Menu

Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva

Bloomfield Stadium, Tel-Aviv12. apríla 2026 o 19:30
Domáci

Maccabi Tel Aviv

13
Hostia

Hapoel Beer Sheva

Rozhodca: G. Laibuvitz

Udalosti zápasu

Maccabi Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva
Výkop
Itamar Noy19′
28′
E. Peretz

asistencia: M. Abu Rumi

Roy Revivo36′
41′Amir Chaim Ganah
Saied Abu Farchi45+1′
Red card cancelled45′
VAR
VAR
45+7′Goal cancelled
Polčas
Penalty confirmed54′
VAR
S. Abu Farhi

Penalty

56′
57′
K. Kangwa

asistencia: I. Zlatanovic

N. Ben HarushS. Jehezkel
63′
O. DavidaE. Sahiti
63′
67′
A. C. GanahZ. Ahmed
I. NoyE. Madmon
77′
H. VarelaY. Malede
77′
HeitorM. Camara
81′
85′
M. Abu RumiY. Stoyanov
89′
G. MizrahiR. Levy
90+4′Kings Kangwa
90′
I. ZlatanovicJ. East
90′
K. Kangwa

asistencia: E. Peretz

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
2Shots off Goal7
13Total Shots13
9Blocked Shots0
12Shots insidebox7
1Shots outsidebox6
14Fouls15
10Corner Kicks2
1Offsides1
52%Ball Possession48%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
365Total passes349
285Passes accurate285
78%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Tel Aviv je 6.85, v porovnaní s 7.04 u Hapoel Beer Sheva. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Tel Aviv je O. Melika (7.07), u Hapoel Beer Sheva je to K. Kangwa (7.63).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 17 asistenciami, na čele s D. Peretz (10G). U Hapoel Beer Sheva je to 24 gólov a 16 asistencií s lídrom K. Kangwa (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Hapoel Beer Sheva má 3 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Hapoel Beer Sheva s hodnotením 7.29. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 2 u Hapoel Beer Sheva s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Maccabi Tel Aviv a 82% u Hapoel Beer Sheva. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Tel Aviv nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Hapoel Beer Sheva. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv je 23.1 (najmladší: S. Abu Farhi (19), najstarší: D. Peretz (30)), zatiaľ čo Hapoel Beer Sheva má priemer 26.4 (najmladší: A. C. Ganah (21), najstarší: H. Lopes (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Tel Aviv majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 28 u Hapoel Beer Sheva. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Tel Aviv4-2-3-14-3-3Hapoel Beer Sheva
GKDEFMIDFWD
22Melika21Harush6Asante4Heitor3Revivo30Noy36Shahar77Davida42Peretz29Varela34Farhi55Eliasi2Mizrahi44Diop5Blorian22Lopes7Peretz25Ventura17Kangwa45Rumi66Zlatano.11Ganah

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Náhradníci

Tréner: Ran Kozuch

Maccabi Tel AvivSila pozíciíHapoel Beer Sheva
6.85
Ø Hodnotenie
7.04
7.07Brankár (1 v 1)6.86
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (4 v 3)6.97
2G 10A4G 3A
6.85Záložník (5 v 5)7.29
23G 6A13G 7A
6.79Útočník (1 v 2)6.85
6G 1A7G 6A
Maccabi Tel Aviv4-2-3-1
22BrankárO. Melika7.1
21ObrancaN. Ben Harush6.4
6ObrancaT. Asante6.81G2A
4ObrancaHeitor7.01G
3ObrancaR. Revivo7.08A
30ZáložníkI. Noy6.72G
36ZáložníkI. Shahar6.96G1A
77ZáložníkO. Davida6.72G1A
42ZáložníkD. Peretz7.010G2A
29ZáložníkH. Varela6.93G2A
34ÚtočníkS. Abu Farhi6.86G1A
Hapoel Beer Sheva4-3-3
55BrankárN. Eliasi6.9
2ObrancaG. Mizrahi6.91G
5ObrancaO. Blorian7.32G2A
22ObrancaH. Lopes6.71G1A
44ZáložníkD. T. Diop
7ZáložníkE. Peretz7.16G3A
25ZáložníkLucas Ventura7.21A
17ZáložníkK. Kangwa7.67G3A
45ZáložníkM. Abu Rumi
66ÚtočníkI. Zlatanovic6.87G3A
11ÚtočníkA. C. Ganah6.93A

Prehľad zápasu

Hapoel Beer Sheva zdolal Maccabi Tel Aviv 3:1. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: E. Peretz 28′, S. Abu Farhi 56′ (pen.), K. Kangwa 57′, K. Kangwa 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Maccabi Tel Aviv mal 52% držanie lopty, Hapoel Beer Sheva mal 48%. Maccabi Tel Aviv mal 13 striel (2 na bránu), Hapoel Beer Sheva mal 13 (6 na bránu). Maccabi Tel Aviv urobil 5 striedaní, Hapoel Beer Sheva urobil 4. VAR zasiahol: Red card cancelled (Saied Abu Farchi 45′), Goal cancelled (Kings Kangwa 45′), Penalty confirmed (Heitor 54′).

Rivalita od 2025

Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva vzájomné výsledky

3 stretnutí
Maccabi Tel Aviv
1
výhier
Remízy
0
Hapoel Beer Sheva
2
výhier
Góly spolu
5 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

Hapoel Beer Sheva

WLDWWW

Predpoveď zápasu

Maccabi Tel Aviv

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Hapoel Beer Sheva

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Maccabi Tel Aviv or draw

54%Forma46%
65%Útok35%
50%Obrana50%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026