Menu

New England Revolution vs Chicago Fire

Gillette Stadium, Foxborough, Massachusetts28. mája 2023 o 01:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

New England Revolution
Chicago Fire
Výkop
10′
G. Koutsias

asistencia: X. Shaqiri

22′
A. Farrell

Own Goal

N. Buck

asistencia: B. Wood

38′
B. Wood

asistencia: C. Makoun

40′
Polčas
47′Jairo Torres
Latif Blessing50′
61′
M. PinedaR. Czichos
L. BlessingCarles Gil
62′
62′
K. PrzybyłkoK. Kamara
67′
J. TorresB. Gutiérrez
72′
K. BurksA. Souquet
72′
G. KoutsiasA. Aceves
79′
M. Haile-Selassie

asistencia: K. Kamara

B. WoodJ. Altidore
81′
E. BoatengJ. Rennicks
81′
J. Altidore

asistencia: D. Romney

83′
Carles Gil90+3′
DeJuan Jones90′
90+2′Chris Brady
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
6Shots off Goal3
16Total Shots9
4Blocked Shots3
10Shots insidebox7
6Shots outsidebox2
14Fouls4
9Corner Kicks4
1Offsides0
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
499Total passes461
421Passes accurate381
84%Passes %83%
2.32expected_goals1.07

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New England Revolution je 6.53, v porovnaní s 6.93 u Chicago Fire. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New England Revolution je M. Polster (6.94), u Chicago Fire je to C. Brady (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New England Revolution prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Polster (1G). U Chicago Fire je to 2 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Haile-Selassie (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New England Revolution nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.30, zatiaľ čo Chicago Fire má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New England Revolution nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 4 u Chicago Fire s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New England Revolution nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Chicago Fire s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 53% u New England Revolution a 82% u Chicago Fire. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New England Revolution nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 1 u Chicago Fire. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New England Revolution je 29.7 (najmladší: N. Buck (20), najstarší: A. Farrell (33)), zatiaľ čo Chicago Fire má priemer 25.0 (najmladší: C. Brady (21), najstarší: M. Pineda (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New England Revolution majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 9 u Chicago Fire. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New England Revolution3-4-1-23-4-1-2Chicago Fire
GKDEFMIDFWD
99Petrović88Farrell2Romney6Makoun24Jones8Polster29Buck18Boateng19Blessing9Vrioni17Wood34Brady27Burks22Pineda16Omsberg7Haile-S.20Torres30Giménez6Navarro10Shaqiri11Przybył.19Koutsias

Náhradníci

Tréner: B. Arena

Náhradníci

Tréner: F. Klopas

New England RevolutionSila pozíciíChicago Fire
6.53
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.30Obranca (3 v 3)6.80
0G 0A0G 0A
6.64Záložník (4 v 4)6.98
1G 1A2G 1A
New England Revolution3-4-1-2
99BrankárĐ. Petrović
88ObrancaA. Farrell6.3
2ObrancaD. Romney
6ObrancaC. Makoun
24ZáložníkD. Jones
8ZáložníkM. Polster6.91G1A
29ZáložníkN. Buck6.3
18ZáložníkE. Boateng
19ÚtočníkL. Blessing
9ÚtočníkG. Vrioni
17ÚtočníkB. Wood
Chicago Fire3-4-1-2
34BrankárC. Brady7.0
27ObrancaK. Burks
22ObrancaM. Pineda6.8
16ObrancaW. Omsberg
7ZáložníkM. Haile-Selassie7.02G1A
20ZáložníkJ. Torres
30ZáložníkG. Giménez
6ZáložníkM. Navarro
10ÚtočníkX. Shaqiri
11ÚtočníkK. Przybyłko
19ÚtočníkG. Koutsias

Prehľad zápasu

New England Revolution a Chicago Fire remizovali 3:3. Zápas sa hral v Major League Soccer 2023. Góly strelili: G. Koutsias 10′, A. Farrell 22′ (o.g.), N. Buck 38′, B. Wood 40′, M. Haile-Selassie 79′, J. Altidore 83′. Bolo udelených 5 žltých kariet. New England Revolution mal 53% držanie lopty, Chicago Fire mal 47%. New England Revolution mal 16 striel (6 na bránu), Chicago Fire mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: New England Revolution 2.32 — Chicago Fire 1.07. New England Revolution urobil 3 striedaní, Chicago Fire urobil 5.

Rivalita od 2012

New England Revolution vs Chicago Fire vzájomné výsledky

36 stretnutí
New England Revolution
13
výhier
Remízy
12
Chicago Fire
11
výhier
Góly spolu
105 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
24/36 · 67%
Nad 2,5
21/36 · 58%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025

Aktuálna forma

New England Revolution

DLWLDL

Chicago Fire

WLLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026