Menu

Dc United vs Toronto Fc

Audi Field, Washington23. februára 2025 o 01:30
Domáci

DC United

22
Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

DC United
Toronto FC
Výkop
C. Benteke

asistencia: J. Murrell

35′
Polčas
62′
H. WingoR. Petretta
70′
Gabriel PiraniR. Leal
71′
J. MurrellD. Dodson
71′
B. ServaniaD. Badji
80′
80′
T. CorbeanuD. Kerr
Kye Rowles90+2′
90+6′
S. RostedZ. Monlouis
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
3Shots off Goal4
8Total Shots12
2Blocked Shots1
5Shots insidebox8
3Shots outsidebox4
15Fouls13
2Corner Kicks7
1Offsides5
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
477Total passes400
392Passes accurate330
82%Passes %83%
0.74expected_goals1.93
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy DC United je 6.57, v porovnaní s 6.77 u Toronto FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč DC United je K. Rowles (6.94), u Toronto FC je to J. Osorio (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky DC United prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s L. Bartlett (1G). U Toronto FC je to 2 gólov a 5 asistencií s lídrom R. Laryea (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

DC United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Toronto FC má 3 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

DC United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.52, oproti 4 u Toronto FC s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

DC United nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.36, v porovnaní s 3 u Toronto FC s priemerom 7.02. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u DC United a 88% u Toronto FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu DC United nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Toronto FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky DC United je 25.1 (najmladší: J. Murrell (21), najstarší: A. Herrera (28)), zatiaľ čo Toronto FC má priemer 28.0 (najmladší: M. Cimermancic (21), najstarší: J. Osorio (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu DC United majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 7 u Toronto FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

DC United3-4-2-13-4-1-2Toronto FC
GKDEFMIDFWD
1Kim22Herrera3Bartlett15Rowles17Murrell6Enow23Servania28Schnegg10Pirani77Kijima20Benteke1Johnson2Wingo5Long17Rosted22Laryea14Coello20Flores71Cimerma.21Osorio10Bernard.7Corbeanu

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

DC UnitedSila pozíciíToronto FC
6.57
Ø Hodnotenie
6.77
6.74Obranca (3 v 3)6.90
2G 0A0G 0A
6.52Záložník (4 v 4)6.64
0G 1A2G 3A
6.36Útočník (3 v 3)7.02
0G 0A0G 2A
DC United3-4-2-1
1BrankárJ. Kim
22ObrancaA. Herrera6.6
3ObrancaL. Bartlett6.71G
15ObrancaK. Rowles6.91G
17ZáložníkJ. Murrell6.51A
6ZáložníkBoris Enow
23ZáložníkB. Servania6.6
28ZáložníkD. Schnegg
10ÚtočníkGabriel Pirani6.3
77ÚtočníkH. Kijima6.5
20ÚtočníkC. Benteke
Toronto FC3-4-1-2
1BrankárS. Johnson
2ObrancaH. Wingo6.9
5ObrancaK. Long
17ObrancaS. Rosted
22ZáložníkR. Laryea6.92G1A
14ZáložníkA. Coello6.92A
20ZáložníkD. Flores
71ZáložníkM. Cimermancic6.1
21ÚtočníkJ. Osorio7.02A
10ÚtočníkF. Bernardeschi
7ÚtočníkT. Corbeanu

Prehľad zápasu

DC United a Toronto FC remizovali 2:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: Boris Enow 8′, J. Osorio 28′, C. Benteke 35′, F. Bernardeschi 70′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. DC United mal 54% držanie lopty, Toronto FC mal 46%. DC United mal 8 striel (3 na bránu), Toronto FC mal 12 (7 na bránu). Očakávané góly: DC United 0.74 — Toronto FC 1.93. DC United urobil 3 striedaní, Toronto FC urobil 3.

Rivalita od 2012

DC United vs Toronto FC vzájomné výsledky

31 stretnutí
DC United
11
výhier
Remízy
10
Toronto FC
10
výhier
Góly spolu
96 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
21/31 · 68%
Nad 2,5
19/31 · 61%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 71 v 2021

Aktuálna forma

DC United

LDWWDD

Toronto FC

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026