Menu

Charlotte vs Cf Montreal

Bank of America Stadium, Charlotte, North Carolina6. októbra 2024 o 01:30
Domáci

Charlotte

20
Rozhodca: V. Rivas

Udalosti zápasu

Charlotte
CF Montreal
Výkop
10′Raheem Edwards
K. Świderski
34′
Polčas
Pep BielK. Vargas
61′
61′
S. IbrahimJosef Martínez
61′
R. EdwardsT. Pearce
K. ŚwiderskiP. Agyemang
69′
L. AbadaIuri Tavares
69′
69′
S. PietteK. Opoku
73′Nathan Saliba
Kerwin Calderón Vargas83′
83′
B. DukeM. Cóccaro
83′
G. CorboF. Álvarez
A. PrivettB. Tuiloma
90+5′
P. Agyemang

asistencia: B. Bronico

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
5Shots off Goal4
14Total Shots8
3Blocked Shots3
10Shots insidebox6
4Shots outsidebox2
11Fouls12
4Corner Kicks2
1Offsides3
36%Ball Possession64%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
394Total passes718
333Passes accurate665
85%Passes %93%
1.74expected_goals0.50
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Charlotte je 7.01, v porovnaní s 6.81 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Charlotte je Pep Biel (7.39), u CF Montreal je to G. Campbell (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Charlotte prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 19 asistenciami, na čele s Pep Biel (10G). U CF Montreal je to 1 gólov a 7 asistencií s lídrom N. Saliba (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Charlotte nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo CF Montreal má 3 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Charlotte nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 4 u CF Montreal s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Charlotte nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u CF Montreal s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Charlotte a 54% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Charlotte nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 28 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Charlotte je 30.5 (najmladší: A. Malanda (24), najstarší: T. Ream (38)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 24.9 (najmladší: J. Marshall-Rutty (21), najstarší: S. Piette (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Charlotte majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 17 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Charlotte4-2-3-13-4-2-1CF Montreal
GKDEFMIDFWD
1Kahlina14Byrne29Malanda34Privett3Ream30Urso8Westwood10Biel13Bronico11Abada9Świders.40Sirois24Campbell16Waterman25Corbo11Marshal.6Piette19Saliba44Edwards10Duke23Clark14Ibrahim

Náhradníci

Tréner: D. Smith

Náhradníci

Tréner: L. Courtois

CharlotteSila pozíciíCF Montreal
7.01
Ø Hodnotenie
6.81
7.26Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 3)6.96
2G 0A0G 2A
7.03Záložník (5 v 4)6.79
18G 19A1G 0A
Útočník (1 v 3)6.67
0G 0A0G 5A
Charlotte4-2-3-1
1BrankárK. Kahlina7.3
14ObrancaN. Byrne7.0
29ObrancaA. Malanda7.01G
34ObrancaA. Privett6.81G
3ObrancaT. Ream6.9
30ZáložníkJúnior Urso
8ZáložníkA. Westwood7.21G4A
10ZáložníkPep Biel7.410G11A
13ZáložníkB. Bronico6.82G3A
11ZáložníkL. Abada6.85G1A
9ÚtočníkK. Świderski
CF Montreal3-4-2-1
40BrankárJ. Sirois7.0
24ObrancaG. Campbell7.11A
16ObrancaJ. Waterman6.81A
25ObrancaG. Corbo
11ZáložníkJ. Marshall-Rutty6.8
6ZáložníkS. Piette6.7
19ZáložníkN. Saliba6.81G
44ZáložníkR. Edwards
10ÚtočníkB. Duke6.71A
23ÚtočníkC. Clark6.84A
14ÚtočníkS. Ibrahim6.5

Prehľad zápasu

Charlotte zdolal CF Montreal 2:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2024. Góly strelili: K. Świderski 34′, P. Agyemang 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Charlotte mal 36% držanie lopty, CF Montreal mal 64%. Charlotte mal 14 striel (6 na bránu), CF Montreal mal 8 (1 na bránu). Očakávané góly: Charlotte 1.74 — CF Montreal 0.50. Charlotte urobil 4 striedaní, CF Montreal urobil 5.

Rivalita od 2022

Charlotte vs CF Montreal vzájomné výsledky

7 stretnutí
Charlotte
1
výhier
Remízy
1
CF Montreal
5
výhier
Góly spolu
16 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Charlotte

LDLWWL

CF Montreal

LDWLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026