccabi Netanya je to 13 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Levi (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hapoel Haifa nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Maccabi Netanya má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hapoel Haifa nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 6 u Maccabi Netanya s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hapoel Haifa nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 1 u Maccabi Netanya s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Hapoel Haifa a 83% u Maccabi Netanya. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hapoel Haifa nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Maccabi Netanya. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hapoel Haifa je 27.4 (najmladší: R. Nawi (21), najstarší: D. Malul (36)), zatiaľ čo Maccabi Netanya má priemer 24.6 (najmladší: G. Diomande (22), najstarší: A. Cohen (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hapoel Haifa majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 24 u Maccabi Netanya. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hapoel Haifa3-4-1-25-3-2Maccabi Netanya
GKDEFMIDFWD
22Machini3Arbel25Diba4Malul41Cabeda14Nawi55Sabag92Sana18Biton10East9Hatuel22On24Cohen26Jaber5Kulikov8Sade72Keller15Levi57Diomande32Ouattara10Bilu83Davo

Náhradníci

Tréner: Gal Arel

Náhradníci

Tréner: Ronny Levy

Hapoel HaifaSila pozíciíMaccabi Netanya
6.79
Ø Hodnotenie
6.74
7.46Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.63Obranca (3 v 4)6.54
0G 1A1G 5A
6.61Záložník (4 v 6)6.90
1G 3A8G 5A
6.95Útočník (3 v 1)7.08
12G 7A4G 7A
Hapoel Haifa3-4-1-2
22BrankárB. Machini7.5
3ObrancaT. Arbel6.8
25ObrancaG. Diba6.5
4ObrancaD. Malul6.61A
41ZáložníkY. Cabeda6.3
14ZáložníkR. Nawi6.7
55ZáložníkN. Sabag6.91G3A
92ZáložníkSana6.6
18ÚtočníkO. Biton6.83G5A
10ÚtočníkJ. East7.26G1A
9ÚtočníkR. Hatuel6.83G1A
Maccabi Netanya5-3-2
24ObrancaA. Cohen6.61A
26ObrancaK. Jaber6.52A
8ObrancaY. Sade6.5
72ObrancaR. Keller6.51G2A
22ZáložníkO. Y. Nir On
5ZáložníkD. Kulikov
15ZáložníkM. Levi7.16G4A
57ZáložníkG. Diomande6.71G
32ZáložníkA. Ouattara6.91G1A
10ZáložníkO. Bilu
83ÚtočníkMatheus Davo7.14G7A

Prehľad zápasu

Maccabi Netanya zdolal Hapoel Haifa 4:3. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: G. Diomande 13′, O. Bilu 45′, N. Sabag 45′, O. Y. Nir On 51′ (o.g.), M. Levi 56′, J. East 90′, W. Harris 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hapoel Haifa mal 45% držanie lopty, Maccabi Netanya mal 55%. Hapoel Haifa mal 8 striel (5 na bránu), Maccabi Netanya mal 38 (22 na bránu). Hapoel Haifa urobil 5 striedaní, Maccabi Netanya urobil 4.

Rivalita od 2026

Hapoel Haifa vs Maccabi Netanya vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hapoel Haifa
0
výhier
Remízy
1
Maccabi Netanya
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hapoel Haifa

LDDLDL

Maccabi Netanya

WLWWDW

Predpoveď zápasu

Hapoel Haifa

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Maccabi Netanya

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Maccabi Netanya and +1.5 goals

9%Forma91%
47%Útok53%
35%Obrana65%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026