Menu

Hapoel Haifa vs Hapoel Tel Aviv

Sammy Ofer Stadium, Haifa10. januára 2026 o 16:30
33

Udalosti zápasu

Hapoel Haifa
Hapoel Tel Aviv
Výkop
19′
R. Korine

asistencia: R. Alkoukin

Penalty confirmed26′
VAR
28′Falcão
J. East

Penalty

29′
L. Sardal

asistencia: N. Sabag

31′
Naor Sabag32′
41′El Yam Kancepolsky
Polčas
O. Biton

asistencia: R. Hatuel

46′
50′
A. MahamidD. Dappa
50′
E. Y. KancepolskyS. Turiel
51′
Y. NassarA. Lemkin
53′Loizos Loizou
Oren Biton58′
59′
Z. Morgan

asistencia: R. Korine

Rotem Hatuel61′
Y. FerberR. Ndo
61′
66′
T. ArchelL. Rotman
O. BitonT. Arbel
70′
L. SardalR. Nawi
70′
80′
G. Diba

Own Goal

O. BitonY. Gonen
84′
R. HatuelR. Zikri
84′
90′
R. AlkoukinA. Cohen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
3Shots off Goal6
14Total Shots14
4Blocked Shots3
10Shots insidebox7
4Shots outsidebox7
20Fouls11
4Corner Kicks3
0Offsides0
41%Ball Possession59%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
310Total passes452
244Passes accurate391
79%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hapoel Haifa je 6.80, v porovnaní s 6.74 u Hapoel Tel Aviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hapoel Haifa je B. Machini (7.46), u Hapoel Tel Aviv je to L. Loizou (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hapoel Haifa prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 12 asistenciami, na čele s J. East (6G). U Hapoel Tel Aviv je to 11 gólov a 2 asistencií s lídrom L. Loizou (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hapoel Haifa nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Hapoel Tel Aviv má 3 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hapoel Haifa nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u Hapoel Tel Aviv s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hapoel Haifa nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 3 u Hapoel Tel Aviv s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Hapoel Haifa a 80% u Hapoel Tel Aviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hapoel Haifa nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Hapoel Tel Aviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hapoel Haifa je 29.3 (najmladší: Y. Ferber (24), najstarší: D. Malul (36)), zatiaľ čo Hapoel Tel Aviv má priemer 25.0 (najmladší: T. Archel (22), najstarší: F. Mayembo (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hapoel Haifa majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 17 u Hapoel Tel Aviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hapoel Haifa4-2-3-13-4-2-1Hapoel Tel Aviv
GKDEFMIDFWD
22Machini4Malul25Diba33Ramires12Biton24Sardal55Sabag8Ferber18Biton9Hatuel10East22Tzur18Archel5Mayembo3Morgan15Alkoukin98Falcao14Kancepo.72Nassar7Korine75Loizou19Mahamid

Náhradníci

Tréner: Gal Arel

Náhradníci

Tréner: Elyaniv Barda

Hapoel HaifaSila pozíciíHapoel Tel Aviv
6.80
Ø Hodnotenie
6.74
7.46Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.56Obranca (3 v 3)6.66
0G 1A1G 0A
6.73Záložník (6 v 5)6.70
9G 10A0G 0A
7.21Útočník (1 v 3)6.86
6G 1A10G 2A
Hapoel Haifa4-2-3-1
22BrankárB. Machini7.5
4ObrancaD. Malul6.61A
25ObrancaG. Diba6.5
33ObrancaBruno Ramires6.5
12ZáložníkO. Biton
24ZáložníkL. Sardal6.51G
55ZáložníkN. Sabag6.91G3A
8ZáložníkY. Ferber6.61G1A
18ZáložníkO. Biton6.83G5A
9ZáložníkR. Hatuel6.83G1A
10ÚtočníkJ. East7.26G1A
Hapoel Tel Aviv3-4-2-1
18ObrancaT. Archel6.6
5ObrancaF. Mayembo6.9
3ObrancaZ. Morgan6.51G
22ZáložníkA. Tzur
15ZáložníkR. Alkoukin
98ZáložníkFalcao6.9
14ZáložníkE. Y. Kancepolsky6.7
72ZáložníkY. Nassar6.5
7ÚtočníkR. Korine6.84G1A
75ÚtočníkL. Loizou7.26G1A
19ÚtočníkA. Mahamid6.5

Prehľad zápasu

Hapoel Haifa a Hapoel Tel Aviv remizovali 3:3. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: R. Korine 19′, J. East 29′ (pen.), L. Sardal 31′, O. Biton 46′, Z. Morgan 59′, G. Diba 80′ (o.g.). Bolo udelených 6 žltých kariet. Hapoel Haifa mal 41% držanie lopty, Hapoel Tel Aviv mal 59%. Hapoel Haifa mal 14 striel (7 na bránu), Hapoel Tel Aviv mal 14 (5 na bránu). Hapoel Haifa urobil 5 striedaní, Hapoel Tel Aviv urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Yonatan Ferber 26′).

Rivalita od 2016

Hapoel Haifa vs Hapoel Tel Aviv vzájomné výsledky

23 stretnutí
Hapoel Haifa
11
výhier
Remízy
6
Hapoel Tel Aviv
6
výhier
Góly spolu
58 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
7/23 · 30%
Nad 2,5
9/23 · 39%

Aktuálna forma

Hapoel Haifa

LDDLDL

Hapoel Tel Aviv

LWWLDW

Predpoveď zápasu

Hapoel Haifa

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hapoel Tel Aviv

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hapoel Tel Aviv

38%Forma63%
38%Útok63%
33%Obrana67%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026