Menu

Dc United vs Cf Montreal

Audi Field, Washington16. marca 2025 o 00:30
Domáci

DC United

00
Rozhodca: Guido Gonzales Jr

Udalosti zápasu

DC United
CF Montreal
Výkop
Goal cancelled29′
VAR
Polčas
H. KijimaB. Servania
60′
Boris EnowM. Peltola
60′
62′
J. VilsaintC. Clark
Gabriel PiraniJ. Murrell
73′
73′
F. HerbersB. Duke
73′
D. SealyJ. Marshall-Rutty
PeglowR. Zouhir
83′
J. StroudF. Barajas
83′
84′
P. OwusuS. Ibrahim
84′
G. CampbellF. Alvarez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
7Shots off Goal6
15Total Shots10
2Blocked Shots2
11Shots insidebox6
4Shots outsidebox4
26Fouls9
6Corner Kicks2
0Offsides1
51%Ball Possession49%
3Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
402Total passes383
329Passes accurate308
82%Passes %80%
1.51expected_goals0.67
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy DC United je 6.61, v porovnaní s 6.68 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč DC United je K. Rowles (6.94), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky DC United prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 3 asistenciami, na čele s L. Bartlett (1G). U CF Montreal je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

DC United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo CF Montreal má 3 obrancov s priemerom 6.49. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

DC United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.50, oproti 5 u CF Montreal s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

DC United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u CF Montreal s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u DC United a 70% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu DC United nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 4 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky DC United je 25.9 (najmladší: H. Kijima (23), najstarší: J. Stroud (29)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 25.4 (najmladší: Y. Guboglo (18), najstarší: F. Herbers (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu DC United majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 7 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

DC United4-2-3-13-5-2CF Montreal
GKDEFMIDFWD
1Kim22Herrera3Bartlett15Rowles28Schnegg6Enow77Kijima8Stroud10Pirani7Peglow20Benteke40Sirois24Campbell16Waterman13Petrasso39Guboglo22Loturi19Saliba21Herbers25Sealy9Owusu28Vilsaint

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

DC UnitedSila pozíciíCF Montreal
6.61
Ø Hodnotenie
6.68
6.74Obranca (4 v 3)6.49
2G 0A0G 0A
6.50Záložník (5 v 5)6.58
0G 3A1G 1A
Útočník (1 v 2)7.14
0G 0A6G 5A
DC United4-2-3-1
1BrankárJ. Kim
22ObrancaA. Herrera6.6
3ObrancaL. Bartlett6.71G
15ObrancaK. Rowles6.91G
28ObrancaD. Schnegg
6ZáložníkBoris Enow
77ZáložníkH. Kijima6.5
8ZáložníkJ. Stroud6.6
10ZáložníkGabriel Pirani6.3
7ZáložníkPeglow6.73A
20ÚtočníkC. Benteke
CF Montreal3-5-2
40BrankárJ. Sirois
24ObrancaG. Campbell
16ObrancaJ. Waterman
13ObrancaL. Petrasso6.5
39ZáložníkY. Guboglo6.2
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
19ZáložníkN. Saliba
21ZáložníkF. Herbers6.8
25ZáložníkD. Sealy
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
28ÚtočníkJ. Vilsaint

Prehľad zápasu

DC United a CF Montreal remizovali 0:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Bolo udelených 8 žltých kariet. DC United mal 51% držanie lopty, CF Montreal mal 49%. DC United mal 15 striel (6 na bránu), CF Montreal mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: DC United 1.51 — CF Montreal 0.67. DC United urobil 5 striedaní, CF Montreal urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Christian Benteke 29′).

Rivalita od 2012

DC United vs CF Montreal vzájomné výsledky

32 stretnutí
DC United
11
výhier
Remízy
10
CF Montreal
11
výhier
Góly spolu
80 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
16/32 · 50%
Nad 2,5
13/32 · 41%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 42 v 2024

Aktuálna forma

DC United

LDWWDD

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026