Menu

Los Angeles Fc vs Nashville Sc

BMO Stadium, Los Angeles, California24. marca 2024 o 03:30
Domáci

Los Angeles FC

50
Hostia

Nashville SC

Rozhodca: E. Lezama

Udalosti zápasu

Los Angeles FC
Nashville SC
Výkop
7′Shaq Moore
T. Tillman
9′
D. Bouanga

Penalty

18′
Ryan Hollingshead39′
Sergi Palencia42′
43′Dru Yearwood
Polčas
46′
T. WashingtonD. Lovitz
D. Bouanga

asistencia: Sergi Palencia

47′
Eduard Atuesta52′
61′Joe Willis
64′
T. BoydE. Panicco
M. BoguszD. Martínez
66′
Sergi PalenciaE. Segura
66′
66′
D. YearwoodS. Davis
C. Olivera

asistencia: D. Martínez

74′
C. OliveraN. Ordaz
76′
77′
H. MukhtarM. Gaines
77′
S. SurridgeT. Bunbury
T. TillmanÉ. Dueñas
84′
Nathan Ordaz90′
E. Atuesta

asistencia: D. Bouanga

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal2
10Shots off Goal1
27Total Shots9
5Blocked Shots6
16Shots insidebox5
11Shots outsidebox4
19Fouls6
7Corner Kicks3
1Offsides0
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves6
412Total passes520
334Passes accurate433
81%Passes %83%
4.88expected_goals0.47

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Los Angeles FC je 7.12, v porovnaní s 6.96 u Nashville SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Los Angeles FC je D. Bouanga (7.67), u Nashville SC je to H. Mukhtar (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Los Angeles FC prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 16 asistenciami, na čele s D. Bouanga (26G). U Nashville SC je to 43 gólov a 16 asistencií s lídrom S. Surridge (25G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Los Angeles FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo Nashville SC má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Los Angeles FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Nashville SC s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Los Angeles FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.67, v porovnaní s 1 u Nashville SC s priemerom 7.28. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Los Angeles FC a 54% u Nashville SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Los Angeles FC nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Nashville SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Los Angeles FC je 30.3 (najmladší: C. Olivera (23), najstarší: H. Lloris (39)), zatiaľ čo Nashville SC má priemer 30.1 (najmladší: D. Yearwood (25), najstarší: J. Willis (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Los Angeles FC majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 26 u Nashville SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Los Angeles FC4-3-34-2-3-1Nashville SC
GKDEFMIDFWD
1Lloris14Palencia3Murillo33Long24Holling.11Tillman6Sánchez20Atuesta13Olivera19Bogusz99Bouanga1Willis18Moore44Kallman5Maher23Washing.27Anunga16Yearwood19Muyl10Mukhtar11Boyd9Surridge

Náhradníci

Tréner: S. Cherundolo

Náhradníci

Tréner: G. Smith

Los Angeles FCSila pozíciíNashville SC
7.12
Ø Hodnotenie
6.96
6.82Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 4)6.82
4G 6A0G 0A
6.99Záložník (3 v 5)6.89
0G 2A18G 13A
7.67Útočník (3 v 1)7.28
26G 8A25G 3A
Los Angeles FC4-3-3
1BrankárH. Lloris6.8
14ObrancaSergi Palencia7.11G2A
3ObrancaJ. Murillo
33ObrancaA. Long7.01G
24ObrancaR. Hollingshead7.12G4A
11ZáložníkT. Tillman7.02A
6ZáložníkIlie Sánchez
20ZáložníkE. Atuesta
13ÚtočníkC. Olivera
19ÚtočníkM. Bogusz
99ÚtočníkD. Bouanga7.726G8A
Nashville SC4-2-3-1
1BrankárJ. Willis7.0
18ObrancaS. Moore
44ObrancaB. Kallman
5ObrancaJ. Maher6.8
23ObrancaT. Washington
27ZáložníkB. Anunga
16ZáložníkD. Yearwood
19ZáložníkA. Muyl6.71G4A
10ZáložníkH. Mukhtar7.517G8A
11ZáložníkT. Boyd6.51A
9ÚtočníkS. Surridge7.325G3A

Prehľad zápasu

Los Angeles FC zdolal Nashville SC 5:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2024. Góly strelili: T. Tillman 9′, D. Bouanga 18′ (pen.), D. Bouanga 47′, C. Olivera 74′, E. Atuesta 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Los Angeles FC mal 44% držanie lopty, Nashville SC mal 56%. Los Angeles FC mal 27 striel (12 na bránu), Nashville SC mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: Los Angeles FC 4.88 — Nashville SC 0.47. Los Angeles FC urobil 4 striedaní, Nashville SC urobil 5.

Aktuálna forma

Los Angeles FC

DWWDLW

Nashville SC

LWLLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026