Menu

Austin vs Toronto Fc

Q2 Stadium, Austin, Texas21. mája 2023 o 02:30
Domáci

Austin

10
Hostia

Toronto FC

Rozhodca: I. Pekmic

Udalosti zápasu

Austin
Toronto FC
Výkop
Daniel Pereira28′
35′Brandon Servania
Ethan Finlay37′
Polčas
46′
T. AntonoglouH. Mbongue
46′
B. ServaniaK. Thompson
53′Kobe Franklin
E. FinlayE. Rigoni
64′
D. PereiraJ. Valencia
64′
M. UrrutiG. Zardes
64′
67′
F. BernardeschiJ. Faria
71′Mark-Anthony Kaye
Alexander Ring75′
J. GallagherA. Lundkvist
75′
Sofiane Djeffal79′
R. RedesD. Fagundez
83′
G. Zardes
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal0
11Shots off Goal2
16Total Shots3
3Blocked Shots1
9Shots insidebox1
7Shots outsidebox2
12Fouls13
11Corner Kicks2
2Offsides1
63%Ball Possession37%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
482Total passes299
402Passes accurate209
83%Passes %70%
1.24expected_goals0.21

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Austin je 6.97, v porovnaní s 6.99 u Toronto FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Austin je B. Stuver (7.21), u Toronto FC je to F. Bernardeschi (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Austin prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s D. Pereira (2G). U Toronto FC je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom F. Bernardeschi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Austin nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Toronto FC má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Austin nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u Toronto FC s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Austin nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Toronto FC s priemerom 7.09. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Austin a —% u Toronto FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Austin nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Toronto FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Austin je 31.0 (najmladší: D. Pereira (25), najstarší: E. Finlay (35)), zatiaľ čo Toronto FC má priemer 28.6 (najmladší: K. Franklin (22), najstarší: S. Johnson (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Austin majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u Toronto FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Austin3-4-33-4-3Toronto FC
GKDEFMIDFWD
1Stuver15Väisänen18Cascante8Ring24Lima22Djeffal6Pereira17Gallagh.13Finlay37Urruti11Redes1Johnson6Mabika2Hedges28Petretta19Franklin23Servania14Kaye81Antonog.22Laryea9Sapong10Bernard.

Náhradníci

Tréner: J. Wolff

Náhradníci

Tréner: B. Bradley

AustinSila pozíciíToronto FC
6.97
Ø Hodnotenie
6.99
7.21Brankár (1 v 1)7.25
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (3 v 3)6.84
0G 0A0G 0A
6.97Záložník (4 v 4)6.67
4G 3A0G 0A
Útočník (3 v 3)7.09
0G 0A5G 4A
Austin3-4-3
1BrankárB. Stuver7.2
15ObrancaL. Väisänen
18ObrancaJ. Cascante6.7
8ObrancaA. Ring
24ZáložníkN. Lima
22ZáložníkS. Djeffal
6ZáložníkD. Pereira7.12G3A
17ZáložníkJ. Gallagher6.82G
13ÚtočníkE. Finlay
37ÚtočníkM. Urruti
11ÚtočníkR. Redes
Toronto FC3-4-3
1BrankárS. Johnson7.3
6ObrancaA. Mabika
2ObrancaM. Hedges
28ObrancaR. Petretta6.8
19ZáložníkK. Franklin6.7
23ZáložníkB. Servania
14ZáložníkM. Kaye
81ZáložníkT. Antonoglou
22ÚtočníkR. Laryea6.81G1A
9ÚtočníkC. Sapong
10ÚtočníkF. Bernardeschi7.34G3A

Prehľad zápasu

Austin zdolal Toronto FC 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2023. Góly strelili: G. Zardes 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Austin mal 63% držanie lopty, Toronto FC mal 37%. Austin mal 16 striel (2 na bránu), Toronto FC mal 3 (0 na bránu). Očakávané góly: Austin 1.24 — Toronto FC 0.21. Austin urobil 5 striedaní, Toronto FC urobil 3.

Aktuálna forma

Austin

LLLWLL

Toronto FC

WLDDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026