Menu

Bnei Sakhnin vs Ashdod

Doha Stadium, Sakhnin20. decembra 2025 o 17:30
30
Hostia

Ashdod

Udalosti zápasu

Bnei Sakhnin
Ashdod
Výkop
J. Bushnaq

asistencia: M. Gantus

2′
A. Miranyan
12′
M. Cudjoe

asistencia: O. Abuhav

30′
34′Lenny Nangis
Maron Ghantous45+1′
Polčas
46′
K. NiemczyckiR. Karmi
46′
S. HarushS. Nachmani
J. BushnaqM. Sheikh Yosef
56′
63′Karim Kimvuidi
67′
K. KimvuidiN. Dabush
E. ShamirA. Taha
79′
A. SalmanB. Khuri
79′
79′
L. NangisB. Hadadi
M. CudjoeM. Grechkin
84′
A. AzugiO. Korsia
84′
Mustafa Yusef90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
5Shots off Goal4
13Total Shots9
2Blocked Shots1
9Shots insidebox4
4Shots outsidebox5
19Fouls15
6Corner Kicks3
0Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
407Total passes456
342Passes accurate381
84%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bnei Sakhnin je 6.72, v porovnaní s 6.69 u Ashdod. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bnei Sakhnin je M. Abu Nil (6.94), u Ashdod je to R. Gordana (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bnei Sakhnin prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 10 asistenciami, na čele s A. Salman (3G). U Ashdod je to 10 gólov a 8 asistencií s lídrom J. Batoum (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bnei Sakhnin nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Ashdod má 2 obrancov s priemerom 6.50. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bnei Sakhnin nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 6 u Ashdod s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bnei Sakhnin nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 2 u Ashdod s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Bnei Sakhnin a 76% u Ashdod. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bnei Sakhnin nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Ashdod. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bnei Sakhnin je 26.1 (najmladší: A. Salman (19), najstarší: K. Brucic (33)), zatiaľ čo Ashdod má priemer 24.9 (najmladší: M. Yashilirmak (20), najstarší: R. Gordana (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bnei Sakhnin majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 19 u Ashdod. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bnei Sakhnin5-4-13-4-3Ashdod
GKDEFMIDFWD
22Nil12Azugi2Gantus17Hilu3Brucic29Salman10Cudjoe18Abuhav23Shamir21Bushnaq9Miranyan25Niemczy.16Yashili.3Diakite30Agyei97Nangis9Harush8Gordana87Amer10Tamam29Batoum26Kimvuidi

Náhradníci

Tréner: Yossi Abukasis

Náhradníci

Tréner: Avi Avinu

Bnei SakhninSila pozíciíAshdod
6.72
Ø Hodnotenie
6.69
6.94Brankár (1 v 1)6.38
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (5 v 2)6.50
4G 7A0G 1A
6.65Záložník (4 v 6)6.83
7G 3A2G 3A
6.64Útočník (1 v 2)6.77
2G 0A8G 4A
Bnei Sakhnin5-4-1
22BrankárM. Abu Nil6.9
12ObrancaA. Azugi6.71G3A
2ObrancaM. Gantus6.92A
17ObrancaH. Hilu6.8
3ObrancaK. Brucic6.5
29ObrancaA. Salman6.73G2A
10ZáložníkM. Cudjoe6.72G
18ZáložníkO. Abuhav
23ZáložníkE. Shamir6.82G1A
21ZáložníkJ. Bushnaq6.53G2A
9ÚtočníkA. Miranyan6.62G
Ashdod3-4-3
25BrankárK. Niemczycki6.4
16ObrancaM. Yashilirmak6.31A
30ObrancaE. Agyei6.7
3ZáložníkI. Diakite
97ZáložníkL. Nangis7.01A
9ZáložníkS. Harush6.5
8ZáložníkR. Gordana7.11G2A
87ZáložníkM. Amer6.71G
10ZáložníkI. Tamam
29ÚtočníkJ. Batoum6.74G2A
26ÚtočníkK. Kimvuidi6.94G2A

Prehľad zápasu

Bnei Sakhnin zdolal Ashdod 3:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: J. Bushnaq 2′, A. Miranyan 12′, M. Cudjoe 30′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Bnei Sakhnin mal 47% držanie lopty, Ashdod mal 53%. Bnei Sakhnin mal 13 striel (6 na bránu), Ashdod mal 9 (4 na bránu). Bnei Sakhnin urobil 5 striedaní, Ashdod urobil 4.

Rivalita od 2016

Bnei Sakhnin vs Ashdod vzájomné výsledky

22 stretnutí
Bnei Sakhnin
9
výhier
Remízy
9
Ashdod
4
výhier
Góly spolu
52 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
14/22 · 64%
Nad 2,5
9/22 · 41%

Aktuálna forma

Bnei Sakhnin

LDLDWL

Ashdod

LDLLDL

Predpoveď zápasu

Bnei Sakhnin

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ashdod

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Bnei Sakhnin or draw

56%Forma44%
46%Útok54%
53%Obrana47%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026