Menu

Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa

Netanya Stadium, Netanya11. apríla 2026 o 19:00
Domáci

Maccabi Netanya

00
Hostia

Hapoel Haifa

Rozhodca: D. Zino

Udalosti zápasu

Maccabi Netanya
Hapoel Haifa
Výkop
26′R. Nawi
M. Levi39′
45+4′N. Balay
Polčas
46′
R. NawiY. Ferber
W. CyprienM. Plakushchenko
57′
M. LeviO. Bilu
57′
64′
A. RadulovicS. Fadida
70′
R. Hatuel
70′
N. BalayO. Biton
80′
A. TurgemanL. Sardal
A. Ouattara81′
B. ZaaruraG. Diomande
84′
A. GertelR. Keller
84′
G. Diomande90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
6Shots off Goal2
12Total Shots8
2Blocked Shots5
5Shots insidebox1
7Shots outsidebox7
11Fouls8
4Corner Kicks3
1Offsides0
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
557Total passes391
469Passes accurate304
84%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Netanya je 6.85, v porovnaní s 6.69 u Hapoel Haifa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Netanya je M. Levi (7.11), u Hapoel Haifa je to A. Turgeman (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Netanya prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 19 asistenciami, na čele s B. Zaarura (6G). U Hapoel Haifa je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Turgeman (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Netanya nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo Hapoel Haifa má 4 obrancov s priemerom 6.59. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Netanya nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u Hapoel Haifa s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Netanya nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 1 u Hapoel Haifa s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Maccabi Netanya a 78% u Hapoel Haifa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Netanya nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Hapoel Haifa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Netanya je 26.2 (najmladší: B. Konate (22), najstarší: N. Antman (33)), zatiaľ čo Hapoel Haifa má priemer 29.5 (najmladší: R. Nawi (21), najstarší: D. Malul (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Netanya majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 13 u Hapoel Haifa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Netanya4-1-4-14-2-3-1Hapoel Haifa
GKDEFMIDFWD
45Antman26Jaber6Konate4Shabat24Gertel32Ouattara16Zaarura15Levi25Cyprien91Tavares83Davo1Gerafi4Malul13Zuparic5Kricak16Balay14Nawi55Sabag49Radulov.19Altunas.26Rotman17Turgeman

Náhradníci

Tréner: Ronny Levy

Náhradníci

Tréner: Gal Arel

Maccabi NetanyaSila pozíciíHapoel Haifa
6.85
Ø Hodnotenie
6.69
6.86Brankár (1 v 1)6.53
0G 0A0G 0A
6.47Obranca (2 v 4)6.59
1G 2A0G 1A
6.95Záložník (7 v 5)6.68
17G 10A1G 3A
7.08Útočník (1 v 1)7.23
4G 7A2G 0A
Maccabi Netanya4-1-4-1
45BrankárN. Antman6.9
26ObrancaK. Jaber6.52A
6ObrancaB. Konate6.51G
4ZáložníkI. Ben Shabat
24ZáložníkA. Gertel
32ZáložníkA. Ouattara6.91G1A
16ZáložníkB. Zaarura7.06G
15ZáložníkM. Levi7.16G4A
25ZáložníkW. Cyprien6.81A
91ZáložníkHeriberto Tavares6.94G4A
83ÚtočníkMatheus Davo7.14G7A
Hapoel Haifa4-2-3-1
1BrankárY. Gerafi6.5
4ObrancaD. Malul6.61A
13ObrancaD. Zuparic6.7
5ObrancaI. Kricak6.5
16ObrancaN. Balay6.5
14ZáložníkR. Nawi6.7
55ZáložníkN. Sabag6.91G3A
49ZáložníkA. Radulovic6.5
19ZáložníkS. Altunashvili6.6
26ZáložníkL. Rotman6.8
17ÚtočníkA. Turgeman7.22G

Prehľad zápasu

Maccabi Netanya a Hapoel Haifa remizovali 0:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Bolo udelených 5 žltých kariet. Maccabi Netanya mal 59% držanie lopty, Hapoel Haifa mal 41%. Maccabi Netanya mal 12 striel (4 na bránu), Hapoel Haifa mal 8 (1 na bránu). Maccabi Netanya urobil 4 striedaní, Hapoel Haifa urobil 5.

Rivalita od 2025

Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa vzájomné výsledky

1 stretnutí
Maccabi Netanya
1
výhier
Remízy
0
Hapoel Haifa
0
výhier
Góly spolu
7 · 7.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Maccabi Netanya

WLWWDW

Hapoel Haifa

LDDLDL

Predpoveď zápasu

Maccabi Netanya

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hapoel Haifa

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Maccabi Netanya or draw

58%Forma42%
67%Útok33%
41%Obrana59%
62%Vzájomné zápasy38%

Stadium

Netanya Stadium, Netanya — 13,610 capacity, opened in 2012. Home of Israel men's national football team, Maccabi Netanya F.C., Israel national under-19 association football team, Hapoel Hadera F.C..

Netanya Stadium

Amos Meron · CC BY-SA 3.0

Capacity
13,610
Opened
2012
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026