Menu

Maccabi Netanya vs Ironi Kiryat Shmona

Netanya Stadium, Netanya7. februára 2026 o 18:30
Rozhodca: G. Levi

Udalosti zápasu

Maccabi Netanya
Ironi Kiryat Shmona
Výkop
Matheus Davo

asistencia: M. Levi

29′
40′Shay Ben David
Gontie Junior Diomande45+2′
Polčas
46′
A. AvrahamC. Martinez
46′
M. Siman TovF. Pacheco
46′
A. SharetzkyM. Abu Rumi
52′
A. Ugarriza
VAR
60′Card upgrade
61′Ofir Benbenishti
65′Yair Mordechai
G. DiomandeB. Zaarura
69′
R. KellerA. Gertel
69′
70′Ovadia Dervish
M. LeviO. Shamir
84′
I. Ben ShabatL. O. Mizrahi
84′
84′
Y. MordechaiB. Shaheen
90+7′Itzik Sholmyster
Heriberto TavaresL. Cohen
90+1′
90+2′
A. UgarrizaW. M. Alli
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
9Shots off Goal3
18Total Shots8
3Blocked Shots1
9Shots insidebox5
9Shots outsidebox3
11Fouls14
6Corner Kicks2
0Offsides0
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
547Total passes293
461Passes accurate202
84%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Netanya je 6.77, v porovnaní s 6.73 u Ironi Kiryat Shmona. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Netanya je M. Levi (7.11), u Ironi Kiryat Shmona je to A. Ugarriza (6.94).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Netanya prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 19 asistenciami, na čele s M. Levi (6G). U Ironi Kiryat Shmona je to 21 gólov a 13 asistencií s lídrom A. Ugarriza (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Netanya nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.50, zatiaľ čo Ironi Kiryat Shmona má 3 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Netanya nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 6 u Ironi Kiryat Shmona s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Netanya nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 1 u Ironi Kiryat Shmona s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Maccabi Netanya a 74% u Ironi Kiryat Shmona. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Netanya nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Ironi Kiryat Shmona. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Netanya je 25.9 (najmladší: G. Diomande (22), najstarší: N. Antman (33)), zatiaľ čo Ironi Kiryat Shmona má priemer 25.8 (najmladší: L. Deri (22), najstarší: D. Tenenbaum (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Netanya majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 22 u Ironi Kiryat Shmona. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Netanya4-2-3-14-2-3-1Ironi Kiryat Shmona
GKDEFMIDFWD
45Antman26Jaber5Kulikov4Shabat72Keller8Sade57Diomande10Bilu15Levi91Tavares83Davo19Tenenba.20Darwish44Deri32David17Sholmys.21Avraham6Benbeni.11Tov10Sharetz.7Mordech.9Ugarriza

Náhradníci

Tréner: Ronny Levy

Náhradníci

Tréner: Shai Barda

Maccabi NetanyaSila pozíciíIroni Kiryat Shmona
6.77
Ø Hodnotenie
6.73
6.86Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.50Obranca (2 v 3)6.73
1G 4A0G 2A
6.80Záložník (7 v 6)6.69
11G 8A11G 9A
7.08Útočník (1 v 1)6.94
4G 7A10G 2A
Maccabi Netanya4-2-3-1
45BrankárN. Antman6.9
26ObrancaK. Jaber6.52A
72ObrancaR. Keller6.51G2A
5ZáložníkD. Kulikov
4ZáložníkI. Ben Shabat
8ZáložníkY. Sade6.5
57ZáložníkG. Diomande6.71G
10ZáložníkO. Bilu
15ZáložníkM. Levi7.16G4A
91ZáložníkHeriberto Tavares6.94G4A
83ÚtočníkMatheus Davo7.14G7A
Ironi Kiryat Shmona4-2-3-1
19BrankárD. Tenenbaum6.8
44ObrancaL. Deri6.7
32ObrancaS. David6.82A
17ObrancaI. Sholmyster6.7
20ZáložníkO. Darwish
21ZáložníkA. Avraham6.51G1A
6ZáložníkO. Benbenishti6.82A
11ZáložníkM. Siman Tov6.72G
10ZáložníkA. Sharetzky6.53G3A
7ZáložníkY. Mordechai6.95G3A
9ÚtočníkA. Ugarriza6.910G2A

Prehľad zápasu

Maccabi Netanya a Ironi Kiryat Shmona remizovali 1:1. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: Matheus Davo 29′, A. Ugarriza 52′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Maccabi Netanya mal 65% držanie lopty, Ironi Kiryat Shmona mal 35%. Maccabi Netanya mal 18 striel (6 na bránu), Ironi Kiryat Shmona mal 8 (4 na bránu). Maccabi Netanya urobil 5 striedaní, Ironi Kiryat Shmona urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Ofir Benbenishti 60′).

Rivalita od 2017

Maccabi Netanya vs Ironi Kiryat Shmona vzájomné výsledky

19 stretnutí
Maccabi Netanya
12
výhier
Remízy
2
Ironi Kiryat Shmona
5
výhier
Góly spolu
45 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
9/19 · 47%
Nad 2,5
10/19 · 53%

Aktuálna forma

Maccabi Netanya

WLWWDW

Ironi Kiryat Shmona

WWLWLW

Predpoveď zápasu

Maccabi Netanya

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ironi Kiryat Shmona

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Maccabi Netanya or draw and +1.5 goals

40%Forma60%
33%Útok67%
55%Obrana45%
93%Vzájomné zápasy7%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026