Menu

Colorado Rapids vs Fc Dallas

Dick's Sporting Goods Park, Commerce City, Colorado2. marca 2025 o 03:30
33
Hostia

FC Dallas

Rozhodca: Angel Hernandez Lorenzo

Udalosti zápasu

Colorado Rapids
FC Dallas
Výkop
K. Rosenberry

asistencia: O. Larraz

6′
45′
L. Acosta

asistencia: P. Musa

Polčas
61′
PedrinhoB. Kamungo
61′
RamiroT. Ntsabeleng
J. AtencioM. Edwards
64′
C. AwaziemC. Ronan
64′
68′
K. CabralC. Harris
72′
O. LarrazO. Fernandez
73′
76′
A. A. Julio SantosL. Farrington
R. CannonA. Rosa
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
5Shots off Goal4
16Total Shots12
6Blocked Shots3
10Shots insidebox9
6Shots outsidebox3
16Fouls9
6Corner Kicks1
0Offsides3
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
464Total passes339
384Passes accurate255
83%Passes %75%
1.88expected_goals1.99
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Colorado Rapids je 6.81, v porovnaní s 6.89 u FC Dallas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Colorado Rapids je Rafael Navarro (7.23), u FC Dallas je to P. Musa (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Colorado Rapids prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Rafael Navarro (7G). U FC Dallas je to 11 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Musa (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Colorado Rapids nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo FC Dallas má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Colorado Rapids nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 5 u FC Dallas s hodnotením 6.52. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Colorado Rapids nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 1 u FC Dallas s priemerom 7.57. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 89% u Colorado Rapids a 78% u FC Dallas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Colorado Rapids nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 8 u FC Dallas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Colorado Rapids je 27.0 (najmladší: J. Atencio (23), najstarší: K. Rosenberry (32)), zatiaľ čo FC Dallas má priemer 29.2 (najmladší: O. Urhoghide (25), najstarší: S. Ibeagha (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Colorado Rapids majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 10 u FC Dallas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Colorado Rapids4-3-34-2-3-1FC Dallas
GKDEFMIDFWD
1Steffen4Cannon6Awaziem19Murphy2Rosenbe.23Bassett8Larraz12Atencio91Cabral9Navarro10Mihailo.1Paes18Moore25Ibeagha3Urhoghi.4Farfan17Ramiro8Lletget11Santos10Acosta20Pedrinho9Musa

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Náhradníci

Tréner: Eric Quill

Colorado RapidsSila pozíciíFC Dallas
6.81
Ø Hodnotenie
6.89
6.89Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 4)6.90
1G 0A1G 3A
6.70Záložník (3 v 5)6.52
1G 0A0G 1A
7.23Útočník (3 v 1)7.57
7G 3A10G 2A
Colorado Rapids4-3-3
1BrankárZ. Steffen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
6ObrancaC. Awaziem
19ObrancaI. Murphy6.7
2ObrancaK. Rosenberry6.81G
23ZáložníkC. Bassett
8ZáložníkO. Larraz
12ZáložníkJ. Atencio6.71G
91ÚtočníkK. Cabral
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A
10ÚtočníkD. Mihailovic
FC Dallas4-2-3-1
1BrankárM. Paes
18ObrancaS. Moore6.71A
25ObrancaS. Ibeagha6.81A
3ObrancaO. Urhoghide7.21G1A
4ObrancaM. Farfan
17ZáložníkRamiro6.81A
8ZáložníkS. Lletget
11ZáložníkA. A. Julio Santos6.3
10ZáložníkL. Acosta
20ZáložníkPedrinho
9ÚtočníkP. Musa7.610G2A

Prehľad zápasu

Colorado Rapids a FC Dallas remizovali 3:3. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: K. Rosenberry 6′, Rafael Navarro 39′, Pedrinho 43′, L. Acosta 45′, P. Musa 68′, Rafael Navarro 72′. Boli udelené 2 žlté karty. Colorado Rapids mal 59% držanie lopty, FC Dallas mal 41%. Colorado Rapids mal 16 striel (5 na bránu), FC Dallas mal 12 (5 na bránu). Očakávané góly: Colorado Rapids 1.88 — FC Dallas 1.99. Colorado Rapids urobil 5 striedaní, FC Dallas urobil 3.

Rivalita od 2012

Colorado Rapids vs FC Dallas vzájomné výsledky

33 stretnutí
Colorado Rapids
12
výhier
Remízy
9
FC Dallas
12
výhier
Góly spolu
90 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
21/33 · 64%
Nad 2,5
18/33 · 55%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2024

Aktuálna forma

Colorado Rapids

WLLDLD

FC Dallas

LWWLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026