Menu

Ironi Kiryat Shmona vs Bnei Sakhnin

Kiryat Shmona Municipal Stadium, Kiryat Shmona4. apríla 2026 o 19:00
Domáci

Ironi Kiryat Shmona

20
Hostia

Bnei Sakhnin

Rozhodca: D. Zino

Udalosti zápasu

Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin
Výkop
M. Siman Tov

asistencia: N. Ljubisavljevic

7′
Shay Ben David15′
A. Ugarriza
43′
Polčas
46′
S. NachmaniA. Miranyan
61′
O. AbuhavJ. Adeniyi
A. SharetzkyC. Martinez
67′
72′
D. MaicomE. Shamir
A. UgarrizaF. Pacheco
79′
B. ShaheenI. Sholmyster
79′
Y. AckahA. Avraham
84′
85′
A. AzugiM. Ganame
85′
M. Sheikh YosefS. Yunes
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
4Shots off Goal4
8Total Shots7
0Blocked Shots1
4Shots insidebox6
4Shots outsidebox1
8Fouls12
5Corner Kicks2
1Offsides0
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
423Total passes600
330Passes accurate509
78%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ironi Kiryat Shmona je 6.75, v porovnaní s 6.64 u Bnei Sakhnin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ironi Kiryat Shmona je A. Ugarriza (6.94), u Bnei Sakhnin je to M. Abu Nil (6.94).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ironi Kiryat Shmona prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 14 asistenciami, na čele s A. Ugarriza (10G). U Bnei Sakhnin je to 7 gólov a 7 asistencií s lídrom A. Salman (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ironi Kiryat Shmona nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Bnei Sakhnin má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ironi Kiryat Shmona nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Bnei Sakhnin s hodnotením 6.51. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ironi Kiryat Shmona nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.94, v porovnaní s 1 u Bnei Sakhnin s priemerom 6.30. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Ironi Kiryat Shmona a 75% u Bnei Sakhnin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ironi Kiryat Shmona nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Bnei Sakhnin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ironi Kiryat Shmona je 25.6 (najmladší: B. Shaheen (22), najstarší: D. Tenenbaum (30)), zatiaľ čo Bnei Sakhnin má priemer 24.7 (najmladší: A. Salman (19), najstarší: K. Brucic (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ironi Kiryat Shmona majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 24 u Bnei Sakhnin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ironi Kiryat Shmona4-2-3-15-4-1Bnei Sakhnin
GKDEFMIDFWD
19Tenenba.20Darwish26Ljubisa.32David91Shaheen6Benbeni.79Ackah11Tov10Sharetz.7Mordech.9Ugarriza22Nil12Azugi17Hilu26Korsia3Brucic29Salman7Yosef8Maicom18Abuhav21Bushnaq19Nachmani

Náhradníci

Tréner: Shai Barda

Náhradníci

Tréner: Yossi Abukasis

Ironi Kiryat ShmonaSila pozíciíBnei Sakhnin
6.75
Ø Hodnotenie
6.64
6.79Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (3 v 4)6.68
0G 4A4G 5A
6.74Záložník (6 v 5)6.51
10G 8A3G 2A
6.94Útočník (1 v 1)6.30
10G 2A0G 0A
Ironi Kiryat Shmona4-2-3-1
19BrankárD. Tenenbaum6.8
26ObrancaN. Ljubisavljevic6.92A
32ObrancaS. David6.82A
91ObrancaB. Shaheen6.4
20ZáložníkO. Darwish
6ZáložníkO. Benbenishti6.82A
79ZáložníkY. Ackah6.7
11ZáložníkM. Siman Tov6.72G
10ZáložníkA. Sharetzky6.53G3A
7ZáložníkY. Mordechai6.95G3A
9ÚtočníkA. Ugarriza6.910G2A
Bnei Sakhnin5-4-1
22BrankárM. Abu Nil6.9
12ObrancaA. Azugi6.71G3A
17ObrancaH. Hilu6.8
3ObrancaK. Brucic6.5
29ObrancaA. Salman6.73G2A
26ZáložníkO. Korsia
7ZáložníkM. Sheikh Yosef
8ZáložníkD. Maicom
18ZáložníkO. Abuhav
21ZáložníkJ. Bushnaq6.53G2A
19ÚtočníkS. Nachmani6.3

Prehľad zápasu

Ironi Kiryat Shmona zdolal Bnei Sakhnin 2:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: M. Siman Tov 7′, A. Ugarriza 43′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Ironi Kiryat Shmona mal 42% držanie lopty, Bnei Sakhnin mal 58%. Ironi Kiryat Shmona mal 8 striel (4 na bránu), Bnei Sakhnin mal 7 (2 na bránu). Ironi Kiryat Shmona urobil 4 striedaní, Bnei Sakhnin urobil 5.

Rivalita od 2025

Ironi Kiryat Shmona vs Bnei Sakhnin vzájomné výsledky

2 stretnutí
Ironi Kiryat Shmona
0
výhier
Remízy
1
Bnei Sakhnin
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Ironi Kiryat Shmona

WWLWLW

Bnei Sakhnin

LDLDWL

Predpoveď zápasu

Ironi Kiryat Shmona

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Bnei Sakhnin

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Ironi Kiryat Shmona or draw

63%Forma38%
78%Útok22%
41%Obrana59%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026