Menu

Fc Cincinnati vs New England Revolution

TQL Stadium, Cincinnati, Ohio23. júna 2024 o 01:30

Udalosti zápasu

FC Cincinnati
New England Revolution
Výkop
21′
G. Vrioni

asistencia: Carles Gil

Obinna Nwobodo34′
41′
G. Vrioni

asistencia: E. Boateng

Alvas Powell45+3′
Polčas
A. PowellN. Hagglund
46′
K. KelsySergio Santos
46′
G. ValenzuelaY. Kubo
46′
Yuya Kubo49′
DeAndre Yedlin54′
Luca Orellano63′
Y. Asad

asistencia: L. Acosta

65′
68′
I. HarkesN. Buck
Obinna Nwobodo69′
Obinna Nwobodo69′
Y. AsadB. Halsey
75′
81′Giacomo Vrioni
81′
E. BoatengJ. Mensah
I. MurphyA. Boupendza
88′
88′
Carles GilB. Bye
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
8Shots off Goal3
20Total Shots10
7Blocked Shots2
11Shots insidebox5
9Shots outsidebox5
19Fouls9
9Corner Kicks3
2Offsides0
58%Ball Possession42%
6Yellow Cards1
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
436Total passes319
353Passes accurate245
81%Passes %77%
1.27expected_goals0.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Cincinnati je 6.91, v porovnaní s 7.23 u New England Revolution. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Cincinnati je L. Acosta (7.11), u New England Revolution je to Carles Gil (7.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Cincinnati prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 8 asistenciami, na čele s G. Valenzuela (4G). U New England Revolution je to 11 gólov a 10 asistencií s lídrom Carles Gil (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Cincinnati nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo New England Revolution má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Cincinnati nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u New England Revolution s hodnotením 7.46. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Cincinnati nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u New England Revolution s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 42% u FC Cincinnati a 50% u New England Revolution. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Cincinnati nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 11 u New England Revolution. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Cincinnati je 27.1 (najmladší: K. Kelsy (21), najstarší: D. Yedlin (32)), zatiaľ čo New England Revolution má priemer 29.9 (najmladší: E. Bajraktarević (20), najstarší: Carles Gil (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Cincinnati majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 28 u New England Revolution. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Cincinnati3-4-1-24-2-3-1New England Revolution
GKDEFMIDFWD
18Celenta.2Powell32Murphy91Yedlin23Orellano20Bucha5Nwobodo27Asad10Acosta19Kelsy22Valenzu.31Ivačič12Lima3Arreaga2Romney24Jones14Harkes8Polster47Bajrakt.10Gil18Boateng9Vrioni

Náhradníci

Tréner: P. Noonan

Náhradníci

Tréner: C. Porter

FC CincinnatiSila pozíciíNew England Revolution
6.91
Ø Hodnotenie
7.23
7.08Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (3 v 4)
0G 4A0G 0A
6.99Záložník (4 v 5)7.46
1G 4A11G 10A
6.92Útočník (3 v 1)
4G 0A0G 0A
FC Cincinnati3-4-1-2
18BrankárR. Celentano7.1
2ObrancaA. Powell6.6
32ObrancaI. Murphy
91ObrancaD. Yedlin6.84A
23ZáložníkL. Orellano7.12A
20ZáložníkP. Bucha7.11G2A
5ZáložníkO. Nwobodo6.8
27ZáložníkY. Asad
10ÚtočníkL. Acosta7.1
19ÚtočníkK. Kelsy
22ÚtočníkG. Valenzuela6.74G
New England Revolution4-2-3-1
31BrankárA. Ivačič6.8
12ObrancaN. Lima
3ObrancaX. Arreaga
2ObrancaD. Romney
24ObrancaD. Jones
14ZáložníkI. Harkes
8ZáložníkM. Polster6.91G1A
47ZáložníkE. Bajraktarević
10ZáložníkCarles Gil8.010G9A
18ZáložníkE. Boateng
9ÚtočníkG. Vrioni

Prehľad zápasu

New England Revolution zdolal FC Cincinnati 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2024. Góly strelili: G. Vrioni 21′, G. Vrioni 41′, Y. Asad 65′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Cincinnati mal 58% držanie lopty, New England Revolution mal 42%. FC Cincinnati mal 20 striel (5 na bránu), New England Revolution mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: FC Cincinnati 1.27 — New England Revolution 0.49. FC Cincinnati urobil 5 striedaní, New England Revolution urobil 3.

Rivalita od 2019

FC Cincinnati vs New England Revolution vzájomné výsledky

14 stretnutí
FC Cincinnati
6
výhier
Remízy
3
New England Revolution
5
výhier
Góly spolu
47 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
8/14 · 57%
Nad 2,5
8/14 · 57%

Aktuálna forma

FC Cincinnati

LWLWWW

New England Revolution

DLWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026