Menu

Hapoel Haifa vs Ashdod

Sammy Ofer Stadium, Haifa7. februára 2026 o 17:30
Domáci

Hapoel Haifa

02
Hostia

Ashdod

Rozhodca: Y. Mizrahi

Udalosti zápasu

Hapoel Haifa
Ashdod
Výkop
20′
A. CohenM. Yashilirmak
37′Noam Muche
44′Mohamad Amer
Polčas
46′
S. NachmaniE. Ansah
46′
N. MucheS. Harush
D. MalulY. Ferber
59′
R. ZikriI. Buganim
60′
O. BitonT. Arbel
60′
72′
I. HajajK. Kimvuidi
79′
R. Gordana

asistencia: M. Yashilirmak

Tamir Arbel82′
83′Mohamad Amer
83′Mohamad Amer
S. AltunashviliL. Sardal
83′
O. BitonY. Gonen
83′
83′
M. Amer
88′
H. BoahenR. Tal
Rotem Hatuel89′
Card upgrade89′
VAR
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
5Shots off Goal5
11Total Shots17
3Blocked Shots8
6Shots insidebox6
5Shots outsidebox11
17Fouls14
2Corner Kicks5
0Offsides3
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards4
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves3
392Total passes399
312Passes accurate325
80%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hapoel Haifa je 6.64, v porovnaní s 6.63 u Ashdod. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hapoel Haifa je N. Sabag (6.88), u Ashdod je to R. Gordana (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hapoel Haifa prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 11 asistenciami, na čele s O. Biton (3G). U Ashdod je to 5 gólov a 3 asistencií s lídrom N. Dabush (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hapoel Haifa nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.57, zatiaľ čo Ashdod má 3 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hapoel Haifa nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 6 u Ashdod s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hapoel Haifa nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 1 u Ashdod s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Hapoel Haifa a 76% u Ashdod. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hapoel Haifa nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Ashdod. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hapoel Haifa je 29.0 (najmladší: A. Forat Ayias (20), najstarší: D. Malul (36)), zatiaľ čo Ashdod má priemer 25.3 (najmladší: H. Boahen (20), najstarší: R. Gordana (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hapoel Haifa majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 18 u Ashdod. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hapoel HaifaSila pozíciíAshdod
6.64
Ø Hodnotenie
6.63
6.53Brankár (1 v 1)6.38
0G 0A0G 0A
6.57Obranca (3 v 3)6.66
0G 1A1G 0A
6.68Záložník (6 v 6)6.71
8G 9A4G 3A
6.79Útočník (1 v 1)6.50
2G 1A0G 0A
Hapoel Haifa
1BrankárY. Gerafi6.5
4ObrancaD. Malul6.61A
25ObrancaG. Diba6.5
5ObrancaI. Kricak6.5
12ZáložníkO. Biton
55ZáložníkN. Sabag6.91G3A
19ZáložníkS. Altunashvili6.6
11ZáložníkA. Forat Ayias6.31G
18ZáložníkO. Biton6.83G5A
9ZáložníkR. Hatuel6.83G1A
21ÚtočníkR. Zikri6.82G1A
Ashdod
25BrankárK. Niemczycki6.4
2ObrancaA. Cohen6.8
4ObrancaT. Awany6.5
87ObrancaM. Amer6.71G
3ZáložníkI. Diakite
8ZáložníkR. Gordana7.11G2A
7ZáložníkN. Dabush6.83G
77ZáložníkH. Boahen6.3
14ZáložníkN. Muche6.71A
28ZáložníkI. Hajaj
18ÚtočníkS. Nachmani6.5

Prehľad zápasu

Ashdod zdolal Hapoel Haifa 2:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: R. Gordana 79′, M. Amer 83′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 2 červených kariet. Hapoel Haifa mal 50% držanie lopty, Ashdod mal 50%. Hapoel Haifa mal 11 striel (3 na bránu), Ashdod mal 17 (4 na bránu). Hapoel Haifa urobil 5 striedaní, Ashdod urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Rotem Hatuel 89′).

Rivalita od 2025

Hapoel Haifa vs Ashdod vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hapoel Haifa
0
výhier
Remízy
0
Ashdod
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hapoel Haifa

LDDLDL

Ashdod

LDLLDL

Predpoveď zápasu

Hapoel Haifa

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ashdod

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hapoel Haifa or draw

50%Forma50%
67%Útok33%
45%Obrana55%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026